Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@lenule26 jinak celý den strávit letem si mýslím, že není moc zábava, pak hlavně se dostat zpátky do toho režimu ti bude trvat min 3 dny. Jinak máš pravdu, byl by to let do ráje :-)
Odpovědět
@lenule26 jj, je to nový, myslím že od podzimu je to právně platný. Jinak opravu nebyla, byla jen symbolická. Podmínkou je ale , že se musíš u nich vzít nejdřív na úřadě a pak můžeš mít na pláži
Odpovědět
@janek83 Jjo to jsem si právě přečetla-chjo chjo... Mně létání nevadí :-) Říkala jsem si-být mladší, tak se dám na letušku :-D
Odpovědět
@janek83 A vůbec-už jsi se rozhodla jaký hotel?
Odpovědět
ALe stejně když jsem byla malá a viděla v knížce moře a palmy tak jsem si říkala že takovou nádheru nikdy neuvidím a nakonec jo:) O tom se našim babičkám a většině rodičů ani nesnilo.
Odpovědět
Asi ten Les pavillons. Včera jsem ale narazila na nově zrekonstuovaný hotel na Mauriciu, jsou to taky vilky s bazénem. Njn, když mě ty vilky přijdou, že tam člověk má víc soukromí. Jenže nevím jaký ty oblasti jako je severozápad a severovýchod je. A o jihu spíš tady najdu víc informací
Odpovědět
jinak s tím odkazem jsem to nemyslela zle, ani mě to nedošlo že by tě to mohlo naštvat. Omlouvám se. Jinak já a letadlo, mno to bude ještě zajímavý, asi si pořídim prášky na spaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janek83 ja som tiez strasne chcela vilky s vlastnym bazenom, no potom mi priatel prehovoril do duse, ze ci si myslim, ze ten bazen tam tak strasne vyuzijeme...a mal pravdu, ked som sa zamyslela, ze ked sme boli na dovolenke tak sme sa vzdy kupali len v mori a pri hotelovom bazene sme sa ani nezastavili, ani ked tam nikto nebol...tak mal pravdu, ale musim uznat je to super ;-)
Odpovědět
Já jsem zase i ráda že půjdem mezi lidi, my zase na dovče u bazénu byli dost často.
Odpovědět
@janek83 Jeeee neomlouvej se!!!! Vždyť jsem tam napsala smajlíka.to právě proto, aby jsi to nebrala vážně!!!!
Odpovědět
@lucil07 Jjo moje maminka nikdy nebyla u moře. Původně jsem chtěla, aby s náma jeli aspoň maminky (chtěla jsem aby aspoň jednou viděli moře a ty krásné pláže a ještě by to měli s krásným obřadem svých dětí)-jenže prostě jsme si to finančně nemohli dovolit :-(
Odpovědět
@lenule26 :( skoda
Odpovědět
Článek se načítá
@lenule26 jj, já vím že si napsala smailíka, ale na konci byl zamračenej, tak jsem nevěděla jestli jsem tě tím nějak nerozhodila :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 v albume mas vase obrucky? velmi pekne...
Odpovědět
@kata13 ano, teda to je len moja, priatelova je jednoducha bez kamenov.
Odpovědět
@janek83 Neboj-nerozhodila ;-) Na Bora Bora by stejně nebylo... A důležité je to, že jsem si brala mého vysněného a to místo už je jen taková třešnička na dortu :-D
Odpovědět
@kvik1 Jjo škoda-myslím, že by to pro ně byl ten nejkrásnější dárek v životě. Ale bohužel no ]-( Už tak nás to všechno dohromady přišlo na pořádnou sumičku-ještě teď se z toho vzpamatováváme :-D :-D
Odpovědět
Hezky se mi tu s Vámi povídá, ale musím jít něco dělat. Tak pa a užívejte přípravy na tu velkou událost ;-)
Odpovědět
@lucil07 Je díky, no paní mi psala ať jí je pošlu zpět, že se asi jedná o omyl, tak doufám,že mi teď pošle tu správnou velikost. Ten rybolov je lákavý, ale bohužel přiletíme až 12.5.
Odpovědět
@janek83 ahoj, my jsme jeli přes cestovku Blue Marlin
Odpovědět
holky zvednu vám trochu náladu, když vám řeknu, že ty chatičky nad vodou zas tak super asi nejsou? četla jsem na ně recenzi a paní psala, že pod těma chatkama je po kolena vody a děsně tam pere slunko, není tam žádný stín, tak se chodili opalovat na pláž, kde ale byly lehátka na jméno pro ty co byli ubytovaní na pláži.... ;-)
Odpovědět
@evaamy přesně tak :-) ptala jsem se na to i pana W. a ten říkal, že párkrát za rok někdo do těch chatiček jede, ale po první noci si chtějí ubytko vyměnit, protože se v tom prý nedá spát, jak ty vlny mlátí do dřevěných pilířů. A známá byla vloni na Maledivách a taky říkala, že ty lidi z chatiček nakonec nebyli tak spokojeni, že je pod tim fakt málo vody. Tak mě to velice potěšilo :-D
Odpovědět
Teda holky to jsem celkem překvapená. Tak aspoň nemusím být zklamaná, že se tam nikdy nepodívám :-D
Odpovědět
Jo a to na fotkách vypadá jako pohádka.
Odpovědět
Holky které jste už na MAuriciu byly-jak je to s počasím ve vnitrozemí? Myslím jaké oblčení a boty jste měly, když jste jely na výlet. Myslíte že je to normálně např na botasky a dlouhé kalhoty s mikčou???
Odpovědět
@lucil07 my byli 14dní v únoru... na výlety jsem si brala pevné boty, ale mikinu a dlouhé kalhoty jsme svlékli při příjezdu a oblékli je až když jsme odjížděli na cestu domů :-) Na výlety do vnitrozemí jsme měli zataženo ( to jsme uvítali) a na jednom nám sprchlo, ale to bylo v tom horku docela osvěžující :-)
Odpovědět
My teda na výlety vždy všude v žabkách, šortkách a tílku :-)
Odpovědět
Holky a když půjdu třeba z pokoje na pláž, můžu mít jen přes plavky takovou tuniku? - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4... Nebo když si tam během dne půjdu dát něco k jídlu? Já jen jestli jim to třeba neva :-N Jo a určo bysme si tam chtěli půjčit kola a vyrazit podél pobřeží :-)
Odpovědět
@petik83 tunika je super!!! Z pokoje na pláž jsem nic jiného nenosila :-). Myslím, že do baru pro něco k pití v tunice můžeš jít , ale na oběd jsme se převlékali ( kraťasy, tričko atakpod.) :-). Jinak na lodní výlety je nenahraditelná hlavně přes poledne :-)
Odpovědět
jinak tunika se dá koupit na každém rohu!!!! Nemusíte jí složitě shánět v zimních měsících a koupit jí až na místě :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?