Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Já když Leni ted v albech vidím fotky ze svatebek v DR, Maledivy nebo kuba tak zírám ž to je nádhera a ten mauricius mi najednou až zas tak super nepřijde. No ale to jsem celá já, jendo zaplacené a najednou se dívám jinde:)
Odpovědět
Profilova fotka
no luci maledivy u mna jednoznacne vyhravali vzdy, len tam svadba nie je platna :-( ale bola som presvedcena o tom, ze chcem indicky ocean, nie ameriku, tam chceme niekedy inokedy, nie na svadbu...tak luci nevymyslaj ;-) urcite bude super...my sme hlavne uz tri roky neboli na dovolenke, tak si to snad uzijeme...len som si povedala, ze kvoli tej svadbe nebudem stresovat, ved to je hlavne to kvoli comu nechceme mat klasicku svadbu...takze klud, pohoda, ideme si to tam uzit 8-) 8-) 8-) tesim sa...ale ten cas neuveritelne leti, luci ved len teraz bol oktober a nedockavo sme cakali na zmluvu
Odpovědět
@pipik Jj a ještě ušetříte, protože to budete mít včetně svatební cesty ;-) a je to bez stresů z plánování. Což je fakt bomba :-D
Odpovědět
@kata13 Je to pravda že jsme si říkali kdy konečně přijdou smlouvy a za chvíli budem mít všechny po svatbě 8-) JJ snad se námtam bude líbit, my už se nejspíš do takové exotiky asi nikdy nepodíváme 8-)
Odpovědět
Luci, mám to taky tak a se vším. Něco zaplatím a pak stále koukám jinde, jestli nenajdu něco lepšího. To jsme my žeský :-D My jsme Mauriciem asi taky skončili. Ale mým snem je dovolená Bora Bora-ale toho se asi nikdy nedočkám... :-(
Odpovědět
Ja by som si urcite bola vybrala DR, strasne sa nam tam pacilo, ale bala som sa kvoli tej cholere co je teraz na Haiti a sa rozsirovala...tak radsej sme sli sem, ved treba popozerat viacej kutov sveta. ja uz len 4 dni..... :-D
Odpovědět
@kvik1 My jak tam chodili po pláži, tak ve vedlejším hotelu byl nádherný altán-postavila jsem se tam a prohlásila: "Tak tady se jednou budu vdávat" :-D Ale jak jsem již psala-mysleli jsme, že tam není právně platná :-o Ale jsem stejného názoru-aspoň jsme se podívali ještě jinam. To už odpočítáváš na prstech ne?
Odpovědět
Kviku to je super napínavé. Leni mně se líbí Fr. Polynésie a Keňa. Ale taky jsme skončili:) Provoz 4 členné rodinky je náročný a pořád je do čeho investovat. Snad těch výdajů nebudeme litovat. Jen příteli se pořád na fotkách zdá že je na MAuriciu často zataženo.
Odpovědět
Já takových pár dní před cestou budu mít nervíky, abych si např před cestou nezlomila nohu, taky bych nerada měla MS a dr mi říkala že kvůl stresu ji klidně můžu dostat mimo apod.
Odpovědět
Profilova fotka
no leni Bora Bora, tak to ano, to je aj moj sen, ved mozno raz ;-) kvik super, ako sa citis 4 dni pred odchodom, ja uz by som bola asi riadne nedockava...mne sa teraz dve noci po sebe snivalo, ze som bola na dovolenke a to mam 3 mesiace este :-D ozaj a pocasie sa tam zlepsilo?
Odpovědět
@xilly ahojky, jéééé to si mě potěšila s tím koněm, jelikož si představuju nevěstu v šatech jak cválá po pláži a přijde mi to hrozně romantický, asi jsem blázen. :-) Jinak to je dobře s tím clem, to jsi mě uklidnila. Vy jste jeli přes cestovku a jakou?
Odpovědět
promiň xilly, všimla jsem si až pak že si to psala o tý cestovce ;-) No holky na Bora Bora asi nic nemá, je to něco mezi Maledivama a Mauriciem, myslím jako klid a vyžití. Tam bych chtěla jet, to je asi jediný ostrov který mě fakt láká. Jen mě odrazuje ta délka letu
Odpovědět
Článek se načítá
Já zas o Bora Bora ani snd nikdy neslyšela :-o
Odpovědět
Bora Bora mi přijde jako ráj, teda aspoň podle fotek, myslím si, že ani Mauricius není tak hezký, hlavně se mi líbí ty nadmořské bungalovy, které jsou i na Maledivách, ale zase Na těch Maledivách není takové vyžití, je to spíš lehárna s potápěním. Ale na Bora Bora máš tohle všechno vlastně, je to takové spojení těch Malediv a Mauricia, aspoň teda podle mě :-)
Odpovědět
Jo aháá. To jsme nikdy nestudovala, má láska byla vždy ta Fr Polynésie a Afrika-safari s možností válení u moře.
Odpovědět
No zacinam uz byt taka nervoznejsia, aj sa tesim aj sa obavam aby vsetko dobre vyslo a ci som nic nezabudla a tak :) O pocasi sa uz vlastne neviem vyjadrit, ked som to pozrela predvcerom tak to vyzeralo uuuuuuplne najhorsie, na stupnici 1-10 kde 10 je najkrajsie bol na cely tyzden stupen 1!!!!! Ale teraz to vyzera ze 1-ka je tieto dni tak dufam ze sa vyprsi a ked prideme uz bude krajsie. No neviem naozaj co ocakavat, zakazdym ked pozriem predpoved je ina, a to ani nehovorim ako sa lisi od stranky na stranku....zjavne tam prsi stale, ale kym je to o tom ze zaprsi a vyjde slnko nevadi, ale aby prsalo stale tak to by som bola veeeeeli sklamana. Ale modlikam sa aby nam to vyslo...tak nam prosim poslite nejake pozitivne myslienky. A inak...vratila som sa k svojim povodnym satam..tym co mam v profile :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D s tymi satami sme vsetky nerozhodne...to som este zvedava ako to bude nakoniec so mnou a satami kvik neboj vsetky budeme na vas mysliet, aby ste to vsetko mali podla svojich predstav a hlavne to pocasicko aby bolo super ;-)
Odpovědět
Kvik, já myslím, že pršet v kuse tam snad ani nemůže. Nestresuj se a jen se těš! Určitě počasí vyjde, svatba bude překrásná a přijedeš jak černoch :-D Luci na Bora Bora bych taky nedělala nic jiného krom válení se na slunku :-) Janek Tak let by mi teda fakt nevadil-byl by to let do ráje ;-) A Je to pro mě určitě lepčejší než Maledivy-ale nechám si o tom jen snít ]-( Jinak nevěsta na koni mi přijde spíš jako kýč než romantika...
Odpovědět
@kvik1 Jojo myslíme na tebe aby to vyšlo. Jako ostatně na všechny tady které vždycky odjíždí.
Odpovědět
@kata13 Jjo šaty-věčný problém :-D Nezapomenu, jak jsem ještě před svatbou plašila, že si koupím jiné, že se mi ty mé už nelíbí apod :-D
Odpovědět
No ty moje se mi nelíbí už několk dní :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a co sa ti na nich prestalo pacit, ake si predstavujes? mne sa tie tvoje pacia, pekne, jednoduche...to co chcem aj ja, len teraz som sa rozhodla, ze chcem kratke...ale tie tvoje mam stale v zalohe
Odpovědět
@lucil07 A které máš? Máš v albumu troje
Odpovědět
@lucil07 Mne sa tie tvoje velmi pacia!!! Ak su to tie co pises ze ich mas od zari doma. Na tej fotke vyzeraju krasne, tak akurat :)
Odpovědět
Najednou se mi nelíbí materiál že je takový obyč a umělý. Chtěla bych z lehkého šifonu a tak:) Ale nechám si je:) Já si je ted endávno oblíkla a byl to šok, ale asi jak člověk není upravený a v botech, s make-upem-není to ono.
Odpovědět
@lucil07 to je ale franc. polynesie :-) @lenule26 jj, vždyť říkám že jsem divná :-)
Odpovědět
@lucil07 http://www.polynesie.cz/ubytovani/
Odpovědět
@janek83 no tak to jsem ostudaa to mám ráda zeměpis 8-)
Odpovědět
@lucil07 Ostuda nejsi ;-) Je to jeden ze 118ti ostrovů Polynesie :-D Ale kdyby mě BB nezajímalo, tak to taky nevím :-| Ale já zeměpis nikdy neměla ráda :-)
Odpovědět
@janek83 Neeeeeeee-proč jsi sem dávala ten odkaz :-) Právě jsem zjistila, že na Bora Bora je taky právně platná. Ale když jsem kdysi koukala, tak ještě byla jen symbolická-koukala jsem tenkrát i na svatby v ráji a byla jen symbolická ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?