Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda Ile Cerf, urcite :-D takze u nas zatial vyhravaju delfiny, Ile Cerf a jeden den si prenajat auto a prejst si ostrov.budem si to musiet nejak naplanovat vsetko @lenule26 da sa stihnut aj viac vyletov za den, ked nie su celodenne? a ako to je tie prve dni, svadbu mame v utorok, takze pondelok pojdeme po uradoch, da sa v ten den si naplanovat aj nejaky vylet? prideme v nedelu, takze svadbu mame na treti den
Odpovědět
@kata13 Tak pokud jsou některé výlety třeba půl denní-asi by se to stihnout dalo. Ale raději bych si to stejně rozložila-nikdy nevíš, kde bude zácpa nebo něco a pak třeba ten druhý nestihneš :-| My měli úřady rychlovku, ale taky dopředu nemůžeš vědět zda se tam nezasekneš. Těžko asi plánovat více aktivit na jeden den...
Odpovědět
@vladenas Tak pak povinně pošleš foto ;-)
Odpovědět
Kate my přiletíme v neděli a svatbu máme v úterý a výlety před svatbou neplánujeme, protože myslím že stihnout úřady, domluvu s koordinátorkou, kadeřnici atd to vše bude šrumec.
Odpovědět
My teda dáme ten mystický jih a asi Ille Cerf a podle podmínek a cen ten rybolov. on totiž nejlevnější je za 390 Euro a to je pálka.
Odpovědět
ALe přítel rybaření miluje a v životě se asi na ten hlubokomořský rybolov nedostane tak bychom to mohli zkusit...
Odpovědět
@lenule26 jasne, foto dostaneš ;-)
Odpovědět
@lucil07 práve som sa šťúrala na stránke victoriasecret.com a asi si objednám priamo odtiaľ (víde to trošku lacnejšie). rozmýšlam nad týmito (nemusím sa spoliehať na to, že nohavičky nesadnú keď sú na viazanie)
Odpovědět
Vladi no ono to yjde o dost levněji jenže neposílají mimo USA. Takže jediná možnot je že máš někoho známého kdo žije v USA a ten ti to objedná, pošlou to na jeho adresu a on potom tobě.
Odpovědět
Ale plavky jsou to krásné, vlastně skoro vššechny.
Odpovědět
@lucil07 práveže sa to dá poslať aj k nám. to neni problém. som sa tam už aj registrovala
Odpovědět
Profilova fotka
Noo, tak to abychom si vzali s sebou hoodně peněz :-D Ale děkuji Vám za typy, holky..
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi to je divné všude jsem četla že to nejde :-o
Odpovědět
@lucil07 a to si čítala na ich stránke?
Odpovědět
četla jsem to v různích diskusích o nákupu VS, že to jde jen přes prodtředníka, tak uvidíš třeba to půjde. A to poštovné a clo je jak drahé???
Odpovědět
@lucil07 poštovné závisí od výšky objednávky a clo asi nič keď to bude len taká malá suma, že to sa preclievajú väčšie veci (mi hovoril kolega čo si posiela s bratom z ameriky balíky)
Odpovědět
Tak to jsme fakt teda zvědavá jstli to půjde, to by pak bylo mnohem jednodušší. některé holky co to pak tady prodáávají si přirazí i 200%.
Odpovědět
@lucil07 veď práve keď som si to spočítala na mmb.cz a tam tak ma to víde lacnejšie. tak už len dúfať, že to dorazí. cez víkend ich asi objednám a dodanie píšu od 14-21 dní.
Odpovědět
Takže fakt nevadí žetam neuvedeš USA adresu a telefon-no fakt jsem zvědavá. Ty bílé plavky mají např ted v akci za 29 dolarů:)
Odpovědět
@lucil07 ja si tam vyberiem inú krajinu a tam sa dá vybrať Slovensko. hej, tie biele som si všimla a uvažovala som o nich tiež
Odpovědět
Paní mi je objednala v usa a jak přijdou můžu si je bezplatně vyzkoušet-jen zaplatím poštovné a pak si je bud koupím nebo ne. Ale spíš si vyberu nějaké tady v obchodech-pořádně vycpané:)
Odpovědět
@lucil07 tak to je dobrá možnosť
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas @lucil07 Holky z VS si běžně objednávám, není to vůbec žádný problém ;-)
Odpovědět
Vážně tak to by bylo super, mají dobré ceny. Ale jen ta možnost vrácení nebo výměny by byla horší.
Odpovědět
Ja som chcela ist na ten Ile Cerf ale ta pani z agentury kde somto chcela objednat povedala ze mi skor odporuca ine lebo ja som v grand baie a na tento vylet sa odchadza niekde uplne mimo ze by som na miesto musela cestovat 1,5hod a este by to drahsie vyslo. Ale tie ine alternativy sa mi az tak nepacili tak asi kaslem na to a uvidim na mieste. Lenule26 ja som tiez bola v DR pred 2 rokmi a straaaaasne sa nam pacilo, aj na isla saona sme boli, akurat nam oci spalilo ale bolo to krasne, tak dufam ze nas MRU v porovnani s tym nesklame ;)
Odpovědět
@kvik1 Takže my když jsme ve victorii tak to budem mít asi taky daleko. Však uvidíme co nám doporučí delegátka irka na místě. jejda vám se to už blíží 8-)
Odpovědět
myslím, že my v shandrani to budeme mať v pohode keď tam bola aj Sima
Odpovědět
HOLKY TED POZOR-chtěli byste ještě někdo jet na ten RYBOLOV?? ve dnech mezi 5.-10. 5.?? PSal mi totiž pan Walter že ta cena 300-500 euro je za lod s vybavení včetně kapitána a je pro 4-10 lidí. Takže když se domluvíme s někým ta cena se rozpočítává a pokud nikdo nebude chtít jet-zaplatíme plnou taxu. Tak když tak napiště, kdyby někdo chtěl taky rybařit-přítl se nemůže dočkat. Ale jepravda že dát třeba 400Euro za jeden výlet je drsná:)
Odpovědět
http://mauritiusattractions.com/deep-... Předběžně jsme vybrali toto půldenní:)
Odpovědět
@kvik1 Tak to mi pak musíš písnout, kde se Vám líbilo víc. Ty jo za chvilku letíš...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?