Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jé tady od včerejška nikdo není:)
Odpovědět
tiež sa mi tak zdá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já sem pořád jukám ;-) Koukám, co píšete :-) V neděli pojedeme na ten veletrh, tak se hrozně těším. Chci se jen podívat, co mají. Po práci musím do města, něco koupit mamče k narozkám. Nic mě ale nenapadá. Jak byly nedávno vánoce, tak na vymýšlení je to moc brzo :-D Budete něco kupovat k Valentýnu?
Odpovědět
Ahoj Baru aspon něco sladkého koupím ikdyž přítel Valentýna moc nemá rád. Já vybírám ty plavky a nevím jestli objednat rovnou oboje když nemám jistotu jak budou sedět.
Odpovědět
Ahojky :-) tak jsem obcházela zlatnictví jako "předvoj" :-D pár prstýnků se mi líbilo, jen všechny zkušební prstýnky mají v děsně malý velikosti, tak jsem ho na prst ani nedala a zkoušela si pánský ]-( a přemýšlím zda ten zásnubní nosit na jiném prstě nebo ho mít i se snubákem na jednom. Takže mám zas o čem přemýšlet 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme se rozhodli pro svatbu na mauriciu, takže sbírám info :-)
Odpovědět
@kvik1 Ahojky, jůůů ty už to máš za chviličku. Tak držím palečky, ať vyjde počasí a ať se vše perfektně vydaří! A co nehtíky? Nechala jsi si je nakonec udělat?
Odpovědět
Profilova fotka
@janek83 ahoj, uz ste si vybrali aj hotel, alebo sa este len rozhliadate co a ako? ;-)
Odpovědět
@lenule26 Ahoj, dakujem velmi pekne :) Dufam aj ja ze nam to vsetko vyjde, a ze aj pocasie sa zlutuje a bude nam svietit slniecko! Na nechty idem v pondelok, uz sa celkom tesim lebo tie moje sa mi strasne zacali stiepit, tak snad budu pekne. A v utorok este kadernicke a v stredu letiiiim. Uz sa neviem dockat :) Tak drzte silno pasticky a potom sa ozvem ako sme dopadli. A mozno este predtym ;)
Odpovědět
@kvik1 MYslíme na tebe at vše krásně vyjde.
Odpovědět
@lucil07 Dakujem :)
Odpovědět
@kvik1 A ted počítám vy tam budete docela dlouho před svatbou že??
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 my to máme tak isto
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata mate nejaky navrh, kde sa daju najst nejake pekne plazove zabky? hladam uz aj na ebay, ale vsetko je take o nicom :-(
Odpovědět
ahoj holky.Prosím vás ako to chodí u BM s platením?Keď si zarezervujem a potvrdím nabídku pána W. za ako dlho sa platia letenky?Aka je vaša skusenost?Dakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marije my sme potvrdili ponuku koncom septembra a fakturu na letenky sme dostali az v decembri a zaplatili sme ju v polovici decembra
Odpovědět
Profilova fotka
no nasla som tieto v bonprix http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.ht... asi mi link o chvilu vymazu ;-) no neviem ]-(
Odpovědět
Dievcata pozeram, ze väcsina si vybrala majovy termin svadby (květen). Chcem sa spytat na dovod. Je to lacnejsie alebo sa vam ten termin jednoducho paci? Dakujem :-)
Odpovědět
@marije letenky sa platia ako prvé keď pošle p. Walter faktúru. ostatné sa platí 6 týždňov pred odchodom. všetko ale závisí za koľko idete
Odpovědět
@kata13 v klasickych obchodoch som videla ovela krajsie a elegantnejsie, ja asi pojdem naboso len s nejakou ozdobou na nohe
Odpovědět
@mishkab my sme chceli apríl - máj aj kôli robote a v máji končí leto, tak je to aj o čosi lacnejšie
Odpovědět
@vladenas ja prave mozem len vtedy, ked maju aj ziaci prazdniny a vychadza mi to tym padom na marec 2012, ked budu jarne prazdniny, snad to nebude moc predrazene :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mishkab a maju ich uz v obchodoch? obuv som velmi este po obchodoch nepozerala, tak skusim a tiez sme si vybrali maj kvoli tomu, ze nam v agenture povedali, ze konci leto, je este teplo a dopredavaju leto, takze su aj lepsie ceny.
Odpovědět
@kata13 moc ďakujem, ja som sa bala, že mu potvrdím rezervaciu a on mi na druhy den pošle fakturu :-)
Odpovědět
@vladenas dakuje,my by sme chceli v septembri, tak uvidime, su tam posledne dva volne termíny,tak sa musime rozhodmut
Odpovědět
@marije tak to nebudete musieť určite hneď platiť. platiť bude treba s nejakou týždňovou splatnosťou faktúru za letenky čo je cca 1800€
Odpovědět
My jsme to rezervovali v září a letenky jsmeč platili v prosinci. Holky Mám nervíky jak hrom-švagrovka má za 2 týdny termín porodu a asi jdou už zítra kvůli tlaku a to má brácha zítra 30. narozeniny-to by byl dárek 8-)
Odpovědět
Jo holky a byla jsem dnes porpvé na solárku-abych nejela na dovču jako běloba-ale ta cena-to mě vyjde draho :-D Teda ta péče je tak časově a finančně náročná :-D :-D
Odpovědět
lucil, my sme to mali takto preto, lebo nám prišla neskôr zmluva s faktúrami. ale ak by im to poslal okamžite, tak tá faktúra za letenky bude splatná asi do týždňa.
Odpovědět
lucil no ano, budeme tam 5 dni pred svadbou, z toho 1 asi behame po uradoch, 1 chcem pobehat ostrov ak bude na to pocasie a zvysok chytam bronz...dufam :)) A ja mozem zabky odporucit z victorie secret, ak mate este tolko casu, ja mam odtial dost vela slapiek a mam ich velmi rada :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?