Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 tiez pravda 8-)
Odpovědět
Ahoj holky Kviku t to máš za pár, ani nevím jaké jsi měla šaty-musím kuknout do alba. Já mám už oboje letní šaty pryč-jedny jsme prodla a jedn jsem dnes dala sestře co mi hlídá už měsíc děti-jednou týdně chodím cvičit a krásně jí padly.
Odpovědět
Kviku to je škoda že se nevdáváš v těch šatech jsou moc krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
luci ty chodis cvicit alebo sestra? ;-) a kde chodis do posilky, alebo na nejaky aerobik, zumbu? ja tiez chodim, no neviem sa prinutit pravidelne ]-( ale budem musiet, uz mame len 3mesiace kvik tie saticky su fakt pekne, to su tie z peek&cl..? bola som sa tam minule pozriet, mali tam viacero bielych, velmi peknych...ale tiez chcem nakoniec nieco lahucke, letne
Odpovědět
Kate já chodím do posilovny dopoledne-vyhovuje mi to protože nejsem limitovaná začátkem jako určitou hodinou. Chodím jen jednou týdně a zároven nakoupím. Chodím pravidelneě od ledna-na víc nemám čas a halvně hlídání.Ted přemýšlím jestli chodit další pololetí i do angličtiny-přítel jezdí pozdě z práce a najednou to nestíhá...
Odpovědět
@lucil07 taky mám strach z angličtiny, piluju to doma, nakoupila jsem si DVD a vytáhle učebnice ze školy :-D tak snad se něco málo ještě přiučim. Dnes mi jedna paní co se zrovna vrátila z USA radila ať se naučím hlavně fráze a to že mi bohatě postačí. Tak šrotim :-p
Odpovědět
@petik83 Já začala chodit i kvůli tomu abych na MD nezblbla a využila ten čas k něčemu užitečnému-jenže kvůli práci přítele jsem dostkrát nebyla tak uvažuju co s tím dalším pololetím, ale je to pro mě příjemný oddech po tom celodenním shonu.Já si pamatuju gramatiku ale chybí mi možnost konverzace.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 a to chodis na nejaky kurz alebo si platis nejake sukromne hodiny? podla mna urcite najdes aj nieco kde bude aj gramatika a nejaka cast konverzacie, alebo priamo ucitel ktory je cudzinec, to uz nebudes mat na vyber, len speakovat ;-)
Odpovědět
@kata13 No kate u nás ve městě moc možností není-je to obyč kurs ale lepší než nic, trochu si procvičím mozek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jj stale lepsie ako nic, aj tam sa na teba nieco nalepi a na mauriciu si tu konverzaciu vlastne budes moct precvicit ;-)
Odpovědět
No tie saty su sice krasne a mam k nim aj rovnako krasne topanocky, problem je ale to ze priatelovi sme objednali lanove nohavice a ma bielu koselu, a vyzera to fajn, tak lezerne ako sme chceli, akurat ze tie moje saty su k tomu stylu prilis formalne a nevyzera to dobre, nesedi ani styl, ani farba, ani material...to by si musel dat priatel oblek aby to bolo "ono" a to nechceme. Tak ich snad niekedy vyuzijem na ples alebo mozno na niekoho ineho svadbu (snad si nepohnevam nevestu..ci?). A teraz sa snazim nahradit to niecim volnejsim, menej formalnym, ale hlavne bielym!!! :)
Odpovědět
No příteli chcem pořídit taky ležérní styl tak snad k tomu ty šaty budou sedět-jsou spíš smetanové a to mě mrzí-snad to nějak sladíme.Viděla jsem na stránká SVR jendu nevěstu a měla bílou úzkou sukni a čevený vršek a vypadala suprově-měla i takový baret na hlavě.
Odpovědět
Článek se načítá
To bol moj hlavny problem, ze tie moje saty boli/su tiez smotanove. Keby boli biele vobec by som nemala problem a brala by som tie. Ale ta farba sa nedala s nicim zladit :( Dufam lucil ze tebe sa to podari!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kvik a kde hladas letne saticky, lebo v obchodoch este velmi nie su. ja idem cez vikend na ten svadobny veltrh, je to spojene aj s interbeauty, tak sa celkom tesim. dufam, ze tam budu mat aj spolocenske saty a nie len svadobne a ze tam budu aj celkom dobre akcie. inak ja uz jedny biele kratke letne saticky doma mam, kupovala som ich cez mimibazar, su zlatucke, no ako svadobne ich nechcem. ale pri najhorsom, keby som nic lepsie nenasla, tak mam tie ;-)
Odpovědět
@kata13 aj my tam ideme v sobotu. ja tam chcem pozrieť hlavne obrúčky
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas ja idem len s kamoskou, ale ked bude velky vyber obrucok, tak zavolam asi priatela nech dobehne. ja chcem popozerat saty a take blbosticky a to nechcem, ze by tam bol ;-) mozno sa tam stretneme ;-)
Odpovědět
Já když jsem se holky tak dívala po obchodech tak opravdu málokde mají svatební věci-sem tam někde něco málo ale jinak vše přes net.Jsem ráda že toho nemusím moc shánět. Nakonec i do vlasů si nechám dát živý květ. Tak at se vám na veletrju dří 8-)
Odpovědět
@lucil07 ja tam chcem tiež nejaké somarinky pokúpiť nech to nemusím tu zháňať alebo cez net. chcela by som aj na obrúčky nejakú misku, piesok a dám tam živý kvet ako budem mať v kytici. kati, tak keď šaty tak jasne že bez priateľa. ani moje doteraz nevidel. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi neviem ci tam kupim co budem mat svadobne, ved co tam vsetko budu mat. inak s tou miskou, pieskom a kvetom super napad, nad tym som este nerozmyslala, ale predpokladam, ze oni tam tiez budu mat nejake take veci, myslim priamo v hoteli, ci? nikdy som si na fotkach nevsimla ako to mali
Odpovědět
Vladi přítel mě v šatech viděl, ale snad to zas tak nevadí,to ani nemá být svatba v květnu a děti před svatbou :-D :-D
Odpovědět
@kata13 Prý to dávají do mušle apod.Jinak když se tak dívám na ty kytky nejvíc se mi líbí ta z těch jejich místních květů nebo ty gerbery a místní kvítky.
Odpovědět
Profilova fotka
luci musla by bola super, a kyticu tiez asi nieco exoticke ;-) co sa tyka siat mi nevadi, ze by ma priatel videl, len on si nevie predstavit tu konecnu verziu a tym, ze nenosim saty, tak mi vzdy povie len, ze vyzeram inak ]-( tak som si povedala, ze uvidi vsetko az tam, ani v ostatnych satoch sa mu nebudem ukazovat...bude mat premieru na mauriciu :-D
Odpovědět
Dala jsem si do alba ty dvě, které se mi nejvíc líbí. Ale na místě jich bude na výběr asi víc-já jsem nerozhodná, to bude něco si vybral. jen aby ta světlá nebyla k těm smetanovým šatům nevýrazná.
Odpovědět
@kata13 No ja uz som obchody vzdala, nemam cas popri robote to obehavat a nieco zhanat, a naozaj este letne veci vobec niesu, takze teraz poziciavam co sa da od kamaratok a skusam... tazka improvizacia, ale nevadi :D
Odpovědět
@lucil07 tie plavky sú suprové čo tam máš. ja to neberiem ako nešťastie to že by ma v šatoch priateľ videl, ale kôli tomu nech je on prekvapený tak ako to má byť. čo sa týka toho do čoho dávajú obrúčky, to vôbec nemám predstavu, ale chcem si tie veci zobrať preistotu. veď môžeme mať 30kg batožinu na osobu ;-) čo sa týka kytice, mne sa tiež ľúbia tie ich bielo-žlté kvietky. ale ja mám rada aj orchideu a kaly, takže vôbec neviem z čoho bude. uvidíme čo ponúknu na mieste.
Odpovědět
@vladenas Jen mít do těch plavek ještě tu figuru a to opálení :-D
Odpovědět
@lucil07 to opálenie mi nejako nechýba, ale tú figúru by som brala 8-)
Odpovědět
@vladenas :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jojo, na mě tak vypadat nebudou :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já začala chodit pomalu už na solárko :-D Vím, mám čas, ale chodím jen jednou v týdnu, tak..... ;-) Všichni tu máte už šaty kromě mě :-D Jste fakt rychlovky. kvik: tobě se to teda kvapem blíží. Hrozně bych se těšila. Závidím ti, že jedeš do tepla. Když se podívám z okna, tak je to pěknej hnus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj kvik, aj ste si objednavali tie delfiny cez net?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?