Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No ony právě vypadají na obrázku hezky a ten materiál není nic moc. Ale byly levné no.
Odpovědět
Profilova fotka
luci a cez co si objednavala mimibazar? ja chcem teraz po vyplate porobit nakupy na nete, pacili sa mi nejake letne saticky na bonprix a este musim pozriet aj toho otta, co tu vladi dnes pisala. a miery siat su uplne ine ako pani pisala?
Odpovědět
No Kate na MMB-paní psala že přes prsa se to dá natáhnout až na obvod 102 cm a já mám 84 cm a je mi to docela těsné-takže myslím že holčina co má normálních např 90cm to nemůže oblíct. A ta barva těch dalších šatů nějak nesedí, ale byly levní tak jsem nečekala zázraky.
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak to je dost velky rozdiel. ja som tiez nasla niekolko peknych letnych siat na MMB, tiez mam jedny doma a su mi len tak tak. a je to velkost S, som sa este bala, ze mi budu velke, lebo ja mam vacsinou XS, no s udivom su mi na prsiach tesne...ale este sa zmestim :-D
Odpovědět
Já ja nakonec holky dala tady do bazárku, třeba se prodají. Uvidím co mi paní odepíše, jestli jdou reklamovat z důvodu jí uvedených špatných rozměrů. Zkusím je prodat, jsou hezké, ale absolutně mi nesedí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 idem ich pozriet, dufam, ze sa ti podari ich predat, alebo, ze ti ich pani zoberie naspat. ja este stale predavam tie moje ever pretty, no zatial sa mi nepodarilo :-(
Odpovědět
@kata13 a máš inzerát i tady?? Na netu je super výběr a dobré ceny, ale když to pak nesedí, je to na nic. Mně ty moje ever pretty taky přijdou že vypadají jinak ale za ty prachy si je nechám-když to bude jen na chvíli-ale nejspíš jsme s nákupem oblečení na sebe přes net skončila.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 mam aj tu, teda na slovenskej casti, ale mam aj na aukre aj na viacerych strankach. no zatial nic, aj sa mi par dievcat ozvalo, no nesedela im velkost alebo dlzka po premerani. no ja tiez prave neviem, ci to mam dalej riskovat nakupmi cez net, ale aj tak budem priatelovi objednavat nejake kosele a nohavice cez bonprix, tak to risknem este raz a objednam si este nieco ;-)
Odpovědět
@kata13 Dala sjem to sem i na aukro a uvidím. Příště už budu nakupovat na sebe jen v obchodě a to jsem přemýšlela i o plavkách ale nevím nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 plaviek sa az tak nebojim objednat cez net...s oblecenim tiez budem davat vacsi pozor :-p drzim palce, ze by sa ti podarilo predat. ja som uz dala aj nizsiu cenu, takze asi na nich trochu prerobim...no ale co uz, radsej ako by mi mali lezat v skrini :-|
Odpovědět
@kata13 tak si představ že paní mi navrhla že mi vrátí zpátky stovku abych na jejich prodeji neprodělala. Protože vracení by se nevypaltilo.Tak enchám inzerát chvíli za tuto cenu aa když mi přijde ta kompenzace slevním je.Tak mě příjemně překvapilo to jednání.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 tak to je super, ked ich nepredas za tuto cenu, tak o stovku menej urcite hej. ved to je super cena...
Odpovědět
Článek se načítá
No je to dobré, sice za poštovné jsem dala 60Kč a šaty jsou dvoje ale aspon neprodělám.
Odpovědět
Tak jedny šaty mám prodané, snad paní pošle peníze a já ji pak hned šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
jeee luci tak to je super, dufam, ze aj ja budem mat coskoro take stastie. prave som pozerala saty na tej stranke co tu dala vladi, maju velmi pekny vyber, ale na moj vkus dost drahe, hlavne ked ja to az tak nevynosim. luci ty si si uz niekedy objednavala cez bonprix? je ta kvalita ok? viem ze tu niekto nakupoval cez nich, musim to tu niekde pohladat..
Odpovědět
@kata13 on y stály jen 245Kč ztak jsem doufala že je prodám, když jsem viděla ceny použitých šatů v bazárku. Přs bonprix jsme myslím nikdy neobjednávala.
Odpovědět
kati, ja som cez bonprix objednávala už viackrát. niečo sedelo, niečo nie. objednávala som tričká, šaty, pánske tričká, nohavice. ale s vrátením nie je žiadny problém. do týždňa som mala vždy peniaze na účte. a čo sa týka kvality, niečo je super (materiál) a niečo horšie. záleží na čo natrafíš.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi dik, tak to cez nich risknem. dam potom info, ci sme boli spokojní ;-)
Odpovědět
ešte preistotu ťa upozorním. poriadne sa premeraj. niekedy sa stane že je lepšia veľkosť o číslo menšia ako nosíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas jj dik, urcite sa premeriam, co mam skusenost, tak bez premerania to riskovat nechcem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se šaty bojím objednávat přes net. Mám jedny vybrané, tak se na ně pojedeme podívat. Jinak na plavky jsem myslela a už jsem si je objednala přes MMB od Victoria secret. Mám od nich už plavky a dost spodního prádla, takže vím, že sedí supr a jsou pěkný. Takže plavky mám :-D
Odpovědět
Ještě musím sehnat nějaké krásné spodní prádlo na večer po svatbě ;-) :-D
Odpovědět
Baru ty VS plavky jsou nádherný ale ta cena :-o Jinak já už radši nebudu oblečení přes net objendávat, moc mi nesedí a halvně pak většinou vypadá jinak než na obrázku.
Odpovědět
No právě. Oblečení taky nekupuju přes net, ale to spodní prádlo se nebojím. Já za ně dávala 1200,- a to není tolik. zase na jak dlouho je máš. I když já si během roku koupím tak dvoje, takže netuším kolik jich s sebou vezmu :-D
Odpovědět
@mauricius2011 :-D tý jo 250 druhů prstýnků, to pro moji nerozhodnost hrob :-D no asi už taky vyrazíme, abysme viděli co nám padne :-) Jinak holky, objednala jsem si plavky VC tady od paní z MMB a musím říct, že hezčí plavky jsem nikdy neměla, sedí skvěle a vypadají úžasně. Jsem ráda, že jsem to riskla, měla jsem strach jaké budou, ale jsou fakt skvělý a komunikace s tou paní byla taky moc příjemná. Přes bonprix jsem párkát oblečení objednala, ale nikdy sem neměla štěstí na kvalitu a velikost. Na obrázku to vždycky vypadalo jinak, je to o štěstí 8-)
Odpovědět
Holky vy mě s těma plavkama nahlodáváte-jsou fakt nádherné. jenže já s dětma na klouzačce a tak-bylo by mi takových plavek líto-ted si většinou kupuju obyč za 500 8-) jenže mám nekonfekční postavu-prsa po tatkovi a docela zadek... ]-( Ale na svatebku bych si mohla nějaké hezké pořídit, ale bez zkoušení nevím...
Odpovědět
@lucil07 já právě normálně taky kupuju spíš levnější ale právě když je to na tu svatebku, kde se bude fotit o sto šest :-D můžeš si u těch plavek vzít jinou velikost podprsenky i kalhotek ;-) a mohly by i vydržet, jsou z pěkného, kvalitního materiálu :-) paní mi i přislíbila, že by šly vyměnit, kdyby neseděly.
Odpovědět
Peti No já potřebuju asi takv ršek S a spodek L :-D No možná by mi sedělo Mko nevím ale ty co se mi líbí stojí 1690Kč :-o No počkám až se budou plavky prodávat a uvidím.
Odpovědět
@kata13 psala mi Deni ohledně fotografa Steeva. Byli s ním moc spokojeni. Fotečky, které jim přinesl v albu + CD se 150 foto zaplatili až při předání. Zavolali mu po příletu a domluvili se kdy má přijet.Takhle sme s ním domluveni i my. Pak se i domlouvali na vytvoření oznámení. Nad tím taky popřemýšlím, že by nám je vytvořil pro ty které pak budeme zvát na grilovačku.
Odpovědět
Profilova fotka
@petik83 tak super, ja sa mu asi ozvem este par tyzdnov pred svadbou, ci na nas nezabudol a potom sa s nim skontaktujem tam, kedy presne ma prist. oznamka ja stale rozmyslam, ja budem davat takej sirsej rodine, co uz nebudu na oslave po navrate a priatel nechce posielat zo svojej strany nikomu - mozno si to este rozmysli do vtedy. takze to bude len niekolko oznameni, tak uvidim, to si nechavam az na koniec, to ma pre mna cas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?