Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
lucil07: ahoj, dám ti vědět, jak to dopadlo...máme ho objednaného. holky, zítra letíme....jupíííí. Teda jestli počasí dovolí. Tak nám držte palce, ať vše dopadne. Svatbu máme v pátek. Až se vrátíme, tak se ozvu, případně během pobytu.
Odpovědět
Profilova fotka
deni, drzim palce...uzite si to tam poriadne, nech vam vsetko dobre dopadne...uz sa tesim na fotky 8-)
Odpovědět
kata13: díky moc, už se nemůžeme dočkat...hlavně ať přestane sněžit, aby to letadlo odletělo :-)
Odpovědět
Deni užijte si to závidím v tomto mrazivém počasí to teplíčko.Mějte se krásně.
Odpovědět
lucil už ste dostali tú zmluvu?
Odpovědět
Profilova fotka
my este stale nie :-(
Odpovědět
ani my
Odpovědět
My taky ne a to pan W psal že nejpozději do konce týdne (toho minulého) ji pošle. Na mě to slibování působí neprofesionálně, kdyby hned na začátku řek že smlouvu dostanem v únoru, byla bych klidnější a nečekala ji, ale takhle to vypadalo že bude na konci srpna a nakonec nic. Vždycky napíše, kdy bude a pak stejně nepřijde nic.
Odpovědět
tak to máš pravdu lucil, keby rovno povie že bude zmluva až budúci rok tak ju nečakám
Odpovědět
Profilova fotka
hmm veru mate pravdu baby, ja by som to uz najradsej mala zaplatene, z viacerych dovodov. ale dufam, ze aspon po novom roku to posle uz
Odpovědět
ahoj holky, naše šéfová je právě v Karibiku a má tam svatbu, nevěděla jsem, že to jde i tam. ale nevím jak si to zařídili, jestli sami nebo přes nějakou agenturu. pan Walter svým přístupem mě moc nepřesvědčil a příští exotická dovolená bude přes někoho jiného. já smlouvu teda už mám, ale urgovali jsme ho několikrát já i přítel..
Odpovědět
Deni: Tak ať to vyjde dle tvých představ a pořádně si to tam užijte :-) evaamy: V Karibiku to ale není právně platné ne?
Odpovědět
Článek se načítá
V Karibiku je to tiez platne :-D
Odpovědět
No já to příteli radši ani neříkala jak to s tou smlouvou je. Ale pokud bych tady z beremka nevěděla že je BM spolehlivá agentura tak tohle by mě odradilo.Zkrátka mě napsat smlouva bude v únoru a měl by čas a nás by zklidnil. takhle už mi několikrát psal že ji pošle příští týde a pořád nic.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil mne tiez uz niekolkokrat slubil, ze buduci tyzden. prave vcera sa ma priatel spytal, ci uz ju poslal, ked som povedala, ze nie, tak sa ma snazil nahovorit aby som to zrusila a objednala to cez niekoho ineho. zatial sa mi podarilo ho presvedcit, ze skoro vsetky cakame. ze do aprila uz dostali a dalej este nie. tak snad sa k tomu zase coskoro nevrati ]-( ja cez inu agenturu nechcem ist, a zatial bol kazdy s BM spokojny... SVR ma ani na druhy krat nepresvedcili - ani cenou ani pristupom...
Odpovědět
hviezda, cez koho ste to riešili na dominikánsku republiku? a koľko vás to cca vyšlo pobyt, stadba, letenky?
Odpovědět
Ahoj holky, tak som spat ;-) ...mala som trosku fofriky, ale vsetko som si precitala, nastastie to boli len 2 strany a nie 30, ako ked som sa k vam pridala :-D ...prislo mi jedno svadobne oznamenie - vzorka, velmi sa mi paci, uvidim, co na to povie drahy, on pride na slovensko az v polke decembra, ale asi si objednam este jednu, nech mame na vyber...ine som zatial este neriesila, ale asi tie prstienky tiez poriesime, nech aspon nieco mame z krku...tak ako citam, tak tu zmluvu tak skoro nedostanem, mi ideme az koncom jula, tak budem mat nervi ako vy, ani sa vam necudujem, ale verim a drzim palceky, aby vam cim skor prisla ;-) ja mam zatial naj stres, ze ako to povedat rodicom, a ako na to zareaguju uf :-( ...tak pekny dnik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj mauri urcite to s rodicmi dopadne nakoniec dobre...najskor mozno budu trosku nahnevani a sklamani, ale neboj potom ich to urcite prejde. u nas doma to je v pohode nastastie. moj brat mal utajenu svadbu par rokov dozadu, tiez boli nasi sklamani, a teraz je otec sam a kvoli nemu som chcela na zaciatku klasicku svadbu, no on sam mi povedal, ze sa nenahneva, ked budeme chciet byt len mi dvaja na svadbe. ze bracho spravil to najlepsie co mohol. tak neboj urcite bude vsetko ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak s tou zmluvou, rozmyslam, ze napisem p. W, ci by mi ju nemohol poslat, pokusim sa nejak vysvetlit, ze u nas doma to nerobi dobru atmosferu :-| no musim najskor porozmyslat ako to sformulovat, alebo mozno nakoniec zavolam =-)
Odpovědět
no tak daj vedieť ako si pochodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak som ho velmi pekne poprosila, ci by sa to nedalo nejak urychlit, cakam na odpoved. som zvedava. dufam, ze tam nebude "do konca buduceho tyzdna" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz aj mam odpoved...ze sa velmi ospravedlnuje, ale chodi do prace uz o 4h rano, pripravi mi ju prioritne.
Odpovědět
Profilova fotka
dohodla som sa s nim, ze do Vianoc alebo najneskor do konca roka nam ju posle. vraj im svadobna sezona konci 15.12. a na Silvestra svadby nie su, takze by to uz nemal byt problem. tak snad sa vsetky coskoro dockame 8-)
Odpovědět
Já stejně nevím, ale doplnit údaje do připravené smlouvy mi nepřijde takový problém. kdyby aspon nesliboval a na rovinu dal pozdější termín, který může splnit.
Odpovědět
Profilova fotka
prave preto to niekomu pride nedoveryhodne - pretoze stale hovoril do buduceho tyzdna, no ale snad do toho konca roka sa k nej dostaneme ;-) lucil a uz si si objednala tie druhe saty, co si mala moznost zase za 2tis?
Odpovědět
Nene zatím jsem druhé šaty neobjednala. Ted jsem kukla do mailu a 18.11. napsal že ji pošle během příštího týdne 8-)
Odpovědět
lucil, nedáš tie druhé do albumu?
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás z Mauricia...dneska jsme přiletěli a první dojmy jsou super. Služby na špičkové úrovni, všechno klape tak, jak má, všichni jsou moc příjemní. Zatím jsme nadšení. A to teplíčko....naprosto bomba...včera na Ruzyni to vypadalo, že neodletíme, ale nakonec vše dobře dopadlo. Dneska jsme prošli se svatebním koordinátorem všechny detaily, zítra zkouška účesu a make-upu, vybrala jsem si kytičku a místo pro obřad, ráno jedeme na úřady a v pátek to vypukne. Tak na nás myslete a držte palečky. Kdo letí s Emirates, tak se má na co těšit. Opravdu ne nadarmo se řadí mezi nejlepší letecké společnosti na světě. Kéž se jim někdy alespoň trochu vyrovnáme. Pro info, všechny filmy, co jdou u nás teď v kinech, tam můžete zkouknout. A že je z čeho vybírat :-) Máme s sebou notebook, tak budu informovat.
Odpovědět
Profilova fotka
super deni, len si to tam uzivajte, to teplo vam teda riadne zavidim 8-)
Odpovědět
Tady je sněhová kalamita Deni-včera jste měli štěstí že jste odletěli 8-) Přejem krásný svatební den.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?