Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ved prave, ja chcem tiez kvet vo vlasoch, tak ze by som toho potom aj s bizuteriou nemala vela na sebe, takze uvidim ako sadnu saty a podla toho, mozno ked si ich dam na seba, tak to bude chciet aspon nieco jemne, uvidime
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme si na úřadu hodinu svatby mohli vybrat. Prostě se náš zeptal-v kolik chcete obřad? My jsme ho měly ve dvě a myslím, že to bylo ideální-tedy pro ty které letí v září, protože je tam krátký den. opravdu v sedm už byla černočerná tma... Jinak jsem strašně zvědavá kolik Vám Elie udělá cenu, když to není přes BM :-) Myška, dej sem víc foteček, ať se pokocháme ;-)
Odpovědět
No já myslím že ten obřad je ideální dřív, sice je možná teplo ale mít to v pět tak se ani fotky nestihnou:) To jsme Leni ani nevěděla žo to jde i ve dvě. Je škod aže je tak brzo tma-ale to nic nnenaděláme. prý jsou ve victorii krásné západy slunce?? Já si četla včera starou diskusi, tak jsem zase natěšená. 8-)
Odpovědět
Jen pro informaci,Elie žádnou cenu neudělá,má fixní ceník,kde si vyberete balíček a podle toho platíte. Psal jsem,že je ochotný se domluvit napřímo,protože cestovkám určo platí provizi (proč by ho jinak nabízely),ale ceny jsou jak u cestovek tak u něj stejný,řeší se to rabatovýma podmínkama jako u jakýhokoliv jinýho postoupení prodeje. Takže on vám samozřejmě o žádných rabatech říkat nebude,jen to je pro něj výhodnější..
Odpovědět
No fotky má fakt krásné ale ta cena. My budeme doufat že i ten hotolevý nám udělá hezké fotky. Ještě tu někdo měl i steeva duboise-je levnější než elie ale nevím jak fotí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli jde tedy obřad posunout, tak bych ho ráda měla taky tak kolem 14:00, fotografa máme hotelového a dělá pěkné fotky. Myslíte, že není brzo si již koupit šaty? :-|
Odpovědět
Raw já už mám šaty doma od poloviny září a jsme klidnější že už je nemusím shánět:)
Odpovědět
raw, presne aj ja mám doma už šaty a dokonca dvoje. skoro určite neni, nebudem mať aspoň stresy, lebo to najdôležitejšie už je ;-) čo sa týka ellieho, tiež som mu písala a poslal mi ten istý cenník ako som dostala od BM
Odpovědět
Já právě ted taky spekuluju že koupám ještě jedny-mám možnost zase jen za 2tis. Ale jeslti to není zbytečné-nevím no, času je dost. Noa co se týká fotografa doufám že ten hotelový který bude mít zrovna službu nám udělá hezké fotky.
Odpovědět
lucil, ja som neodolala, vydražila za pár korún a asi si dám tie druhé :-D
Odpovědět
Musím kuknout do alba jaké máš ty druhé... Já jsme právě ty moje koupila taky levně a mám nanich i cedulku pro případ že narazím na nějaké jiné.Ale enchci kupovat drahé....
Odpovědět
Vladi tak ty č. 5 co máš v albu mi nabízí paní jen za 2tis-sice vypadá ta kopie zase jinak než originál ale to je jasné. A jak vypadají ve skutečnosti ty tvoje druhé-jsou hezké??a musíš mít spodničku??
Odpovědět
Článek se načítá
presne lucil, aj ja mám na nich ešte cedulku a aj zabalené ako prišli. potom určite dám inzerát nech sa mi predajú a netrčia v skrini
Odpovědět
Profilova fotka
teda baby, ste sa nejak pustili do toho nakupovania tych svadobnych siat :-D vladenas a ktore mas tie druhe, co si asi das, to su tie posledne co mas v albume?
Odpovědět
hej, tie posledné. dobre mi vytvarujú postavu a neni sú zase také veľké lebo nemajú kruhovú spodnicu
Odpovědět
Vladi a tos oboje koupila na Ebay??
Odpovědět
jasne :-)
Odpovědět
No já to tam neumím |-| Ale jsou tam dobré ceny. Jen jsme ted viděla zase reálnou fotku jedněch krásných šatů a ta napodobenina byla hrozná :-| Takže se toho dost bojím, tam ta paní svolila a poslala mi i foto reálných šatů.
Odpovědět
no je lepšie keď vidíš foto v reále lebo aj ja som tak bola na jedny nabažená ale keď som videla reál tak som povedala že tie veru nie. ale tieto sú fakt pekné
Odpovědět
Profilova fotka
Vy máte holky všechny plážové šaty... tak začínám přemýšlet, jestli se tam pak na mě v těch "princeznovských" nebudou dívat jak na pošuka? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
rawenna urcite nie, zober si take ake ty chces a tuzis po nich, vela dievcat tam mava aj princeznovske. mne sa napr pacia zase jednoduche a tiez to pre mna nie je az take dolezite ake saty budem mat, hlavne, ze by sme si to tam poriadne uzili takze to je vec nazoru, ked po takych tuzis tak nevahaj
Odpovědět
Rawenno je důležité jak se v nich budeš cítit, já si zkoušela ty co vyprodával salon Maggie sottero a to vše bylo tak těžké a neprodyšné-že bych se v tom na pláži necítila protože bych se uvařila. takže fakt uvidíš jeslti se v šatech budeš cítit příjemně. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máte se na co těšit, my jsme se vrátili ze svatební cesty z Mauricia, je to tam moc krásný, ale svateb je tam jak na běžícím pásu, každý den jedna téměř, ale personál je dost ochotný a vše dokonale obstará, co jsme viděli, dokonce se tam brali Češi, když jsme tam byli. Přeji vám spoustu krásných zážitků a kdyby vás něco zajímalo, tak vám možná budu moct i poradit. Jinak šaty měly nevěsty různé a ne jen plážové, i ženichové měli různé obleky, buď jen takovou plážovou košili s kalhotama nebo klasický oblek, ale víc romatický se mi zdála pouze taková ta plážová košile. Jinak v našem resortu se oddávalo spíš odpoledne od 2 do 5hod. Hezký večer :-)
Odpovědět
Gratulujeme ke svatbě Stre a ve kterém jste byli hotelu?? A budou nějaké fotečky?? 8-)
Odpovědět
Raw: Já měla taky celkem princeznovské a vše v poho-e pravda, že ty mé jsou ale celkem lehké :-) Jinak pokud zvolíš princeznovské tak doporučuji si koupit opravdu velice kvalitní spodnici s pevnými kruhy. Já měla takové měkší kruhy (a to jsem myslela že mám kvalitní) a v tom větru si to dělalo co chtělo. Takže na spoustě fotkách šaty nevypadají moc princeznovsky :-| Jjo Lucil, jde to i ve dvě-nás se prostě zeptal, kdy chceme... Jinak západy slunce jsou tam opravdu božské...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já chci tyto šaty, snad to v nich tu chvíli vydržím... http://www.beremese.cz/album/view.php... Jakou myslíš, že si mám koupit tu spodnici? Já viděla s 2 kruhy, ale i s 5... A jak mám přes internet poznat kvalitní spodnici? Nemáš typ na nějaký obchod?
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem za pomoci Kate a Julyanne objednala mou lámanou AJ fotografa Steeva Duboise a budem mít i to oznámení-upravenou fotku-přímo od Steeva.
Odpovědět
Raw: Ty šaty jsou nádherné!!! fakt super volba ;-) Budeš mít originály nebo kopii? U šatů by mělo být někde napsáno, kolik kruhů se doporučuje, aby držely tvar. A spodnici si nejlépe kup ve svatebním salonu-to je největší jistota!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, budu mít pouze kopii, přece jen na těch pár hodin... Viděla jsem ale ty kopie a jsou krásné. Snad se i jedna taková pro mě najde :-D Uvidíme, po novém roce je asi objednám. Snad i prodejce by mi doporučil nějakou vhodnou spodnici.
Odpovědět
Jjo to ti určitě nějakou doporučí. tak hlavně ať nemá moc měkké ty kruhy ;-) Jůůů budou na pláži mooooc pěkný! Taky jsem měla Magie šaty, ale taky kopii-orig. je hrozně drahý :-( A půjčit mi je nikde nechtěli-prý jsem malá a šaty od Magie se nedají zkrátit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?