Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
tak to si svadbu dáme asi skôr ako o 16.00 :-)
Odpovědět
ahoj holky, nechci vás zklamat, ale nám oddávající prostě řekl, že obřad bude ve čtyři, a rozhodně se netvářil, že bychom to mohli ještě změnit. myslím, že když mají v "rajónu" několik hotelů, mají udělaný jízdní řád. třeba v našem hotelu byly všechny svatby ve čtyři, jindy jsem žádnou neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som tiez chcela radsej skor, aby sme si potom v klude uzivali den D...ale ked sa nebude dat tak nevadi
Odpovědět
no tak uvidíme ako to bude ...
Odpovědět
Profilova fotka
silvie a vy ste boli v akom hoteli?
Odpovědět
Aha to jsem netušila silvie 8-)
Odpovědět
katka, podľa toho dela tipujem že to bol canonier ;-)
Odpovědět
myska: teda ty máš fotek, jsou moc hezký....škoda jen, těch mraků. Mě pan W. říkal, že se máme zkusit domluvit na obřadu dříve. že se brzo stmívá a pak jsou tmavé ty fotky. Tak uvidíme, jak budou vstřícní :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak som tu ;-) myska:blahozelam :-) a zaroven sa chcem opytat, ake teploty vzduchu ste mali pocas vaseho pobytu, dalo sa kupat v mori, nebolo mac studene, my ideme koniec jul/zaciatok august, bojim sa pocasia, nie dazda, to by vtedy nemalo prsat, ale ci sa bude dat slnit a kupat??? dakujem ;-) To poistenie od p. Waltera je to balicek Maxi a staji 58Kc na den/osoba a pripoistenie storna 2,6% zo sumy, co platite zajazd/svadbu...tak ja som si dalo to :-)
Odpovědět
kata13: ano, canonnier, je to district Grand Baie, ale tipla bych, že podobné to bude i v jiných oblastech
Odpovědět
silvie:blahozelam ku svadbe :-) , vidim ze ste mali svadbu v auguste/srpen...my budeme mat 3.8.2011, tak sa ta chcem opytat to iste co mysky som sa pytala a t.j. ake ste mali teploty vzduchu, ci sa dalo slnit a kupat sa v mori, dakujem ;-)
Odpovědět
mauricius2011: děkujeme :-) počasí bylo spíš na výlety, což nám ale vyhovovalo. myslím, že bylo kolem 25 stupňů, ale na celém ostrově asi dost fouká. ale lidi se koupali nebo spíš se jezdili potápět - pod vodou je asi teplota vzduchu jedno ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mauricius: taky moc dekujeme. Na asi 2 dny poprchavalo ale jinak bylo fajn. Kazdy den jsme se koupali, ale bylo znat kazdym dnem jak se otepluje.. Rekla bych ze se to pohybovalo tak od 23 do 28 stupnu.. Byli jsme tam od 22.9. do 1.10.
Odpovědět
silvie:my tiez chceme chodievat na vyletiky, ale tiez by sme si chceli uzit vodu a slnko, len teraz rozmyslam, ci je to realne :-( myska:veru to sa uz koncom septemra-zac.oktobra otepluje, my tam ideme 30.7. na 13dni/10noci, tak dufam, ze sa aj my okupeme a vyslnime 8-) ...my si asi pojdeme obzriet prstienky v decembri, kupovali ste cez internet alebo v obchodikoch? poradte, kde najdem dobre ceny a pekny vyber ;) ...no a zatial sa mi ozval len steevi - fotograf a jeden co robi aj fotky aj video, pritom som kontaktovala min. piatich, hmmm...ale este asi je cas, ci? kedy ste si vy rezervovali fotografa? my mame teraz 8 mesiacov do svadby...uf a este drzte palceky, nech to rodicia zoberu v pohode, velmi sa bojim reakcie, chceme im to povedat v decembri :-)
Odpovědět
Mauri my se dívali na netu a pak v reálu vypadaly prstýnky úplně jinak a máme je od Lukáše Rýdla. už se nám dělají.
Odpovědět
lucil:dakujem, kukla som, ma fakt krasne, velku ponuku, skoda, ze nieco take neviem najst na SK :-( alebo zle hladam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. můžu poprosit, nemáte některá kontakt, kde objednat fotografa Ellieho Bernagera? dík
Odpovědět
silvie_p: poslala jsem ti mailika do IP, prosím jukni na to a zkus mi odpovědět, nechci tím zatěžovat ostatní. díky moc
Odpovědět
jeanette, kontaktovala som ho na tomto maily elie.bernager@mac.com a odpísal mi celkom rýchlo :-)
Odpovědět
denisonek: odpověď máš v IP a přeju hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to jste mě zaskočily s tím obřadem v 16:00 hod... já myslela, že to bude dřív. Takhle budu stresovat celej den :-D Jinak pořád čekám na smlouvu :-(
Odpovědět
My taky čekáme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj my ;-)
Odpovědět
podobne aj my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak rawenna ja by som tiez bola radsej keby to bolo skor, najradsej co najskor, lebo tiez som taky stressmen, a potom mat uz len kludny den a uzivat si ho
Odpovědět
Já mylsím holky že nám to tam ani nepřijde a budem si užívat na pláži pak si dáme obídek a půjdem se nachystat. já se hlavně modlím aby nelilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tiez pravda lucil, vlastne tam budeme len my dvaja, tak nie je velmi dovod na stres. to dufam aj ja, ze pocasie vyde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že není důvod ke stresu, ale stejně vím, že stresovat budu :-) Koukala jsem po nějaké bižu k šatám a zdá se mi, že začíná být nějak drahá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to ja vobec neviem v akych cenach sa pohybuju, bizuteriu skoro vobec nekupujem...uvidim ked budem mat saty, ci vobec budem nejaku potrebovat ja skor stale rozmyslam aky uces vobec neviem, no nechcem nic zlozite
Odpovědět
Já si nakonec korunku ani náhrdelník pořizovat nebudu. Mám jednoduché šaty a ve vlasech chci živý květ tak at jsme celá ve stejném stylu-takovém plážovém ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?