Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ahoj holky, uz som to ;-) rawenna:vidim, ze mame rovnaky vkus svadonych siat a prstienkov :-) velmi pekneeeee... ...my by sme chceli dat oznamenie pred a este po svadbe fotkuz so svadby s nejakym bla bla :-D ...s tym fotografom mam stale dilemu :-( neviem ako sa rozhodnut, ci hotelovy alebo skukromny, ci len fotky alebo aj video, uf :-( ...a svadobne saty si budete kupovat, ci poziciavat???? ...kedy sa plati, myslim Walterovi a kolko, myslim plna suma, ci nejake percento? ...vcera sme si este doobjednali ten balicek poisteni a storna...a tak dufam, ze to by malo byt vsetko!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucil ja som tiez rozmyslala, ze to len vytlacime s fotkou a nejakym textom...my budeme posielat len rodine, tí najblizsi vedia a tiez s nimi budeme mat potom taku malu oslavu a sirsej rodine chcem nieco take poslat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, svatební oznámení budeme dávat před svatbou a chtěli bychom jim to oznámit na Vánoce, snad to není moc brzy! Po svatbě pak jen zajedeme za rodiči a známými s fotoalbem :-) mauricius2011: jsem ráda, že se líbí, ohledně šat jsem již rozhodnutá a budu si je kupovat. Stojí kolem 5.000,- takže bych to stejně dala za půjčení :-( Myslím, že Walterovi se platí nějaká část - tuším půlka - pár týdnů po podpisu smlouvy a zbytek nějak 6 týdnů před odletem... Balíček pojištění a storna nám nikdo nenabízel - kolik to s ním dělá? A je to pojištění CK nebo Vaše pojištění?
Odpovědět
ahoj holky, nejdřív se platí letenky a měsíc před odletem zbytek - tedy pobyt. U nás je to taky tajná akce, nikdo to neví...až se vratíme, pošleme svatební fotku s textem, že jsme se vzali a pozvánku na posvatební párty :-)
Odpovědět
raw, keď sa opýtaš p. Waltera, tak on ti cestovné poistenie zariadi aj s poistením storna zájazdu. ale kludne si to môžeš v hociktorej poisťovni aj ty vybaviť. a poistenie voči úpadku CK je už v cene od p. waltera.
Odpovědět
Profilova fotka
kolko stoji priblizne poistenie a davate si aj s poistenim storna zajazdu?
Odpovědět
kata13: tento týden se necháme pojistit, tak ti pak písnu, kolik to stálo...
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem deni...
Odpovědět
kata 13: nemáš vůbec zač, zrovna v neděli jsem si náhodou vzpoměla, že ještě nejsme pojištěný, takže to musíme tento týden pořešit. ALe myslím si, že je to kolem 40 kč na den, záleží taky na pojišťovně a co v tom všechno máš...
Odpovědět
kati, keď si dávaš poistiť aj storno zájazdu, tak to záleží od sumy zájazdu. my sme si to už niekedy v auguste alebo septembri preverovali a tuším to bolo aj s cestovným poistením čosi cez 100€. tam platíš najviac za to storno. takže je na uvážení či to poistiť alebo nie. ale keďže ešte nemám zmluvu a nič som neplatila, tak sme to zatiaľ neriešili.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez tak zbezne pozerala na nete teraz a bez storna to vychadza do 60e, no so stornom min raz tolko. tak musim porozmyslat ci aj so stornom ci bez
Odpovědět
Mně pa W nějak propočítával a vysvětloval že to storno se moc nevyplatí pojištovat, že to stojí dost peněz a že kvůli nemoci můžem termín pak změnit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky tak to se ho pak na to ještě zeptám. Pokud on nabízí naše pojištění v ceně pojišťoven, tak to beru. A pokud Ti Luci říkal, že se to dá kvůli nemoci posunout, tak na storno asi prdíme :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Koukám že řešíte pojištění... My jsme si pojištění pořešili přes tohle http://www.honzovapojistka.cz/cestovn... a měla jsem to od generalli asi za 1200kč pro oba na 12 dní. Tak snad to pomůže i některý z vás..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, ještě uvidím, co ten pan W. a pak na to kouknu :-)
Odpovědět
luci, a nebude problém s letenkami keby sa to presúva? neplatilo by sa nič naviac? lebo v tom prípade by som storno ani neriešila 8-)
Odpovědět
myska a viac fotiek nepridáš?
Odpovědět
Budu se snažit, ale nějak mi to nejde zmenšovat :( A nebo se můžete podívat na http://fotoalba.cz/alba/michaela.horn... heslo je mauricius Měli jsme hotelového fotografa za 260 Eur v hotelu Le Mauricia
Odpovědět
Holky pa W mi to vysvětloval někdy v srpnu-takže detaily si nepamatuji 8-) Myško takhle nějak si představuju to oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
myska to oznamenie je ozaj super
Odpovědět
Profilova fotka
myska neviem preco, ale tie tvoje fotky mi nechce nacitat :-( skusim si ich este vecer doma pozriet
Odpovědět
To oznámení jsem nechala vytisknout ve fotolabu na 10*15 jako lesklou fotku a vypadalo to fakt dobře. A hlavně to vyšlo asi na 2 kč za kus což je ještě lepší :) já teď zkoušela ty fotky ve firefoxu a jde mi to normálně....
Odpovědět
mne tie fotky idú. sa vám pekne zamračilo keď ste mali svadbu
Odpovědět
Profilova fotka
tak to skusim doma, asi to bude tym "rychlym" internetom v praci :-p
Odpovědět
Myško hezké fotky-já se taky bojím aby nám nepršelo nebo nebylo zataženo. Pršelo vám nebo se ty mraky jen honily?? A vy jste měli překladatelku?? A holky pořád je zvykem dávat těm svědkům nějaká Eura??
Odpovědět
Profilova fotka
lucil niekde tu dievcata pisali, ze im nic nedavali, na zaklade toho, ze svedkovia su v cene. ale to som citala este asi v starej diskusii niekde. no neviem ako to teraz je
Odpovědět
lucil ani ja by som nechcela zamračené, ale nevyberieš si :-| cez SVB nemali v cene svedkou tak tam dávali, ale tu ich máme v cene, takže ja nič dávať nebudem. je to ich zamestnanie v podstate
Odpovědět
no myška pekné fotky a máte ich teda dosť ;-)
Odpovědět
Naštěstí nám nepršelo a nakonec ani tak zataženo nebylo jak to vypadá... Svatbu jsme měli v 16:00 a focení trvalo asi 2 hodiny... Takže už se i trochu stmívalo, my svatbu měli 27.9. a když jsme šli v 7 na večeři tak už byla strašná tma... Takže je to i obdobím kdy tam jedete... A svědkům jsme nic nedávali..
Odpovědět
Já právě váhám kd udělat obřad-jako v kolik hodin. Obávala jsem se aby ve tři nebylo moc teplo ale pak než nás vyfotí apod tak může být tma. My chceme fotografa hotelového Elie už je na nás moc drahý nebo ješte jste tu psaly o tom Stevovi Duboisovi-či jak se to sklonuje:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?