Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
prave mi poslali ponuku zo SVR, ale stale je pre mna cenovo a aj co sa sluzieb tyka vyhodnejsie BM. cenu mi spravili na 4117eur a ak chcem v svadobnom balicku - kyticu, kadernicku, kozmeticku, tortu, hudbu a dalsi den ranajky - musim si priplatit este 120eur. takze ani na druhy pokus ma nepresvedcili :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak uz som tu ;-) evaamy:jj, aj my budeme mat tu deluxe, uz sa tesim na to 8-) ...ja asi budem mat vo vlasoch kvietok, najaky, co bude aj v kytici, co vy na to?
Odpovědět
Tak máme objednané rpstýnky, nakonec úplně jiné, 6 mm široké a s brilianty :-D Vybírali jsme mezi dvěma druhy a až nakonec sáhli po jiných než jsme původně chtěli 8-)
Odpovědět
lucil:tesim sa s tebou...a mozem vydiet foto prstienkov? Dakujem ;-)
Odpovědět
No nakonec si to asi necháme pro sebe a ukážem je až po svatbě-ale asi to nevydržím ;-) Jsou sice silnější než jsme ppůodně chtěli a budu tam mít 8 kamínků-ale najendou nám padly do oka. ještějedny byly krásnější jen příteli se nelíbil ten pánský a á jsme nechtěla kombinovat dva různé vzory.
Odpovědět
Profilova fotka
mauricius ja by som ties chcela mat vo vlasoch kvietky take iste ako v kytici, velmi sa mi to paci, len este neviem aky uces chcem :-p tak super lucil, ved ty uz tie najhlavnejsie veci uz mas. ja este vobec nic :-S
Odpovědět
Holky tak nakonec jsme něco do alba šupla. Jo a taky jsme zjistila, že mi čelenky nesluší, tak si nechám dát do vlasů živou kytku. Mámm krátké mikádo tak tam nicnevytvoří...
Odpovědět
...super, takze aj vy si date kvietky do vlasom, mne sa to zda take prirodzene a nemusim nic kupovat, objednavat... :-D ...poradte nejaku dobru stranu na svadobne oznamenia :-) ...a ktory balicek od Elieho si vyberate? je to dost drahe to celodenne, ja rozmyslam na pol dnovom...
Odpovědět
:-( prave mi napisal p.Walter, ze Elie nebude na Mauriciu v tej dobe ako mame svadbu, takze hotelovy fotograf :-( aaaaaaaaaaaaachjaj, to ma teda nepotesil!!! ...mate niekto skusenosti s hotelovymi fotografmi??? alebo viete dat link na stranku, kde su fotky fotene hotelovym fotografom??? Dakujem.
Odpovědět
http://www.svatba-v-raji.cz/foto-nasi... hotelový fotograf stojí 300E na 2 hodiny. tak nevím jestli je v porovnání s ním drahý. my máme Elie celodení focení za 600E..akorát se mi nelíbí ty jeho "skákací" fotky
Odpovědět
ahoj holky, tak koukám, že se to tu pěkně rozjelo. Člověk tu chvíli není a nestíhá to číst :-) Mauricius2011: čauky, my taky Ellieho nemáme, protože v náš termín byl obsazený (letíme už za pár dní), ale holky mi poradily dalšího fotografa z ostrova, kterého už některé nevěsty využily a byly spokojené. My jsme ho kontaktovali a nakonec jsme si ho i objednali. Musím říct, že na mail reagoval obratem, poslal několik balíčků, chtěli jsme jiný formát, tak udělal nabídku dle našich požadavků. Tak uvidíme, ale myslím, že fotečky budou pěkné.
Odpovědět
Evaamy: Elie miluje skákací fotky-je a ně opravdu ulítlý :-) I já mu skoro nadávala, že ty šaty jsou celkem těžké a od země se s nimi asi neodlepím... Denisnek: ty jo tiše závidím-taky bych letěla do teplíčka a svatbičku si zopakovala. Tak ať Vám vše vyjde tak, jak si přejete ;-) Mauricius: Když si přečeš diskuzi trochu dozadu, tak tu chválí ještě jednoho fotografa-ale nevím jméno-ale někdo ho tu chválil. Tak to zkus pročíst a uvidíš. Jestli to nebude ten, co si ho objednala Denis
Odpovědět
Článek se načítá
Dobre ranko holky, hehe ja som ako sipova ruzenka, az teraz sme vstali :-D denisonek:chcela by som ta poprosit, ci by si mi mohla poslat kontakt na toho Vasho fotografa do IP, moc dakujem
Odpovědět
lenule: díky moc, už odpočítáváme dny :-) JInak je to přesně ten fotograf o kterém jsem mluvila. mauricius: no to tedy si, ty určitě nemáš děti, vid? To by tě takhle dlouho nenechali spát :-)
Odpovědět
denisonek:dakujem ti velmi velmi pekne, tak skusim mu napisat a budem dufat, ze 3.8. bude mat volny termin :-) y na ukazku ;-) ...tak potom posli nejake foteck...veru deticky zatial nemame, tak si uzivame dlhe spinkanie, cez tyzden toho moc nenaspime, vstavame skoro do prace, tak aspon cez vikend to tahame dlhsie, ale plan je po svadbe zacat pracovat na babatku, ale ked bude taky spachtos ako my, tak budeme radi hehe :-D
Odpovědět
Holky mam otazocku, aky rozmer svadobnych fotiek chcete mat/ste mali? Dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se tu nějak rozjeli :-) Mě se dnes zdálo o hotelu a předtím o létání... To bylo =-)
Odpovědět
mauricius: ahoj, my jsme si napsali o nabídku na rozmery 18x13, ale on ti pošle nabídku asi na 3 různé rozměry a množství. Fotečky ti pak pošlu, doufám, že budou hezké. rawenna: já už pomalu začínám mít cestovní horečku, ale o hotelu se mi ještě nezdálo :-)
Odpovědět
denisonek:dakujem ;-) vcera som na internete nasla viacej fotografov na Mauriciu, tak ja asi kontaktujem viacerych a uvidim, podla ponuk, zatial som tak napisala tamu, co si mi dala kontakt a este jednej pani, ta mi este neodpisala, ale mozno sa obzriem za niekym, co robi fotky aj video :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mauri ja som kontaktovala asi troch na mauriciu, ak mi posles mailovu adresu mozem ti preposlat ponuky co mi poslali.
Odpovědět
Ahoj holky maur: my máme Elieho na půldenní focení za 700 euro. Myslím, že obsahuje dost věcí v tom balíčku. Hotelový foograf nebude asi špatný. Zatím o nikom nevím, kdo by si stěžoval.
Odpovědět
Myslím, že Radka měla hotelového a byla spokojená. Ale pokud si to dobře pamatuji, tak byla v hotelu Paradise... Pokud jsem to spletla, tak se Radce omlouvám ;-)
Odpovědět
Jé holky kdepak dnes všechny jste??? 8-) nám mám přijít tento týden smlouva tak jsem zvědavá:) Ataky mám radost že máme objednané ty prstýnky...
Odpovědět
Ahoj lucil. V práci mám fofr, tak jsem se narychlovku připojila. Venku je děsná mlha a hnus. Asi si doma vyzdobím už vánočně byt :-D No tak snad ta smlouva dorazí. Koukám, že vy jedete už natvrdo. My máme jen oznámení a to je všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil a ako vies, ze tento tyzden? ja som tiez uz pozerala prstienky, no asi to budeme musiet nechat az po novom roku, teraz vianoce, tak asi to nestihneme vsetko. inak vcera som kontaktovala ten eshop, kde si si objednavala tvoje saty, ci ich este budu mat, ale vraj najskor vo februari a podobne nic teraz nemaju, skoda...
Odpovědět
Kate my jsme chtěli prstýnky už ted, zlato jde nahoru a po Novém roce bude zase dražší... Kate ty šaty mají i jinde podívám se ti:) Baru psal mi to pan W minulý týden že tento týden ji určitě pošle:)
Odpovědět
Profilova fotka
super lucil, dakujem za linky. vyzera to tak, ze si ich asi objednam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ták, oznámení už se tiskne, jupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rawenna - prave som pozerala na tvoje oznamenie, vy davate oznamka pred svadbou? ja neviem co bude lepsie, ale my asi skor po svadbe, inak pekne vyzera. ja rozmyslam, ze by sme na nase mohli dat potom nasu fotku z mauricia, no ale uvidi sa este :-p
Odpovědět
Kate já přemýšlím že pak si udělám v PC oznámení s fotkou z mauricia a text něco ve smyslu že jsme se vzali tehdy a tehdy. Přítel to ale pak stejně nechce moc roztrubovat-to by zas bylo na malém městě řečí kde jsme na to vzali a že jsme pracháči a tak :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?