Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jsem taky zvědavá, jak mě namalujou, učešou...Na Elieho spoléhám, tak snad to bude v pohodě. Mrknu, co máme v balíčku s Elliem. Už ani nevím :-D
Odpovědět
S tím videem jsem taky přemýšlela, ale koukala jsem a v tom balíčku máme dvd s fotkama, dvd s animací a ještě album a pár fotek s retuší. To snad stačí. Já co koukala na ty videa, tak jim stejně nebylo nic rozumět, jak tam pofukoval větřík
Odpovědět
Mauricius: ty už v tom máš zmatek viď? :-D Já přeci ve Victorii-někde jsem ti psala, že pokud chceš být úplně paf, tak máš letět do les Pavilons, že z Victorie asi úplně paf nebudeš ;-) Jinak výborné rozhodnutí-tiše závidím a už chci vidět fotky z LP :-)
Odpovědět
Čau nevěstinky, psal jsem sem cca před 2 měsíci právě ohledně rozdílu mezi BM a SVR a jak tak koukám,tak se začínají potvrzovat moje slova. My máme zažízený Shandrani právě přes SVR a v přímým srovnání s BM byly o něco levnější,protože to co tady řešíte jako nevýhodu - absenci transportů,sv.balíčků atd. je pro mě právě výhoda.. Ono se to totiž zdá na jedenu stranu super,že má BM vše v ceně,jenže na druhou stranu si zase z té jejich kompletní ceny nemůžete nic odečíst a když to potom nebudete chtít,tak vám nikdo peníze za to zpět nedá. Takhle jsme na SVR "ušetřili" na makeupu a kadeřnici,protože přítelkyně se upraví sama,transport z letiště a zpět byl za 1200kč/cestu,což si domluvím s prvním taxikářem před letištěm za třetinu,svatební dort máme v hotelu už v AI, přípitek taky.. A tohle jsou všechno věci,které vám BM nenechá odečíst a naopak když jsem je odečetl u SVR,kde to jde,tak jsem byl nakonec s cenou níž.. Ohledně Ellieho nevím co řešíte,on nemá žádnou výhradní smlouvu s BM,zaprvé si ho můžete booknout přes SVR a nebo má svoje stránky na webu a dá se sním domluvit normálně jak jsem to udělali my. Navíc vám v tomto případě vyjde velice ochotně vstříc,protože přes BM nebo SVR jim musí platit provizi za zprostředkování,ale při přímé dohodě s vámi jdou všechny peníze jemu ;-) A ještě ohledně těch "špatných odletů a příletů". Když jsem u SVR poptával před 3 měsíci svatbu,tak se právě "roztrhl pytel" s EMIRATES AIRLINES,kteří od července lítají pravidelnou linku Praha-Dubai a následně (kromě samozřejmě jiných) komplet Indický oceán, tedy Mauritius, Seychely, Maledivy atd. což se všechno dřív lítalo s Air France, Air Mauritius.. a právě tyhle aerolinky to měly s časama blbý. Ale cca od srpna vám jak BM tak SVR nabízí už jen Emirates,prptože je to nejpohodlnější. Odlety jsou pravidelně cca o půl čtvrté odpoledne z Prahy, v Dubai jste 0.10 a máte necelý 3 hoďky na nákupy než opět ve 3.00 letíte na Mauritius. A stejně zpátky se lítá až cca 22.50 z Mauritia,takže máte 2 celý dny navíc.. Znova opakuji,jako posledně když jsem sem psal, nejsem žádnej agent SVR :-D :-D :-D ale jen jsem vám chtěl poradit a zdůraznit,že když hodně lidí říká,že "je něco drahý",tak to ještě není důvod k tomu si to na vlastní kůži nezkontrolovat a jak je vidět,tak už to tady některý nevěsty zjišťují.. :-)
Odpovědět
Luci: však my jsme měli ten v patře, ale tak nám ho vyměnili za deluxe v patře druhém. Barča: To na našem videu je všem perfektně rozumět.
Odpovědět
Jo Luci-měli jsme mít původně Kristu, pak jsme měli Karin a nakonec s námi skoro vše domlouvala jejich asistentka, která skoro nic nevěděla :-( A s mobilem byla Krista a video točila též Krista. Ale všechny mají krásně nacvičený úsměv od ucha k uchu :-) "Don't worry be happy" :-D Luci neděs se-třeba jsme jim byli nesympatičští nebo se zrovna holky špatně vyspaly...
Odpovědět
Jo holky v mém albu na 8 a 9 fotografii je vidět líčení-chtěla jsem opravdu jen lehké. Jinak jsem měla i lesk a konturku, ale ta už je pryč.
Odpovědět
lenule:veru, ako pises, mam z toho zmatek :-D ale uz si spomiman ;-) dave:ja mam svadbu cez BM a letim tiez so spolocnostou Emirates, len z Viedne, takze tie casy su podobne...ked niekomu vyhovuje, riesit veci, ktore v BM nemusis riesit, lebo su v balicku a aj ked ich nevyuzijem mi to nevadi, nie su to take velke polozky, a este mam aj po starostiach, aspon moj nazor, kazdy ma iny pohlad na vec, ale dolezite je aby to bol ten najkrajsi den v nasom zivote so vsetkym co k tomu patri, ci to bude cez BM alebo SVR...a ja som im pisala tiez, no skusenosti=hrozne, ale som rada, ze ty mas dobre skusenosti, prajem ti to a uzite si to, peknu svadbu vam prajem ;) a v ktorom hotely???
Odpovědět
Leni my máme naplánovanou nějakou Vashu raschum- JJ ten deluxe je dražší a v tom přízemí zas není prý moc soukromí tak jsme ráda že je to v patře. Zdarvíme dave 8-) Ta dnešní nabídla od SVR mě mile překvapila ale před 3 měsíci mi to samé nabízeli o 25 tis daržší a najendou to jde s několika věcmi navíc o tolik levněji-tady jde vidět jakou výší "marže"původně měli :-o
Odpovědět
lenule:fotky mate nadherneeeeeeeeeee :-) ktory balicek od Elieho ste mali? aj ste mali vlastne namaty na pozovanie, alebo to su vsetky jeho?
Odpovědět
mauricius, ja mám veru so slovenskou pobočkou SVR podobné skúsenosti. ponuku som si musela vyžiadávať na viackrát a bolo to od nich veľmi strohé kdežto p. W mal úplne iný prístup, bol ochodný odpovedať mi na všetky otázky. v SVR mi mala tá baba problém odpovedať na otázku ohľadom počasia, že ktorý mesiac by mi skôr odpourčila, boli to úplne neurčité odpovede. a druhá vec je, že ja chcem využiť aj kaderníka aj vizážistu, lebo je to môj den a chcem vyzerať perfektne. účes by som určite sama nezvládla, make-up možno. doteraz som sa všade sama líčila ale keďže je to môj deň tak sa nechám predsa len híčkať :-) a keď som si zrovnala ceny od oboch so všetkým čo chcem tak BM vyšlo lacnejšie :-) a ďalej to už neriešim
Odpovědět
možno v súčasnosti sú na rovnakej cenovej úrovni, ale výhodu vidím i v tom, že BM má svoju slovensky hovoriacu delegátku a keďže sme z angličtiny neni na tom úplne najlepšie tak je to pre nás ďalší argument plus
Odpovědět
Článek se načítá
mauricius2011: Shandrani :-D Naprostej souhlas,hlavně ať všechno vyjde jak má a všichni mají jen ty nejhezčí zážitky!
Odpovědět
dave, ty to asi riešiš s českou pobočkou svr?
Odpovědět
dave:tak tak, len nech vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovědět
Dave a i tanová nabídka od SVR co mi přišla dnes tak let není s Air emirates. ale je t jedno, dost se ten přístup SVR od minule zlepšil
Odpovědět
vladenas: jasně, s brněnskou,což bude soudě podle těch reakcí tady asi taky rozdíl od ostatních v ČR.. My jsme došli,příjemný vystupování,nabídli nám právě rovnou Emirates a navíc ještě stopover na cestě zpátky v Dubai a navíc když potom byla výborná cena,tak nebylo co řešit. A btw jeden subjektivní negativní dojem pro mě z BM: my jsme po návštěvě SVR chtěli do druhého dne vědět volný termíny a třetí den se napevno rozhodli pro termín 2.5. a následující den jsem měl v poště smlouvy. Kdybych měl na smlouvy čekat 3 měsíce,tak mě šlahne :-D
Odpovědět
lucil07: Tak jim napiš,že to chceš přes Emirates,jim je to jedno a pro tebe je to minimálně o den času delší..
Odpovědět
myslím že sa nakoniec všetci dočkáme a budeme mať na čo v dobrom spomínať :-)
Odpovědět
Dave my nakonec pojedem s BM pokud teda pošle smlouvy :-o Jinak se tu mějte, my si jedem zítra nebo v sobotu objednat prstýnky-už se těším jak malá 8-) Konečně se nám to tu rozjelo :-)
Odpovědět
Muricius: my jsme měli celodenní za 900euro. Ono když s ním fotíš celý den, tak se tak odvážeš že se to už ani snad nedá nazvat pozováním-prostě děláš co tě napadne a Elie má samozřejmě spousty výborných nápadů... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenule som pozerala ako ta nalicili a vyzera to velmi pekne a jemne, ak sa im to podari aj na mne budem velmi spokojna ;-) a ako to tam je, jedna kadernicka a jedna kozmeticka, alebo ich tam je viac?
Odpovědět
lenule:takze celodenne, a to asi od ktorej do ktorej hodiny, nebolo to vycerpavajuce?
Odpovědět
Kata: Ono asi záleží na hotelu. Ve Victorii byla jedna kadeřnice a jedna kosmetička. Jjo nakonec se líčení opravdu povedlo :-) mauricius: od 10:00 do 18:30 mně to nepřišlo nijak vyčerpávající....ba naopak jsme si díky tomu užili celý den. S Eliem je vážně zábava a ten den si maximálně užijete. Fotí s tebou i přípravy atd. Samozřejmě si dáváte pauzičky, jak chcete. Na druhou stranu si teď říkám, že fotky z příprav jsou stejně takové nijaké, takže by klidně stačilo půldenní focení. Ale my jsme chtěli krásné fotky i z pláže, proto jsme volili to celodenní.
Odpovědět
MAURIC.2011 my máme deluxe room a myslím, že je to dobrá volba-vanu s výhledem na moře nemá každý :-) co se týče koordinátorky a jejího přístupu ke svatbě, jakože jí pípá mobil, to by si u mě mohla zkusit a mobil bych jí otřískala o hlavu ]-(
Odpovědět
dave: pokud nechcete využít několik věcí z balíčku, tak souhlasím, že je škoda za to platit. My chceme využít všechno. Nevím, jak by dopadly vlasy apod... :-D Jejich ale první nabídka byla taky dražší, když jsem je poptávala. Jedeme taky do Shandrani a chceme si to užít se vším všudy. Nechceme honit taxikáře po příletu, abysme ušetřili tisícovku =-) Ale je fajn, že dneska si to člověk může užít podle svého ;-) Ty jsi kontaktoval Elieho sám? Můžeš mi do IP napsat jeho webovky? lenule: tak to máte fakt štěstí...ty videa co jsem viděla byly fakt divný. Je dobře, že se vám to povedlo ;-)
Odpovědět
No ale podle nového ceníku už to má v ceně i SVR. Ale je to jedno, hlavně že si to užijem. Já pořád nevím jakou tu čelenku koupit, nikde v obchodě je nemají a potřebovala bych si je vyzkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
a aku celenku hladas lucil, mas ju v albe?
Odpovědět
N já kate přemýšlím jestli jednoduchou štrasovou nebo tu drátkovou s kamínky...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, uz som pozerala. obe su pekne, ale asi by som volila tu s kamienkami, na vlasoch by mohla vyzerat velmi zaujimavo a pekne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?