Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No ten Canonier vyšel na 7 nocí asi na 94 tis a Victoria na 103, nakoenc jsme zvolili victorii a přidali 2 noci.když už poletíme tak daleko, nějakých 11 tis už se ztratí. jenže můj už začíná plánovat že bychom si měli pořídit lepší foťák a obal na podmořské focení apod. Já zas přemýšlím o nějakém oblečení, abych nevypadala jako křupan, no to se nám to nasčítá.
Odpovědět
:-D :-D Hlavní je, že se oba těšíte. My asi pořídíme kameru. Leze to pěkně nahoru, co? Dneska jsme rozhodli, že uděláme novou koupelnu. Kdy mi budeme šetřit to nevim :-D Pořád něco :-D
Odpovědět
barrcaa ešte že ste si to posunuli čo? :-D
Odpovědět
My si kameru koupili a skoro vůbec ji nepoužíváme a nechce se nám potom sestříhávat to natočené a tak |-| Ale já skoro v létě nenosím šaty a tam asi budou potřeba.
Odpovědět
vladenas: to ti řeknu lucil: tam asi potřeba budou :-D
Odpovědět
Barrcaa pokud máš možnost, tak je nejprve vyzkoušej v tom Silhoutte fashion-aspoň uvidíš, jak sednou ;-) Je v Brně, Praze a v Liberci. Holky dám sem foto dvou závojů-napište mi sím, který je lepší. Doma se nemám s kým radit, tak ještě mám Vás :-)
Odpovědět
Tak holky raďte... Jaký k mým šatům? Díky jste zlaté!!! http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Leni mně se k těm tvým šatům líbí ten lemovaný závoj č. 2 ;-)
Odpovědět
Leni souhlasím s Lucii. Ten lemovaný je fakt pěknější :-)
Odpovědět
lenule: tak se mi líbí taky ten druhý. ten první je jak ustřižená záclona :-D :-D nemyslím to zle ;-) Určitě zvol druhý.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak je? Já už ani nějak o svatbě doma nemluvím....Nějak to ustává. lucil: psala jsem na ty šaty z svatebnisaty-prodej.cz a pořád neodepsala. Vladenas na ně pořád čeká a psala, že ve středu by jí měly přijít, tak jsem fakt zvědavá.
Odpovědět
Baru to jsme zvědavá jestli ti odepíšou a co se dovíme.
Odpovědět
Článek se načítá
leni, aj mne sa viac páči ten lemovaný
Odpovědět
Ahoj holky-já ani nestíhám číst, jak jste se tu rozjely :-D
Odpovědět
No moc tu toho na dočítání není že?? Snad se bzo přidají další nevěsty a rozjedem to tu 8-)
Odpovědět
no snáď aj také čo pôjdu v podobnom termíne do rovnakého hotela. bolo by to fajn s niekým si tam pokecať, kto by nám aj sobáš natočil atď.
Odpovědět
:-D Holky, nějak mi vypadl net. hrůza...už jdu na vás
Odpovědět
No, máte výhodu, co jedete do Victorie a do canonnieru. Hotely jsou kousek od sebe, takže bych se být váma domluvila a o svatbě si trošku vypomohla. Hlavně mezi sebou budete mluvit česky a řeknete si co a jak.
Odpovědět
no pozerám barrcaa že shandrani je trošku opustený čo sa týka iných hotelov
Odpovědět
je nooo. Má tři pláže, tak i proto... Může se vzít taxi a jet se podívat do jiného hotelu na svatbu. Pan Wal. ti to určitě řekne, když se ze zajímavosti zeptáš. taxi tam není drahý ;-)
Odpovědět
pozerám momentálne na google earth čo všetko by som chcela vidieť ;-)
Odpovědět
myslím, že budeme o samotě v našem hotelu ;-)
Odpovědět
No já to taky řeším, musím se tomu smát že tak dlouho dopředu. Ale je to v začátku, myslím že nás brzo to počáteční šílenství přejde a pak se zklidníme.
Odpovědět
lucil: já ti nevíííím. Někdy mám den, že na to vůbec nemyslím a pak zase pořád. Přítele tím nezatěžuju. Jen jsem se ho ptala na šaty a ukazovala jsem mu ty, c se mi líbily. Měly všechny úspěch, tak jsem ráda. Lucí, psala jsem pánovi o katalog šatů - je to z Aukra. Můžu to pak přeposlat až mi ho pošle. Má šaty od Lily wedding dress a mají snad jen na pláž. jsou krásný.
Odpovědět
Jé BAru díky. Já taky někdy sedím u netu a řeším pořád dokola šaty, boty a Mauricius a někdy na to nemyslím. Já věřím že je to ted ze začátk ua pak zas budem normálně fungovat :-D Přítele tím taky moc nezatěžuju, chlapi to tak neřeší si myslím.
Odpovědět
Přesně tak...prostě jsme zjistili, že své ano si řekneme na pláži a ne u nás. Já snad nejvíc řeším šaty 8-( Snad napíše brzo, už chci ty šaty vidět. Vychází ty naše co se nám líbí asi na 5000,- ( možná nějaký drobný navíc + 100,-). Hned je pošlu a mrkni se. Jooo, boty. To je taky kapitola :-D Já uvidím podle šatů. Pokud budu mít ty antický, tak asi žádný :-D Když už to má být "jiná" svatba, tak se vším všudy. Rozhodnutá ale taky nejsem :-N
Odpovědět
no tak to som zvedavá aj ja na ten katalóg. ja som si kúpila šlapky, to aj lahko vyzujem keď budem chcieť byť bosá a znosím ich aj po svadbe
Odpovědět
vladenas: tak mi pošli do IP tvůj mail. Přepošlu to jako lucil.
Odpovědět
Holky, tak mi přišlo, že je na dovolené a bude 28.8., tak vydržte, jo? Jééé, já se už těšila :-p
Odpovědět
tu chvílku to vydržíme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?