Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D no to som strasne zvedava co vam odpise
Odpovědět
No to já taky, má toho asi moc protože na mail mi odepsal hned v 6 ráno. Ale stejně tu může být i mezi námi a vydávat se za Mauricijskou nevěstu :-D
Odpovědět
Jejda Vladi už mám odpověd to byla rychlá odpvěd-už ji máš taky????
Odpovědět
Profilova fotka
tiez som sa uz par krat nad tym zamyslala, ci tu raz za cas nechodia pozriet a precitat ako ich tu ohovarame :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a co ti odpisal luci?
Odpovědět
tak toto mi odpísal: "Nyni mam hotove vsechny smlouvy pro odjezdy do konce April 2011. Posledni tyden jsem mel dost vysoke teploty a resil jen nejvice urgentni veci. Vasi smlouvu poslu v nejblizsi mozne dobe."
Odpovědět
luci, tak do ktorého termínu ty spadáš keď ju ešte nemáš? žeby to bral podľa termínu svadby?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm ale to uz hovori dlho, ze ich posle v najblizsej dobe a aj to, ze ma hotove do aprila. to nam povedal par tyzdnov dozadu. tak nam zostava len cakat vladi a co si mu vlastne napisala
Odpovědět
My odjíždíme 30.4. a odepsl mi toto "k žádným úpravám cen platných pro Váš hotel a termín na Mauriciu nedošlo. Věřím, že oceníte komplexnost naší nabídky a platí Váš zájem i nadále."
Odpovědět
Profilova fotka
lucil tak som im napisala do SVR aj ja, aby mi spravili este raz ponuku. tak som zvedava
Odpovědět
Ahoj holky, tak som tu :-) Takze tolko sa caka na zmluvu??? :-o Neskutocne, no vsak uvidim, kedy ju dostaneme my... Huraaaaaaaaa konecne niekto, kto ide do Les Pavillons :-) evaamy a nikissek juchuuu tesim sa, ze tu predsa niekto nasiel a mozme si vymenit info :-) Pisala som p. Wakterovi ohladom Elieho, tak nam ma zistic, ci bude mat vtedy volny termin, tak drzte palceky ;-) a ak nie, je to az take hrozne s hotelovym fotografom??? ...ozaj a co video? da sa aj nieco take? Dakujem vam holky za pomoc a rady :-)
Odpovědět
na video tě prý může natočit svat. koordinátorka(říkal pan W), myslím, že úroven nahrávky bude stejná jako by to točil hotelový kameraman nebo kolemjdoucí...ted mě napadlo, pokud se domluvíme tak se můžem natočit navzájem =-) 8-) mauricius2011 jenom se podívej na fotky od hotelového fotografa a na fotky od Elieho, já to udělala a přešla jen kvůli němu k BM.
Odpovědět
Článek se načítá
evaamy:dakujem, a kde si to viem pozriet, myslim tie fotky...od Elieho som videla, ale od hoteloveho fotografa nie...takze berete fotak aj kameru?
Odpovědět
podívej se na "foto klientů" na webovkách SVR.. jj, bereme foťák i kameru. nebo bratr má foták s kamerou a má k tomu i stativ, takže to může přítel naštelovat at to vypadá. někdo tu psal, že je někdo točil na kameru, ale měli to podsvícené a nešlo jim vidět do obličeje :-| já těm domorodcům moc nevěřím ani co se týče třeba líčení..make-up si udělám sama, dělala jsem skoro 5 let v parfumerii tak to snad zvládnu 8-)
Odpovědět
Já se moc líčit neumím tak budu důvěřovat jim. no a to natočení na kameru je myslím dost drahé =-) My i fotografa budeme mít hotelového 8-) snad bude šikovný a budeme mít nějaké hezké fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Vy tedy tomu panu W. dáváte! :-) Ještě ho z toho klepne pepka a nepojedete nikam!!! :-N To téma se SVR jsem nahodila já a jestli sem pan W. opravdu chodí, tak mi ani tu svatbu nezařídí! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marti neboj, urcite zariadi. oni su urcite zvyknutí na boj s konkurenciou :-p no myslim, ze ked nema cas si sadnut k zmluvam, tak na nejake forum uz asi vobec nema cas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Evaamy, to o tom natáčení psala myslím Lenule26. Já bych to taky chtěla natočit, ale je to risk svěřit to někomu jen tak. Nejlepší by bylo se tady s někým domluvit na stejném termínu a natočit se navzájem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak co sa tyka toho licenia, tak ja neviem, ci to vyuzijem, ja sa totiz malujem len tak jemne a bojim sa, ze ma tam nejak zmaluju, co sa mi vacsinou u kozmeticiek stalo.lenula tu pisala, ze ju nakoniec velmi pekne namalovali, tak uvidim. ale kadernicku vyuzijem, len este neviem aky uces
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo já si taky myslím, že na to nemá čas. No ale nikdy nevíš! :-)
Odpovědět
Já mám krátké mikádo tak myslím že my to je nějak vyfouká a koupím si čelenku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky zvyklá se líčit sama a navíc mám citlivou pleť a už vím co mi dělá dobře. Vlasy mám dlouhé vlnité a chci si je nechat volně. Tak to taky nevyužiju a ještě prý musíš na zkoušku. To raději pojedu na výlet, než trávit čas zkoušením.
Odpovědět
Tak som si objednala Elieho, len ci bude mat na ten datum volno :-( tak to este nie je iste... ...no tak ja idem kuknut nejaky fotok s kamerou a stativom :-D ...no a este by sa tu mohol niekto najst, co tam bude v tu dobu ako mi, alebo aspon 3.8. 2011 :-D tak dajte vediet a natocime sa navzajom :-D ...a vy co idete do Les Pavillons, ktoru izbu ste si rezervovali, my Deluxe...dufam, ze sme dobre urobili??? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu. Konečně usazená u telky. Chudák p. Walter. Já ho na jednu stranu chápu. Stačí to potvrdit a smlouva počká. Říkal mi, že řeší ty prioritní, co jsou v nejbližší době. My jí taky nemáme, ale vše jsme si odsouhlasili a doladili. Myslím, že kdyby mu člověk zavolal, že jí chce, tak jí pošle. Zkuste to. Já nechám účes na těch jejich kadeřnicích :-D Aspoň uvidím, jak jsou šikovný.
Odpovědět
maur: to si můžete vybrat pokoj? T máte super. Taky budeme mít Elieho. Chtěla jsm původně hotelového,ale po schůzce s p. Walterem přítel kývnul na Elieho. :-)
Odpovědět
barrcaa:ano mozme, but na prizemi-superior, alebo na poschodi-deluxe :-p
Odpovědět
YM máme objednané 1. patro s výhledem na moře.
Odpovědět
Holky, s kamerou jsem psala já-svatební koordinátorce je opravdu jedno jak Vás natočí. my máme celé video tmavé a do obličeje opravdu vidět není-což mě mrzí-bylo by fajn se občas juknout na ten hezký pohled manžela na mě... Takže pozor na to! Ale jak jsem již psala, tak naše koordinátorka bylo prostě zvláštní-u obřadu ji pípali sms atd... Jinak Marti zkouška vlasů jim nezabere víc jak 15minut-teda aspoň já měla takovou zkušenost. Líčení příliš tmavé-musíte je důrazně upozornit, že chcete lehké líčení-nakonec bylo o sv.dni opravdu krásné. Lucil, všechny pokoje jsou situovány na moře-jen pozor na palmy-některé jsou už tak vzrostlé, že přes ně výhled na moře opravdu mít nebudeš... Taky jsme měli slíbený výhled na moře a "kdenic tunic" Naštěsí velice milá Mirka nám zařídila pokoj jiný(měli jsme hned u restaurace a stále nás rušilo cinkání příborů a nádobí atd..), dokonce nám dali deluxe :-) Tam už výhled byl. Jinak pokud někdo chce BM jen kvůli Eliemu, tak to opravdu nemusíte-můžete se s Eliem domluvit i sami přes jeho email-je na jeho webovkách
Odpovědět
lenule:vy ste boli v ktorom hotely?
Odpovědět
Leni a jak se ta vaše koordinátorka jmenovala?snad to nebude ta stejná co přidělili nám |-| No ty pokoje v přízemí prý nemají tolik soukromé jako ty v patře.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?