Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
tak to je dobrý :-D ještě jsem si říkala, že by nebylo od věci vytisknout si co píšou na webu na co máme nárok, abysme na něco nezapomněli. taky si asi napíšu nějaký fráze, vedle toho to napíšu anglicky a francouzsky at se tam domluvíme 8-)
Odpovědět
to je milý chlapček :-) no a čo stále sedia dobre?
Odpovědět
Jojo edí dobře holky. No a ted mi psali ze svateb v ráji že upravovali ceny a že mi rádi připraví jinou nabídku,t ak jsem zvědavá. Sice je mi BM jaksi sympatičtější ale uvidíme. srovnat to můžeme.
Odpovědět
no tak to som zvedavá čo ti napíšu
Odpovědět
No já taky. Jinak šaty mám ty z gratiashopu za 1090Kč, mě nejvíc nadchla ta cena. nechtěla jsem kvůli chvilce dávat za šaty moc peněz. Na normální svatbě je nevěsta v šatech celý den ale tady jde fakt jen o krátký obřad a focení.
Odpovědět
Profilova fotka
tak som zvedava lucil aku cenu ti daju SVR. ja tiez nebudem nejak extra investovat do siat, princeznovske ja som nikdy nechcela, takze mi to nebude ani luto ;-) evaamy inak to je dobry napad, hlavne si vytlacim co mi poslal p. W tu ponuku, kde je rozpisane aj co vsetko je v AI a svadobnom baliku. to sa mi celkom zíde
Odpovědět
tak holky SVR se lepší. Nejen že grafická úrověn nabídky je mnohem lepší než minule-to bylo obyč v excelu, ale také už mají přílet na místo hned ráno-ještě cca o 2,5 hodiny dřív než s BM a odlet taky v noci. Ale už opravdu snížili ceny-spočítali mi to se vším všudy na 110tis Kč-předtím jim to vyšlo na 135tis Kč a s BM máme nabídku na 114tis Kč. Takže šli asi dost do sebe protože jim BM přebíral klienty.
Odpovědět
A taky už mají v tom svatebním balíčku vše jako u BM. Fakt zírám. ještě navíc je v ceně nějaké speciální svatební menu. My to asi měnit nebudem když už tak dlouho řešíme vše s panem W ale fakt mě svatby v ráji příjemně překvapily orpoti minulé nabídce.
Odpovědět
Profilova fotka
no lucil normalne si ma prinutila rozmyslat o tom, ci im nemam napisat aj ja este raz ;-) ale tiez uz nechcem velmi menit, s BM som velmli spokojna, p. W je velmi ochotny vo vsetkom a tiez mi pridu aj o dost sympatickejsi. len ma trochu stve, ze to stale nemam zaplatene, ale to sa da prekusnut.
Odpovědět
No fakt je musím pochválit, stáhli cenu oproti minule o 25tis a dali navíc do balíčku vše co tam patří a odlety taky posunuli tak aby se pobyt prodloužil. I ta grafika dělá svoje.Pokud mi pan W pošle smlouvu příští týden jak slíbil, nebudu nic měnit, ale pokud to zase začne natahovat klidně k nim přejdu. Na mslouvu čekáme 3 měsíce.
Odpovědět
lucil a to už máš v cene aj odvoz osobným šoférom, účes, make-up, tortu, kyticu ...? Ja asi nebudem meniť BM aj kôli tomu že chceme Elieho
Odpovědět
Vladi dřív to ve svatebním balíčku neměli a ted tam je vše ještě navíc s tím speciálním menu na večeři. Ale jediné co nemají je osobní odvoz řidičem. My to taky nebudeme měnit, i ta společnost Air emirates co nabízí BM je lepší. Ale fakt mě potěšilo že šli do sebe a že přidali spoustu věcí a začínají o své klienty bojovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prave, tiez ma to nuti k tomu rozmyslat o tom, ci niekde inde nedostanem lepsiu ponuku. mne to az tak sice nevadi, ze to tak dlho trva, aj ked by som bola ovela spokojnejsia, keby som uz toto mala na poriadku a zaplatene. no horsie je, ze priatel zacina mat pochybnosti ohladom BM, nepaci sa mu, ze nam uz dva krat slubili, ze do tyzdna poslu a stale nic a to bolo v septembri. pytal sa ma, ci chodi vela ludi cez nich atd, tak som ho upokojovala, ze sa nemusi strachovat, ze su dobra agentura a od vas vsetkych mam len dobre referencie a vlastne skoro vsetci chodia cez nich :-p
Odpovědět
No to je to jediné co mi na BM vadí ta smlouva-že pořád slibují a nic. proto si nechám čas a uvidím jeslti ji pošle příští týdne jak slibuje. Zas se mi nezdá že by toho bylo tak strašně moc že b nemohli doplnit pár údajů do již připravené smlouvy. Ale i tak je mi BM sympatický ale SVR se lepší a snaha se cení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dufajme, ze nam to co najskor posle 8-) ozaj lucil a deticky idu s vami na mauricius, ci si to idete uzit len vy dvaja?
Odpovědět
baby, tak ma napadlo, nenapíšme niektorá do BM že SVR znížili ceny a aby predišiel tomu že od neho odídu klienti, tak nech nám čím skôr pošle tie zmluvy?
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, vladi ja som za, len kto mu to napise :-p
Odpovědět
Nebo že by taky mohl snížit ceny:):) nené děti budou u babičky, sice se nám bude asi děsně stýskat, ale potřebujem si oddechnout a užít si jen ve dvou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe noo s tymi cenami to tiez nie je zly napad lucil :-D tak si tu svadbu a svadobnu cestu aspon poriadne uzijete 8-)
Odpovědět
tak idem mu skúsiť niečo ohľadom tých zmlúv napísať
Odpovědět
Profilova fotka
:-D daj vediet co ti odpise vladi a ty tiez cakas na zmluvu este?
Odpovědět
Ještě mě napadlo jestli ty smlouvy neoddaluje proto aby nám pak nemusel dát takovou slevu. protože sleva za včasný nákupo zájezdu je při zaplacení zálohy-my to sice máme obejdnané od srpna ale smlouva nikde azálohu tím pádem taky nemáme složenou.
Odpovědět
hej, aj ja čakám. hneď ako budem vedieť napíšem čo odpísal lucil, dúfam že to tak nebude :-.
Odpovědět
Tak dobře by mě zajímalo co napíše, přemýšlím jestli mu napsat že SVR snížily ceny-ale aby se neurazil :-o
Odpovědět
Profilova fotka
lucil dufam, ze s tou zalohou to tak nebude, to by som asi trosku zmenila nazor na nich ]-(
Odpovědět
No tak tu pořád přemýšlím tak mě to napadlo. protože ty slevy jsou tí mvětší čím dřív s ičlověk zájezd objedná a závazně rezervuje. ALe třeba to tak není.
Odpovědět
baby ja som mu to napísala a ak by sa chcel uraziť prišiel by o klientelu, tak si myslím že sa k tomu postaví rozumne
Odpovědět
Profilova fotka
to mas pravdu, ale potvrdili sme mu, ze suhlasime s cenou ktoru nam poslal a odvtedy cakame na zmluvu, takze chyba nastala na ich strane, uz to mohli mat davno zaplatene. ale nemyslim, ze by nas takto chceli okaslat, do teraz tu boli vsetci s nimi spokojní
Odpovědět
aj ja si myslím, že tá cena bude platiť. tak uvidíme čo odpíše. snažila som sa to tak slušne sformulovať
Odpovědět
Vladi chudák pan W my mu dnes dáváme. já nakonec sebrala odvahu a napsala mu i o té ceně, snad se neurazí. Pěkně jsem mu to napsala tak to určitě pochopí. Jen jsemmu napsala zda platí námi dohodnutá cena v srpnu, že mi přišla nová nabídka s výrazně levnější cenou atd.............
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?