Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Mauricius: Ahojky, já byla ve Victorii v září 2010. Psala tu Barca, že pití na pláži není v AI-není to tak. veškeré pití v jakémkoliv baru včetně plážového je v ceně AI. Pláž je tam hezká a boty do vody jsme nepotřebovali. Byli jsme tam celých 11dní a za celý pobyt bylo asi 5 svateb včetně té naší. Na to že tu každý píše, že je to rodinný hotel, tak my tam tedy moc rodin s dětmi neměli. Jinak jsme měli pokoj na patře a pak nám ho vyměnili za deluxe v druhém patře. Pokoje jsou opravdu veliké a pěkné. Každý má svou velkou terásku(balkon). Pokud nepotřebuješ opravdu luxus, tak budeš s Victorii spokojená. Nám se tam až na pár detailů líbilo... Jinak šaty mi v letadle nepověsili, ale dali je do zavazadlového prostoru nad hlavami cestujících. V Le Victorii je žehlení šatů zdarma. pokud by tě zajímalo ještě něco kolem hotelu, tak písni do IP. Jinak Les Pavilons je určitě nádherný hotel. A pokud na to máte a penízky nepotřebujete investovat jinam, tak bych určitě zvolila ten. Já určitě ani ne tak kvůli luxusu, ale spíše kvůli té nádherné pláži, kterou nám p.W přirovnával k pláži na Maledivách...
Odpovědět
Já nevím, jak je to pořádně s pitím. To musíte říct vy, co jste tam byli. Já jen nechci vidět účtenku, něco doplácet atd a to Victoria nenabízí. Proto musíš maur povědět víc o vašem hotelu. Když si ale přečtu AI ve Victorii a AI v Shandrani, tak je to nebe a dudy, proto jen říkám, že AI ve Victorii není to AI jaké má opravdu být. Svačiny v určitých hodinách nebo co tam píšou. To nemám ráda. Nemyslím to zle, jo? Aby ses nezlobila ;-) Maur: jak říká lenule. Pokud nechceš investovat jinam peníze, tak jděte do Pavillons. Victoria je rodinný, ale neznamená to, že kolem tebe lítají děti. Jde o tu stavbu hotelu.
Odpovědět
maur: na kolik vás vyjde tam Les Pavillons na těch 10 dní?
Odpovědět
barča: však já vím že to nemyslíš zle :-) Však mně je jasné, že dražší hotel má kvalitnější služby-kdyby to tak nebylo tak jsme asi někde v Kocourkově ;-) Jo jinak ty účtenky jsou fakt opruz!!! Kdyby jsme to věděli dopředu, tak asi možná taky volíme jiný hotel. I když jsme podepisovali pořád nuly, tak to bylo celkem otravné. :-( No nás na to p.W trochu zapoměl upozornit. Jinak výběr nápojů byl celkem na dobré úrovni-samozřejmě některý alkohol tam za poplatek byl, ale vždy to je napsané v nápojovém lístku. Pak byla v ceně rybí a Italská restaurace-ale jak píše Jully,musíš objednat předem. V Italské vše na 1, v rybí jsme nebyli ale je krásná a služby tam budou taky určitě super. Jinak ty svačiny jsou opravdu v určitých hodinách na baru u bazénu, ale na baru na pláži byla k dispozici sváča po celý den-většinou nějaké bagety. Ale Barčo musím s tebou souhlasit, že znám určitě i mnohem mnohem lepší AI. Však jsi četla mé příspěvky po návratu-nebyli jsme z toho tak nadšení jak jsme mysleli že budeme... Takže Mauricius, pokud chceš být ze všeho úplně "paf", tak jeďte určitě do les Pavilons-ale upozorňuju předem že pak budu hrozně závidět :-D Na nás byl bohužel moc drahý...šetříme na vlastní byt :-(
Odpovědět
Mauricius a proč tedy nepohnete s termínem a nezvolíte ten Shandrani? Podle toho co píše Barča, tak bude ze všech stran(služby,pláž...) Skvělý! myslím, že tam byla i Simass a byla taky moc nadšená. Sakra asi sem přestanu chodit :-D -za chvilku budu naštvaná, že jsme si dali strop 110 :-| Nne vtipkuji. Měli jsme krásnou svatbu i ve Victorii!
Odpovědět
Profilova fotka
lenule - ja tiez prave, ked to tu citam rozmyslam ci som dobre zvolila. uz nech to je radsej za mnou, lebo takto budem rozmyslat nad vsetkym az do maja :-D
Odpovědět
Kata: Byla jsi už někdy v exotice? Pokud ne a nemáš s čím srovnávat, tak budeš určitě nadšená! A hlavně co člověk to názor! Takže někdo je nadšený jiný ne...však uvidíš sama. Ale pokud to máte zaplacený, tak už nad tím nepřemýšlej nebo se zblázníš a to určitě před svatbou nechceš :-D Ráda bych Ti poslala nějaké foto hotelu, ale já nemám-točili jsme pouze videa :-( vyfocenou mám akorát pláž, kousek bazénu a čtyřbarevný drinčíček-mňam!
Odpovědět
Profilova fotka
este nikdy som nebola v exotike, preto sa spolieham na to, ze budem nadsena. kedze ja som dostala rozpocet a vsetko objednavam sama, priatel za tu cenu ocakava strasne vela. ale tiez nikdy nebol na takej dovolenke, tak snad bude spokojny ]-( tak sa snazim aj spravit nejaky plan co chceme vidiet a kde chceme ist, tak verim, ze nakoniec bude vsetko super. nemame to este zaplatene, prave preto vaham... fotky uz mi posielala aj julyanne a su fakt nadherne, tak sa radsej prestanem stresovat, lebo sa ozaj zblaznim 8-) ozaj a da sa aj dobre si zaplavat v mori? lebo na tych fotkach to vyzera tak zvlastne, ze su tam nejake skaly alebo co to je
Odpovědět
Pokud je to vaše první exotika, tak budete určitě nadšení!!! Neboj ;-) My nejsme moc koupací, ale lidičky tam plavali normálně... My si vždy jen tak chladíme nožky :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Ono je to těžké si vybrat a taky mi přijde že pan W říká každému něco jiného. Nám říkal že pro rodiny sdětmi je Cannonier a že Victorie je právě pro páry 8-) Taky si mylsím že tam se platí hlavně za to že je to fakt exotika.Hodně stojí letenky tak se to pak nasčítá. My jsme původně měli strop 100tis pak jsme ale zvolili victorii a přidali si 2 noci a jsme na 114tis.Když si vezmu co si musíme koupit před cestou a že s ichceme užít i nějaké výlety myslím že 160 tis ještě bude málo:) Jinak my už nový byt máme ale k němu taky hypotéku 8-) ALe zase jsme si řekli že si ten odpočinek zasloužíme, přítel je celé dny v práci a já se starám sama o děti i domácnost a nemáme ani kdy vypnout. Takže MAur pokud pro vás těch 60 tis navíc nejsou žádné peníze jela bych si užít luxus se vším všudy. Jinak když vidím některé fotky hotelu taky mi to nepřijde nic extra ale jak říkám hodně stojí letenky a vůbec celá ta destinace je drahá.My bduem rádi, že je tam moře a klid 8-) A taky ta svatba bude bez několikaměsíčního honění kterému bychom se nevyhnuli kdyby jsme se brali tady.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a vy všechny jedete s BM? Mrkněte na "Svatba v ráji" nabízí tam ty samé hotely a v některých je sleva pro nevěstu i 50% od května do října. Můžete si to tam i sami vypočítat. Jen vyplníte na jak dlouho chcete jet a hned Vám to vyhodí cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to náročné na těch úřadech. Já umím anglicky jen trošku a Roman vůbec. Toho se docela bojím. Asi si budeme muset vzít překladatele.
Odpovědět
Článek se načítá
Marti: Tak pokud chcete překladatele jen kvůli úřadům, tak jsou to zbytečně vyhozené peníze. Je to rychlovka a oni jsou zvyklý, že lidé málo rozumí. Dostali jsme taxikáře, který to s námi celé oběhal a vše zařídil. Jediné co jsme na úřadech řekli bylo Yes I swear. Takže se toho neboj ;-) Jinak BM má ty slevy taky-jen to p.W nerozepisuje. Samozřejmě když už si pak termín vybereš, tak on Ti u něj na návštěvě poví jaké slevy využil. Já měla taky slevu 50% na ubytko pro nevěstu a myslím, že jsme měli ještě nějakou slevičku na AI. Lucil: Souhlasím, pokud jim ty penízky chybět nebudou, tak bych si taky užila luxus :-)
Odpovědět
Holky, tak jsem si zkoušela udělat kalkulaci na svatbách v ráji a Victorie vyšla na 35tisíc na 10nocí-trochu divné ne? :-D
Odpovědět
Leni neboj mně dělali nabídku i Svatby v ráji a byli fakt dražší-jen ta victorie vyšla dráž myslím o 20-25 tis než u BM. taky ná mdělali rozpočet i na Pavilons myslí ma to byla cifra. Fakt jso udražší a nemají v základním balíčku t oco BM.
Odpovědět
No taky mi to na té kalkulačce vyhodila zvláštní cifru. Ale když mi dělali cenovou nabídku bylo to dražší.leda že by ted začali slevnovat. 8-)
Odpovědět
Už vím, musí se připočítat letenky, což je cca 40tis.
Odpovědět
ahoj holky, je fakt, že pokud se nic nesplácí a na nic nešetří, tak si to má užít maur: fakt si to rozmyslete. Lenule ti to hezky popsala. lenule: vůbec ničeho nelituj. Šetříte na byt, tak to je prioritní než luxusní hotel ;-) lucil: Svatby v ráji jsou dražší. Psaly jsme si o tom přeci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, tam je to bez letenek. Píší, že si je můžeš zajistit sama nebo Vám je samozřejmě zajistí, když budete chtít. Chtělo by zkusit si nechat udělat kalkulaci od obou cestovek na stejný termín a máš hned jasno. BM má v tom balíčku navíc kadeřníka, make-up, svatební kytici a dort. Já kadeřníka ani líčení nechci. Bála bych se, co mi vytvoří :-) Chci mít vlasy volně rozpuštěné a závoj s čelenkou, to zvládnu sama. Kytice a dort prý není problém zajistit až tam.
Odpovědět
Holky já už jsme pomalu přemýšlela že kontaktuju zase svatby v ráji ale zdají se mi ty kalkulačky nějaké divné-poslali mi nabídku a na victorii a vyšlo to na 135tis a když si t ospočítám na té jejich kalkulačce tak mi i SHandrani vyjde jen na 120 a Victorie asi na 70.Oni to zkrátka připočítají až pak asi.
Odpovědět
Napsala sjem d osvateb v ráji mail. Jestl ity ceny platí nebo jestli tam mají nějakou chybu. Je divné že PC t ospočítá na 75tis za oba i s letenkami a oni mi to pal poslali mailem a njednou to bylo 135tis. U BM máme spočítano ucenu na 114tis. Jenže BM má lepší leteckou společnost a taky přílet na místo hned ráno a odlet z MAuricia až pozdě večer což jsou dva dny pobytu k dobru. Svatby v ráji měli jinou leteckou společnost a přílet někdy odpoledne a odlet domů dopoledne. Ale jestli to opravdu tak slevnili a pošlou mi zajámavou nabídku možná bych ještě popřemýšlela.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni , to jsem ráda, že s tou angličtinou to není tak strašný! Když jsem četla, že se s nima musíš v pohodě domluvit, tak mi to docela nahnalo strach! Asi před měsícem říkali ve zprávách, že někde v Thajsku jim při obřadu sprostě nadávali a měli z toho hroznou srandu. Oni si to ještě chudáci dali na You tube a někdo jim tam napsal, co to v Thajsku znamená. To byl asi šok! :-)
Odpovědět
Já si to nechala nacenit od obou cestovek. Svatby v ráji vyšly dráž. Néé úplně o tolik, ale mají blbě tz odlety a přílety. jak píše lucil. BM má nejlepší ceny a nejlepší služby. Nechala jsem si to i od jiných nacenit a i když cena byla skoro stejná, tak tam neměli vlastního řidiče apod....Což je škoda :-( Proto vítězí BM
Odpovědět
marti: neboj se té angličtiny tam. Vše za tebe vyřídí řidič, ty jen podepíšeš a odsouhlasíš. Jinak nic. Navíc máš k dispozici delegátku, která tam žije. Pokud něco, zavoláš si jí.Přítel umí docela anglicky, tak se tolik nebojím, ale nikdy nevíš :-D Spíš se obávám toho slibu, který tam musíš říkat.
Odpovědět
No my jsme s AJ na to m taky nevalně ale BM slevnil služby tlumočníka při oBŘADU TAK UVIDÍME... nO však jsme si to Baru psaly tenkrát, že jso udražší, nevím co to mají najednou za kalkulačky.
Odpovědět
taky jsem četla o té svatbě, ale když jsou blbci a nechají se oddat s řečí které nerozumí, tak nevím nevím....Té angličtině aspoň trošku rozumíš, ale thajsky těžko :-D
Odpovědět
Taky nechápu, ale podívám se na to taky. Srovnávaly jsme si to přeci a ještě jsi mě upozornila na ty blbý odlety. Přijdeš takhle o dva dny. Při příletu a opak odletu. A to nechceme za ty prachy, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky já fakt nevím, ale za zkoušku nic nedáš. Ale když už s tím máte zkušenost, tak to tak asi bude. Kdo ví co si tam pak všechno připočtou a na netu to mají, aby nalákali lidi.
Odpovědět
No Bru je to nějaká bouda aby tě nalákali asi a pak až ti to spočítají napevno bude tam suma jako hrom A neletí se s Air emirates-ti jsou prý skvělí a další maličkosti má BM lepší. No to bylo myslím na Maledivác ha oddávali je v nějakém domorodém jazyce.
Odpovědět
Holky mně se tak zmenšila prsa že asi budu shánět jiné šaty ]-( Mám ještě menší nulky než před dětma :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?