Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Les Pavillons je krásnej a taky mi ho doručoval. Na druhém místě je náš hoel, tak jsme zvolili ten. Přece jen je o něco levnější než pavillons. Ten je i prý hodně klidný - myslím pavillons. taky zvažte, jestli za ty peníze by tam nebyla po pár dnech nuda :-D
Odpovědět
my jedeme do Shandrani
Odpovědět
No MAuricie my chtěli nejdřív Le Mauricie nebo Canonnier-že byly nejlevnější a pak sjme trošku přidali a pojedeme do Victorie. Po ničem dražším jsme ani nepátrali.
Odpovědět
Victoria je hrozně příjemná, takže dobrá volba za ty peníze...
Odpovědět
barrcaa:myslis, ze by mohla byt nuda?v Le Victorii je viac moznosti, alebo ako si to myslela? lucil:jasne, chapem ;-) ...nasiel by sa tu niekto kto bol/ide do Le Pavillons? sbazila som som sa precitat co najviac prispevkov, ale teraz mam z toho jeden velky gulas :-D
Odpovědět
řekla bych, že ve Victorii bude přece jen živo. Musíš si říct, co od toho očekáváš. Podle mě je Les Pavillons pro hodně náročné. Na jak dlouho chcete jet?
Odpovědět
mauricius: le victoria je moc krasný hotel, mají veliké pokoje i v základní variantě, svatbu jsme měli v novém altánku, západ slunce je tam nádherný, všichni byli milí. V únoru, kdy jsme měli svatbu, tam bylo spousta rodin s dětmi, na večeře nikdo moc nóbl oblečený nechodil, do ala carte restaurací jsme si museli rezervovat místo opravdu dopředu, na všechno se podepisovali účty s nulovou hodnotou (v rámci AI), svatební koordinátorka nabízela služby, aniž zmínila, že to není kryté v balíčku a kolik to stojí navíc - na to se jí člověk musel doptat. Ale přesto se nám tam moc líbilo a snad se tam na výročí za pět let vrátíme. Les Pavillons je dražší a luxusnější. Je tam míň dětí a nemívají tam svatbu každý den jako ve Victorii. Ale soudit nemohu, nebyla jsem tam. Kdybys chtěla vidět fotky z Victorie, pošlu Ti link do IP.
Odpovědět
Jé Julyane můžu taky poprosit o fotečky??díky
Odpovědět
barrcaa:na 10 noci :-) ...zivo, kvoly mnozstvu ludi alebo zivo akoze vela zabavy a moznosti vyzitia? Les Pavillon sa mi velmi paci, ale vyzualna stranka nie je vsetko, preto ma zaujimaju hlavne sluzby, vcom je taky obrovsky rozdiel??? ...a bol/ide niekto na Mauricius v auguste=srpen? ako je to s kupanim? nie moc chladno?
Odpovědět
JINAK MNĚ se ty hotely v pozadí s horou Le morne moc líbí.
Odpovědět
july: krásně popsaný ;-)
Odpovědět
mě byl doporučný květen, září a říjen. Pak se může stát, že každý den bude pršet. Myslím v množství lidí. Zábava tam bude asi stejná jako vude - služby, výlety....Les Pav. má i nejlepší služby - jídlo, pokoje, celkové prostředí, pláž..
Odpovědět
Článek se načítá
julyanne: dakujem za info a prosim o tie fotecky...takze doporucujes? ako pises, mam pocit, ze ste boli ozaj velmi spokojni, to je super ;-)
Odpovědět
maur: asi bych volila Victorii. Pokud vám nebudou vadit účtenky :-D Jinak je to moc pěkný hotel. Nad jiným už neuvažujete?
Odpovědět
barrcaa:ja zase viem tak, ze v srpnu je obdobie sucha, takze neprsieva, len je chladnejsie, alebo sa mylim?
Odpovědět
Já když třeba viděla i jinde na netu fotky z victorie tak mi někdy připadlo že jak jsme byli na dovče v egyptě že hotel vypadal mnohem líp a luxusněji ale to s ičlověk nevybere a nemůžem chtít všechno. my nároční nejsme a chceme si užít krásnou svatbu a jet na nějaký výlet. Záleží Mauricie na tom, jesli vám ty peníze pochybí nebo je to jedno. :-)
Odpovědět
maur: tam je to právě jinak víš? Pokud je u nás zima, tak u nich sice vedro, ale pořád tam leje.
Odpovědět
mauricius, nebylo nic tak zásadního, co by nám zkazilo dovolenou, takže jsme byli fakt spokojení. svatební den se povedl a všechno klaplo ;-). jinak le victoria co týká stavby a vybavení je moc krásny (tedy až na tu modrou plechovou středu, ale na tu není většinou vidět ;-))
Odpovědět
Lucí, myslím, že Victoria je pěkný hotel. je spíš rodinný no, proto se ti zdá jako v Egyptě. Jsou o hodně horší hotely naž je Victoria, takže... ;-)
Odpovědět
maur: tak si zkuste nacenit ještě jiný hotel.
Odpovědět
July díky-nádhera a krásné šaty a malá je kouzelná 8-) Achodili sjet do té rybí restaurace??Na t use těšíme...ataky na víno 8-)
Odpovědět
July: měli jste tam malou? Jak zvládala let?
Odpovědět
barrcaa:ano, ked u nas je leto u nich je zima a opacne, ale ked je u nich leto, tak viac prsi a ked je zima, tak je obdobie sucha, ja mam take info :-)
Odpovědět
barrcaa:na nase terminy, ktore sme si vybrali, su len tie dva hotely volne, takze preto Le Victoria a Les Pavillon ;-)
Odpovědět
toto mi napisal W. "Na Mauriciu jsou dvě období: 1) Sucha: Maj až polovina December 2) Dešťů: od Vánoc až do Apríl Mauricius leží blízko rovníku. Je tu celoročně teplo. V Augustě jsme letos pořádali několik svateb. Všechny nevěsty si pochvalovaly krásné slunečné počasí. V kombinaci s tropickou vlhkostí vzduchu jsou teploty v August 27-30 stupňů plně postačující. "
Odpovědět
Luci, díky. Do rybí jsme se bohužel nedostali, protože když jsme si vzpomněli na to, že bychom tam mohli zavítat, tak měli do konce pobytu vybookováno :-(. Byli jsme dvakrát v La Casa (italská), jídlo a pití bylo výborné. V tom svatebním altánu jsme měli i večeři na pláži, v menu byla langusta, takže trochu "moře" jsme si užili. Večeře na pláži se dala domluvit tak, že jsme si místo pravého šampusu dali víno, které bylo kryté v AI a tak jsme za večeři nedopláceli žádné velké sumy. Ale v Superbe mají taky ryby, my chodili spíš tam, protože když malé něco nechutnalo, tak jsme si prostě došli pro další talíř něčeho jiného. Jo ještě mě napadá, v ala carte restauracích není všechno AI - mají tam ale každý večer meníčka, která jsou krytá AI. Třeba ta langusta v AI není.
Odpovědět
maur: nene, takhle je to sice ve většině exotických zemí, ale tady je to jak říkám. Říkal mi to i pan Walter, když jsem se ptala na pozdější měsíc. Je větší vlhko a víc prší, proto je nejlepší tam jen duben, květen,září, říjen...Je tam sucho a teplo. Píšou to ale i na jejich stránkách, tak se mrkni na stránky blue marlin.
Odpovědět
Já vím July četla jsem o tom. Máme to v těch info od pana W. Takže večeře na pláži byla super jo?? Holky jdu spát, kluci jsou oba moc nemocní tak nás čeká náročná noc.
Odpovědět
Baru, malá to zvládla bravurně. Cestou tam (přes noc) to komplet prospala a cestou zpět "sbalila" francouze o řadu dál a koukali spolu u nás na notebooku na krtka a jiné pohádky.
Odpovědět
maur. No vidíš...napsal to co mě :-D Proto je srpen už dobrý měsíc na svatbu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?