Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No Leni přemýšlím že bych si pořídila nějaké šatičky na večer:) Ale není tam už k večeru zima??jako myslím na šatky na ramínka...Já pořád přemýšlím že musím oživit šatník, celé léto tu nosím trička a 3/4 rifle tak nevím-ráda bych tam byla za dámu.Jak jsi to viděla ty Leni-v čem se tam tak chodilo??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a byl někdo v Le Mauricia? Tam to funguje jak? Moc se mi ten hotel líbí, to bych snad přežila i ty podpisy! Káťo ty balónky jsem někde viděla i ve tvaru srdíčka. Bílé i červené, já bych šla do toho červeného srdíčka! Myslím, že bude líp vidět, až poletí :-) A taky jsem někde viděla svatební bublifuk! To by mohlo vypadat krásně na fotkách :-) Jen bych se bála, aby si na letišti nemysleli, že jsme nějaký teroristi! Nevím, jestli se to smí vozit.
Odpovědět
Marti: neboj, smí se to převážet :-) Luci: Jjo k večeru tam byla zima, ale je pravda, že my byli na začátku září. Ale na svatební večeři jsem to v šatech přežila-chtěla jsem být hezká :-D Jinak ve Victorii ženy oblečení na večři asi moc neřeší. Většina žen nosila kalhoty a nějaký topík, některé i džíny a těch co mělo eleg.šatičky a podpatky nebylo moc. Za dámu klidně být můžeš-to já zase uvítala, že se to tam moc neřeší. celoročně nosím podpatky, tak tam jsem si užívala normálních bot a pohodového oblečení :-) Dám do alba šatky co jsem měla na sv.večeři :-)
Odpovědět
Leni díky já zase nosím celý rok rifle a botasky tak bych si i užila nějaké hezké oblečení ale celý šatník měnit nehodlám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to jsem ráda! Nerada bych aby nás někde drželi na letišti! :-) Dala jsem ten bublifuk do alba a ještě ten Lampionek. Káťo, našla jsem i růžovoučkej, ten je nejhezčí! Mrkni se tam, když se Ti bude líbit, napíšu Ti kde ho mají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My letíme do Le Mauritia, takže Ti Marti moc neporadím, sama jsem zvědavá. Koukala jsem k Tobě do alba a mě se zdají ty lampiony hrozně veliké! Až někdo narazíte na nějaké pěkné šaty k večeřím, tak pošlete odkaz k inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinela ja som prave pozerala na to cervene srdce, tie vyzeraju pekne. uz som nasla aj na nete, kde to asi objednam, len som sa nevedela rozhodnut aku farbu a ci bude stacit jeden alebo mam kupit viac
Odpovědět
ahoj holky, lampionky chci taky a váhám jako vy. Zda červené nebo bílé, ale koupím asi oboje a pustí obě barvy. Jinak já na večeře budu chodit elegantně a na výlety sportovně. Myslím, že tak to má být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barca ja to tiez asi tak na koniec spravim, kedze sa neviem rozhodnut, tak asi jeden cerveny a dva biele :-D
Odpovědět
Marti: Ten růžový mám doma a barva je luxusní... jen teda nemám srdce, ale normální.
Odpovědět
Profilova fotka
Rawenna a kdy letíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ten růžový je fakt nádherný! Moje nejoblíbenější barva je fialková, ale ten jsem nikde nenašla :-( Tedy jako srdíčko, normální mají. Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli je tam i kameraman? Roman z toho moc nadšený není, chtěl by na svatbě i rodinu. Tak mě napadlo, že odjedeme, pěkně si to tam užijeme a až se vrátíme, tak uděláme hostinu a pustíme jim video :-) Snad ho přemluvím! :-( Mě zase děsí, svatba tady, chtěla bych si ten den užít jako v ráji. Ne mít plnou hlavu starostí.
Odpovědět
Článek se načítá
kata: bude to nejlepší řešení. Udělat takový mix dvou barev. Bude to na fotkách moc krásný. marti: pořád jsi ho nepřemluvila?
Odpovědět
Profilova fotka
Barčo, nechci ho nutit, musím ho na to pomalinku připravovat! Na chlapa se musí chytře :-) Pak by mi vyčítal, že jsem ho donutila a to nechci. Svatbu chce už jsme zasnoubený asi tři roky a spolu bydlíme osm let! Jen na to není čas, pořád to oddalujeme :-) On má o svatbě jinou představu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, letíme příští rok 31.5.2011 Video tam bohužel není, ale pokud si půjčíš kameru se stojánkem, tak si ji tam klidně můžeš postavit. Nebo můžeš někoho poprosit, aby Ti to natočil, ale na to bych se nespoléhala ;-)
Odpovědět
Marti, my jsme dali kameru do ruky svatební koordinátorce :-) Video není žádné profi, je vidět, že ji to moc nebavilo. Jsem tam celkem tmavý a lidi si dělají srandu, že nám ani není vidět do obličeje. Určitě bych si raději zaplatila kameramana. nevím jak v le Mauricia, ale v Le Victoria nám profi kameramana nabízeli ;-)
Odpovědět
Ahojte, pripajam sa k vam, kedze s partnerom planujeme na august svadbu na Mauriciu :-) len mame dilemu, ist do Le Victoria alebo do Les Pavillons?.. len tieto dva hotely maju volno na nas termin, lepsie povedane na nase dva mozne terminy svadby...vychadza nam to na 10 noci rozdiel v cenu 60 000sk, co je dost...vedel by niekto poradit, prosiiiiiiiiiiiiiim :-)
Odpovědět
mauricius: jsou to opravdu dost rozdílné hotely. Les Pav. je luxusní, ale je pravda, že je drahý. Za týden v pavillons buste mohli být 14 dní v Ale bacha, v Le victoria si platíš pití na pláži apod. Není tam AI neomezené.
Odpovědět
Barco my máme pití na pláži v rámci AI i ve Victorii. je pravda že Les PAv je nádhernej ale za těch 60000 to už jsou výlety i útrata na ostrově.
Odpovědět
Koukám, že mi tam vypadlo slovo. Myslela jsem, že za týden v Pavillons byste mohli být 14 dní ve Victorii
Odpovědět
Není to AI jako má být. Walter říkal, že se tam pití hradí. Není to, že kamkoli jdeš po hotelu,tak si objednáváš a nic neplatíš. Píšou sice, že tam je AI, ale je tam tzv. plná penze. Snídaně a večeře jsou tam jasné, ale Walter zařizoval pro nevěstu a ženicha ještě obědy. Takhle mi to bylo řečený a napsaný. Tak už nevím :-S
Odpovědět
Jinak Victoria je taky moc pěkná. Taková rodinná
Odpovědět
Kuknu d oté nabídky co tam píší, to by bylo na nic kdybychom měli něco platit.
Odpovědět
Mrkni se , Lucí radši. Pro jistotu. takhle mi to ale řekl.
Odpovědět
barrcaa:veru su rozdielne a hlavne cenovo :-D preto sa nevieme rozhodnut, ci za tych 60 000 navyse nam to stoji, ist do Les Pavillon??? takze s tym AI v Le Victoria to nie je uplne v poriadku??? lucil:takze vy budete mat svadbu v Le Victoria?
Odpovědět
Ahoj, já byla v Le Victoria a pití jsme nikde neplatili, ani na pláži. Popis AI ve Victorii je přímo zde: http://www.beachcomber-hotels.com/le-... a v levém menu stačí kliknout na all-inclusive package.
Odpovědět
Baru to kopíruju z info od pana W. AI ZAHRNUJE • Snídaně v restauraci La Superbe • Obědy v restauraci La Superbe • Večeře dle vlastního výběru v restauracích Le Superbe, L´Horizon, La Casa • Jídla dle vlastního výběru z menu, zvláštní nabídky ryb „Fish Market A la Carte“, z nabídky formou bufetu s bohatou možností mezinárodních jídel • Neomezenou konzumaci vín, alkoholických a nealkoholických nápojů během oběda a večeře • Neomezenou konzumaci v baru Corail Bleu Bar: místní a mezinárodní kvalitní značky • Sendviče od 11 do 17:30 h a zákusky od 15:30 – 17:30 h v baru Carail Bleu Bar • Občerstvení a nápoje podávané až na vaše lehátko u bazénu (pool service) • Občerstvení a nápoje podávané až na vaše lehátko na pláži (beach service) • Neomezenou konzumaci z vašeho pokojového minibaru, který je pravidelně doplňován (nealko nápoje, ovocné džusy, pivo, voda) • Neomezený stup na 3 tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, boča, vstup do sportovního fitness centra (zařízení na kardio, posilovací stroje, aerobik) • Neomezené vodní sporty: vodní lyžování, plachtění na katamaránu, windsurfing, mořské kajaky, vyjížďky lodí s proskleným dnem, vodní šlapací lodě, šnorchlování, vodní aerobik • Vstup do sauny a páry v hotelovém wellness centru • Miniklub Bob Marlin pro vaše děti ve věku 3-12 let s hlídáním a zábavou Mauricius ano máme svatbu ve Le Victoria 8-)
Odpovědět
Taky jsem si to teď četla u sebe v mailu. Holky, já fakt nevím. Jen říkám, co říkal pan W. Pití je zdarma během jídla, pak na pláži, ale v určitých hodinách. Je to tak? Neřešila bych to, stejně budete na výletech ;-) maur: to néé, určitě to tam je fajn. Zeptej se na víc lucil, jede tam a má plno info. Já se zajímám o ten náš :-D Ale když jsem se ptala na Victorii, tak mi to nedoporučoval, protože během celého pobytu nechceme vidět účet. I když je na něm nula, tak stejně chtějí pořád podpis a to nechci. Chci si to maximálně užít.
Odpovědět
...dakujem holky, takze AI sme vyriesili ;-) julyanne:prosim ta mohla by si mi napisat, tvoj nazor, proste ja len tie peniaze nechcem vyhodit do vzduchu, ak v tych hoteloch a sluzbach nie je az taky rozdiel :-( lucil:takze ty to uz mas presturane, co? mne W. odporuca Les Pavillon, ale je fakt ze za tych 60 000, by som mohla mat vylety, saty, prstene, no hodne veci, fakt sa neviem rozhoadnut...a ktoru izbu ste si rezervovali?
Odpovědět
barrcca:a vy do ktoreho hotela idete?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?