Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
U Shandrani je taky klid. Na svatbu jak dělaný. Já nechtěla extrémní klid, stejně obřad trvá 20min a tím to končí.Nad těma jsem vůbec neuvažovala. Měla jsem dané kritéria, který musí hotel splňovat. Uvidíš. pořádně to prostuduj. les Pav je nejdražší hotel na Maur.
Odpovědět
http://soutez.doma.nova.cz/lucilka07# Holky než mi to smáznou, můžete hlasovat pro naše děti??díky,když oni jsou tak krásní 8-)
Odpovědět
ahoj nikissku, my jedem do Les Pavillons v květnu. smlouvu už jsme si taky vybojovali a moc se tam těšíme. ne holidaychecku má 94% doporučení, je po rekonstkrukci, a pan W říkal, že je nejklidnější(málo dětí), nejromantičtější a je v závětří za horou atd..:-) nakonec jsme zvolili all in v jehož ceně jsou i nějaké masáže, výlet apod..
Odpovědět
Mně se ten Les pavilons moc líbí, je krásnej.
Odpovědět
ahoj evaamy, taky nejsíše pojedeme v květnu :-) a kdy přesně? nám vychází termín 3.5.2011..
Odpovědět
ahoj, my máme svatbu 11.5., letíme z ČR 6.5. a vracíme se 15.5. už máš od pana Waltera katalog LP?
Odpovědět
Holky kdybychom nehleděli na peníze, šli bychom do něj. Fakt je skvělej. Už takhle jen ta Le victoria vyjde na 124 tis-bez fotografa atd. Jdu si dát kafčo.
Odpovědět
no baby, ktorá je ďalšia na rade? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už je rozhodnuto, odlítáme 29.4.2011 a obřad je 3.5.2011 x-) akorát nevím jestli si mám vzít tlumočnici, jelikož anglicky rozumim tak zhruba :-|
Odpovědět
Jé taky máme svatbu 3.5. a odlétáme 30. 4. Jen ta smlouva pořád nikde-pořád se mi nezdá že by těch svateb bylo tolik že by nestíhali psát smlouvy.
Odpovědět
nikissek, tá tlmočníčka bude možno aj zbytočná keď čo to rozumieš. partner je ako na tom s angličtinou?
Odpovědět
No já na tu aj taky moc nejsem ale ted jsem si všimla na stránkách BM že ho slevnili-dřív stál cca 10 tis a ted už asi 6 tis.
Odpovědět
Článek se načítá
my si taky tlumočníka nebereme. Aspo%n bude vtší sranda, ale přítel umí anglicky, takže v poho. Jinak holky...v pondělí jsem dostala k narozeninám yásnubní prstýnek :-D ;-)
Odpovědět
Baru tak gratulujem k ofic zasnouben ía taky k narozeninám. 8-)
Odpovědět
lucil: moc děkuju. V pondělí nám má přijít oznámení, tak jsem zvědavá. Jak se jinak máš? Doufám, že se u vás nic nezměnilo a chystáš se pomalu za teplem ;-)
Odpovědět
lucil: hlasovala jsem teď pro tvoje dětičky. Jsou krásný, fakt !!!
Odpovědět
Jé díky Baru ale je to jaksi pochybná soutěž. Dokonce mi dnes na mail přišla nabídka od jakéhosi administrátora webu jak získat hlasy :-( Je to podvod ale kluci jsou krásní,povedli se nám:):):) Jen jsme zase nemocní, honzíkovi píchali ouško-má zánět stř ucha...
Odpovědět
jéé, chudinka. Určitě to byla bolest. Taky jsem to prodělala jako dítě, fakt běs. Nakupuješ na svatbu?
Odpovědět
Zatím ne Baru. Ted po výplatě půjdem objednat prstýnky,to zlato jde pořád nahoru.... A nakupovat začnu,až bude podepsaná smlouva. Před dvěma měsíci pan W psal že ji co nejdříve pošle... s malým djeme zítra na KO a uvidíme co na to náš dr-i ten mladší je nachlazený....
Odpovědět
A ty už nakupuješ Baru?
Odpovědět
Luci, já se spletla, letíme taky 30.9, to je ale náhodička, viď ;-) partner anglicky umí, ale pro mě by to byla asi příjemnější, no uvidim ještě..
Odpovědět
Nikisku a poletíte z Prahy??MY měli původně termín 4.5. 5.května už bylo plné a tak jsme to posunuli o den dřív a pa ksi už budeme užívat tu svatebku.
Odpovědět
Je blbý počasí. To je taky pro děti nejhorší :-( Já se ho ptala a říkal, že to hned zajišťuje, takže se nemusí bát. Myslím, že kdyby jsi m napsala, že jí chceš tak ti jí pošle. Užeň si ho ;-) Já nenakupuju. Jen ta ;-) nějak vím co chci, takže to zvládnu všechno přes net. Tak to poletíte spolu, to je fakt dobrý :-D Můžete se ntáčet, holky. Ušetíte peníze za video ;-)
Odpovědět
já normálně neumím psát ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mauricijské nevěsty! :-) Jsem tu nová, ale skoro vše jsem přečetla. Jsou tu fakt moc zajímavé informace, co se člověk jinde nedozví. Díky za ně! Když jsem zkoukla fotky lenule26, tak jsem si řekla, že to chci taky zažít!!! Ještě musím přesvědčit přítele x-) Opravdu nádhera, Leni moc gratuluju!
Odpovědět
jojo, letíme z Prahy. Toho 5.5. jsem taky chtěla obřad, dokonce je termín ještě volný, ale fotograf Eli má plno. Jinak taky nic nemám, myslím, že je ješte čas, přece jenom odpadla starost s "českými přípravami"..
Odpovědět
nikisek ale jede do Les pavilons myslím ale aspon se neztratíme na letišti. Taky to vezmu přes net, nidke nic nemají. jen boty musím zkoušet-ale jak začne plesová sezona-bude toho v obchodech dost. chci páskové sandály na vysokém podpatku-stříbrné barvy.
Odpovědět
martinela: zdravím nová nevěsto...držím palce v přemlouvání ;-) :-D Musíš ho nalákat na teplo, romantiku...
Odpovědět
Holky, já asi budu bosa s přítelem...
Odpovědět
Já vím, že jede do Les pav. jste u sebe za chvíli :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?