Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
barrcaa to aj my musíme ešte došetriť, ale vidím že keď chceme máj, tak najvyšší čas to objednať
Odpovědět
lucil: já si to užívám, protože po dětech čekám změnu své postavy :-D :-D
Odpovědět
lucil, tak to ti fakt bude to fitko stačiť, to už potrebuješ len vyformovať a spevniť postavu. aj mne fitko pomohlo s tým formovaním.
Odpovědět
jo Baru, ukazoval mi to pan W na schůzce, i některé modely, bude to fungovat někdy od konce srpna a bude to mít pod palcem jeho žena a právě že mi to přišlo hrozně výhodné a prej hlavně mají takové materiály aby to bylo vzdušné a člověk se v tom moc nepotil když jsou předurčené na pláž. A mají tam různé, já ráda jednoduché, ale mají i malinko dražší a honosnější :-)
Odpovědět
barrcaa podobne. ale niektoré baby to majú k lepšiemu, možno to aj mňa postretne. :-D :-D :-D
Odpovědět
lucil: vidíš, máme je stejné, takže musíme mít šaty, co nám udělají pěkný prsa. vladenas: To určitě objednejte. Budeme šetřit v klídku. Budou i Vánoce ;-) Jak říkám, nic nás netlačí, takže mi to neva a navíc to má výhodu...Všichni tu budete po svatbě a já budu mít informace :-D :-D Teda pokud mi je dáte :-D
Odpovědět
no jasne, že ti ich poskytneme. a hlavne budeš čakať z nášho hotela, chápem :-D
Odpovědět
martina: no vidíš, jdu se hned podívat. Díky za info.
Odpovědět
vladenas: snad i mě :-D
Odpovědět
vladenas: hlavně budu čekat na tebe. Kdy že se vracíte?
Odpovědět
barrcaa predlžili sme to ešte o jeden deň, takže prilitieť späť máme 11.5.
Odpovědět
na kolik vás to nakonec vyšlo?
Odpovědět
Článek se načítá
2559€ na osobu
Odpovědět
na 7nocí, viď? No tak hlavní je, že letíte a pořádně si to užijete.
Odpovědět
za 8 nocí
Odpovědět
Tak to je pěkný za ten hotel...ani už nevím za kolik jede lucil. myslím, že taky nějak tak
Odpovědět
a do ktorého ide lucil?
Odpovědět
Victoria...pokud jede za ty samé peníze, tak už bych raději volila lepší, ale ted fakt nevím. myslím, že to mají levnější lucil: kolik za to dáváte?
Odpovědět
my sme tiež chceli lepší hotel, takže máme menej nocí, ale s tým sme sa museli zmieriť
Odpovědět
myslím, že to stačí. My pořád myslíme na zadní kolečka, takže pokud by to bylo na prd, tak taky zkrátíme pobyt. Snad to ale vyjde..vypadá, že jo. Jééé, až za rok...to je doba.
Odpovědět
p. Walter mi spomenul že aj on tam mal svadbu, a že je to moc dobrá volba.
Odpovědět
mě psal, že tam měl svatební cestu. Takže tam měl i svatbu?
Odpovědět
tu majú svadobnú fotku, ale neviem z nej usúdiť aký je to hotel. ale keď sa povie svadobná cesta na mauriciu tak sa myslí vrátane svadby 8-) http://cestovni-kancelar.bluemarlin.c...
Odpovědět
vladenas: vypadá to na svatbu...asi jsem to spletla :-p
Odpovědět
aj mne napísal svadobnú cestu ;-) ale ked mi robil ponuku tak tiež to tak nazval :-D
Odpovědět
Holky já se ho na schůzce ptala měl tam svatbu ale měl ji v hotelu který oni nenabízí
Odpovědět
http://cestovni-kancelar.bluemarlin.c... Tady dole je Příběh Veroniky a to je právě jeho žena, takže i příběh pana W. Moc se mi to líbí!
Odpovědět
Holky my nakonec máme 9 nocí ve Victorii cca za 114000 pro oba s All inclusive.
Odpovědět
martina: ten příběh jsem už četla. Jsem zvědavá, jak se nám tam bude líbit
Odpovědět
lucil: tak to je hodně dobrá cena.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?