Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotky! Jakého jste měli fotografa?
Odpovědět
Vladi, jestli ty šaty vypadají tak jako na obrázku, tak jsou fakt krásné!!!
Odpovědět
ďakujem leni. mám taký pocit, že sú v skutočnosti ešte krajšie :-)
Odpovědět
dianka, veru máte pekné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
dianka, velmi pekne fotky, nadhera vladenas, som myslela, ze mas saty tie prve v albume, alebo mas dvoje? Lebo nad tymi prvymi rozmyslam aj ja, alebo nieco podobne
Odpovědět
katka hej, mám už doma oboje. som proste neodolala aj keď som vždy tvrdila že chcem len jednoduché na pláž :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladenas :-D no pekne, to uz radsej ziadne ani nepozeraj, lebo kupis este dalsie :-D :-D a s tymi prvymi co teraz budes robit
Odpovědět
už nepozerám. zatiaľ ich mám ešte doma a uvidíme, pre ktoré sa rozhodnem. ale potom určite predám
Odpovědět
Profilova fotka
skoda, ze nemas svadbu skor. by som ich mozno od teba kupila ;-)
Odpovědět
napíšem ti do IP
Odpovědět
Profilova fotka
tak som si predsa len objednala toho fotografa steeva duboisa, uz mi aj potrvdil objednavku. tak sa aspon trosku vytesujem, ze uz konecne nieco mam zajednane :-)
Odpovědět
pošli odkaz na neho nech ho omrknem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladenas prislo ti ip? neviem ci som to dobre poslala
Odpovědět
ano kati, prišlo mi to. dík
Odpovědět
katka a keď si z blavy, nevieš niečo o tej svadobnej výstave v inchebe? oplatí sa mi tam ísť?
Odpovědět
Profilova fotka
este som tam nikdy nebola, tak skusenost nemam. kamoska co tam bola minuly rok myslim, ze sa jej pacilo. vybrala si tam aj svadobne saty a dala sit (aj ked jedny uz mala kupene), svadobne oznamenia si tam vybavila za lepsiu cenu. podla toho co mne spominala tak sa jej pacilo, tento rok by som sa chcela ist pozriet aj ja.
Odpovědět
takže sa mi tam oplatí ísť. neviem kde by som naháňala doplnky a tam to bude mať na jednom mieste všetko a ešte aj dobré ceny ako na výstave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tiez myslim, take drobnosti by som si chcela pokupit tam, nech to nemusim nahanat po obchodoch. aj ked dalo by sa vela veci objednat na nete, no tam to aspon uvidim a tiez budu vyhodnejsie ceny
Odpovědět
presne tak
Odpovědět
ahoj holky...svadbička se blíží...všechno běží tak jak má. Letenky už máme, voucher na pobyt taky, takže zatím naprostá spokojenost. Šatičky už taky přišly, ženichovi jsem koupila krásnou košili, takže teď ještě čekáme na objednané kalhoty. Prstýnky též objednány, do týdne by měly být hotové. A to všechno během měsíce...bez stresu a v pohodě. Prostě paráda :-) Kata 13: pošleš mi prosím nějaký kontakt na toho fotografa? Juknu na něj, protože Ellie nemá v den naší svatby čas. Díky moc
Odpovědět
Ahoj holky. Tak včera jsme byli u pana Waltera. Posezení bylo příjemné. Popsal nám dokonale Maurcius. Jinak vše máme rezervované a do 14 dnů si máme rozmyslet Eliieho. Jestli ho chceme nebo ne. Nechám to na příteli. Ať rozhodně on. Jinak jsme to potvrdili. Co se týče ás, tak se nebojte. Má to pro vás zařízené, ale říkal, že řeší ty svatby, co hoří. Jinak bych neřekla, že v září budou volné už jen dva termíny. Jinak je to prý natřískaný. Dal nám katalog našeho hotelu, krásnou knížku s popsáním všech hotelů. Bude posílat jednu fakturu na letenky, pak na pobyt a pak na výlet nebo fotografa, pokud si něco koupíte přes něj. Úplně nás navnadil. Jdu objednat oznámení :-D
Odpovědět
No vidíš ty jedeš v září a už to máte zařízené.Mně ted přítel říkal jestli si radši nekoupíme pozemek-naskytla se výhodná koupě a svatbu na pláži zrušíme, takže to s ním neřeším. Musela byc hse s ním pohádat, máme bytvše zařízen éa on vymýšlí takové věci............
Odpovědět
lucil: no jen nám řekl, že máme vše rezervovaní a zařízené. Fakturu na letenky pošle i se smlouvou. Jejda, co teda budeš dělat? Je to dalších plno peněz do stavby, ale pokud je to váš sen. Zase chápu, že teď máte vše zařízené a znova? Takže to doma asi řešíte, co? Já osobně bych do toho nešla. Myslím do toho pozemku. Pak se nevezmete vůbec, protože to radši dáte do baráku. Ty chlapi pořád musí něco vymýšlet, viď? Vy to taky máte zařízené, jen chyb smlouva, ale ta je fakt podepsaná hned a posílá jí s fakturou na letenky.
Odpovědět
Baru on nechce stavět ale má pocit že děti musí do života dostat nějakou nemovitost a tak 8-) My ted doma svatbu neřešíme, počkám až přijde smlouva a uvidím.
Odpovědět
Ahoj Lucí, tak to chápu. Je to fakt na rozmyšlenou. Přeju ti, aby to vyšlo podle tvých představ. Jinak jsem si dneska ptala s Waltrem a smlouvu prý pošle co nejdřív s fakturou na letenky. Výlety si budeme platit tam a vzali jsme si Elieho. Přítel ho chtěl. Tak snad to všechno bude tak, jak vyprávěl. Taky ale svatbu neřešíme. Je čas. Jen jsme si potřebovali tohle urovnat, ať víme co a jak.
Odpovědět
Tak oznámení je zařízeno a do 15.11 ho mám doma ;-) Po novém roce budu pomalu objednávat blbosti, co budu chtít s sebou. Ty lampionky, postavičku na dort.... Co se týče Elieho, tak jsme si ho vzali na celý den. Snad mě nechá jít na záchod a nebude mě u toho fotit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil drzim palce, dufam, ze to nakoniec nezrusite...presne tak ako pisala barca, tiez si myslim, ked sa teraz nezoberiete, tak uz potom vobec, uz vam potom bude luto vrazit peniaze do niecoho takehoto... si to spolu poriadne premyslite, urcite si vyberiete spravne
Odpovědět
Profilova fotka
barca ty si rychla, uz mas aj oznamenia, tie si ja necham asi ako jednu z poslednych veci. oznamenia budete davat po svadbe, ci pred?
Odpovědět
Barrcaa: Neboj, Elie tě určitě nechá jít na záchod :-D Bude se Vás ptát zda nechcete pauzičku nebo tak... Lampionky jsou super! My je taky měli, ale zapoměli jsme je na pokoji, takže foto nebylo :-(
Odpovědět
kata: chci to dát rodičům o vánocích, víš? A hlavně jsem si konečně vybrala oznámení - po dlouhé době brouzdání po netu, ale paní má v prosinci rodit, tak pak na chvíli zastaví práci. proto ten spěch. A já je od ní chci. lenule: zapoměli? to je to tam takový fofr? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?