Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
uz len dufam, ze sa coskoro vrati nejaka spokojna nevesta :-|
Odpovědět
Profilova fotka
denčo, BonPrixu bych se nebála, pokud to bude blbý, do týdne máš peníze od nich zpět na účtu, když to vrátíš v originál obalu, párkrát už jsem u nich objednala a ok :-)
Odpovědět
dakujem vam velmi pekne, fotecky pripojim hned ako si najdem cas, len zajtra by sme ich mali dostat. denisonek - dakujem za pekne slova, dnes nas vyhladala guest relation manager a ked som jej porozpravala nase zazitky, tak som jej musela takmer zatvorit pusu rukou :-S slubila ze sa to posnazia vykompenzovat nejakym prijemnym zazitkom =-). mozno to bola proste len nahoda ze zrovna nam sa stalo tolko neprijemnosti, dievcata len sa nebojte urcite to bude pre vas pekna svadbicka, a vela krasnytch zazitkov na cely zivot. nam sa nepodarilo dostat sa na prechadzku z levami, pretoze su plne obsadeny takmer na 10 dni dopredu ale zato sme boli aj na speedboat a tu sme si neskutocne uzili, bol to poldenny vylet plny prekvapeni a to necakanych s perfektnym obedom na plazy plnej hviezdic gigantickych rozmerov, a aj delfiny sme videli z lode blizko nas tak to bolo pre nas uzastna cast dovolenky, verim ze vy zazijete takychto krasnych momentov vela na tomto uzastnom ostrove. Inak ma prekvapil DODO :-o ten uz vyhynul pred viac ako 200 rokmy :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dianka tak predsa len mate super zazitky ;-) boli ste este na nejakych vyletoch? ste si to objednavali priamo v hoteli, alebo ste to mali rezervovane uz po predu? ten vylet na speedboat znie fakt super, kolko vas to vyslo a co mali este v ponuke?vobec nemam predstavu aku hotovost tam budeme potrebovat ked tam pojdeme, tak preto tolko otazok ohladom toho :-D dievcata nahodou ziadna z vas nekomunikovala so Steevem Dubois, v starej diskusii bol spomenuty ako fotograf, som si ho nasla na nete aj som mu pisala, ale vobec sa mi neozval. ci s nim nahodou ziadna z vas nema skusenosti dik
Odpovědět
kata13: jasně že dám vědět, akorát termín dodání je 3 týdny a prý to nemůžou urychlit. Tak jsem zvědavá, kdy to přijde. Objednávala jsem minulý týden.
Odpovědět
kata13: ano je to tak, nejdřív se platí letenky a 6 týdnů před odletem zbytek pobytu.
Odpovědět
denis, ak majú skladom tak ti to príde aj skôr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nam to tu upada... tak co, uz niekomu prisla zmluva? mne sa konecne ozval ten fotograf, ktoreho som spominala Steeve Dubois, len mi poslal ceny na dost velke fotky, co mne staci klasicka velkost a CD. tak som zvedava, co mi odpise
Odpovědět
No vázne nám to tu:) Nám smlouva nepřišla, fakt je to zvláštní přístup. je to už přes dva měsíce....
Odpovědět
Profilova fotka
ja som p. Walterovi pisala dnes ohladom hoteloveho fotografa, tak ked mi odpise sa ho skusim este raz spytat na tie zmluvy, ako to vyzera. ja by som to uz najradsej mala zaplatene, nech to mam na 100% iste a mozem sa pustit do riesenia ostatnych veci, kupovat saty, obrucky a podobne. nechcem sa do toho velmi pustat, kym to nemam zaplatene...
Odpovědět
No právě Kato. Takhle už necouvnem až bude zaplacená záloha a bude podepsaná smlouva. Jenže takhle příteli něco přeletí přes nos a jestli budem dál bez smlouvy tak si t orozmyslí a bude po Mauriciu. Tenkrát jsme z toho byli nadšení a mslouvu bychom podepsali hned, takhle už přítel přemýšlí co bychom si za to pořídili atd....
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave, u nas to zacina byt podobne. tiez priatel zacina pomaly rozmyslat, ci to nie je prilis vela a mozme to investovat niekde inde. teraz som pisala p. Walterovi, ze ako to vidi so zmluvou, kedy by sme ju mohli dostat, tak dam vediet ked sa mi ozve
Odpovědět
Článek se načítá
No je to tak to prvotní nadšení je pryč a můžu t iříct že se na jednu stranu těším ale pak si říkám jestli nejít tady na úřad a těch 120-150 tis Kč co to bude stát neinvestovat do jiné svatební cesty podle vlastního výběru. Před přítelem o tom už ani nemluvím, přijde mi že ho to přešlo. Není to od BM dobrý obchodní tah nechat lidi dlouho čekat. kdyby nám t ostrčili všem pod nos k podpisu hned nikdo by neváhal... Já si chtěla už pořídit i naušnice, čelenk ua další blbinky ale když to není jsité radši jsem se zabrzdila. šaty když tak prodám ale zbytek bych musela dát pod cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to tak na zaciatku tak aj chcela, ist na urad, zobrat rodicov na veceru a potom hned odletiet niekde na super dovolenku. no priatel nechcel mat svadbu taku o nicom len na urade. uz davno sme chceli svadbu na plazi, tak som sa k tomu aj vratila a rozhodla som pre mauricius, aj ked som trochu prekrocila rozpocet ;-) bolo mi to schvalene nakoniec. tak dufam, ze to uz nezrusime... no BM ma tiez dost prekvali, ja som ich na prvy krat odmietla, lebo som chcela ist cez inu agenturu, takze vedia, ze sme hladali aj vo vela inych agenturach, som im posielala aj cenove ponuky, ktore som dostala od inych, takze by sa mohli poponahlat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave mi odpisal p. Walter, ze dufa, ze tento vikend sa k tomu dostane...
Odpovědět
No mně pořád není jasné že si zkrátka nevezmou studentku která jim s těmi smlouvami může pomoct když toho mají tolik... U nás zase na úřad chtěl jít přítel, jenže říkal že chce hezké fotky. v tom případě jsme říkala že to už ale musím mít šaty a účes a vše kolem abychom na fotkách vypadali hezky. pak z toho nakonec vycházela svatba i s hostino ua to jsme nechtěli. Zjsitili jsme že Mauricius i se svatbou vyjde asi o 20tis víc tak jsme do toho šli.Ale obávám se že až přijde ta smlouva-přítel řekne že si to rozmyslel že je to drahé a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mat hostinu, tyzden po tom ako sa vratime. ale len rodicia a surodenci s rodinami, to uz nas bude 20, co je hrozne vela pre mna :) no bude to len take posedenie pri veceri, mozno trosku potancujeme, hlavne, ze by sa rodina spoznala, lebo kazdy sme z ineho konca a nech im ukazeme fotky, trosku pokecame spolu, ziadne ceremonie ale taku poriadnu svadbu s hostinou, to urcite nie, to nechcel ani jeden z nas, radsej si to uzijeme my dvaja
Odpovědět
Profilova fotka
lucil a fotografa budete mat akeho?
Odpovědět
Katy my si vezmeme normálně hotelového. Přijde mi že dát v přepočtu třeba 25tis za fotky je moc. Jinak my asi uděláme grilovačku po návratu-pro ostatní t obude překvapení-jen naši to vědí.
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, ja to tiez nechcem prehanat s fotkami. tiez nepotrebujem vela fotiek, takych 40 svadobnych mi bude stacit, lebo my si urcite spravime vela fotiek sami. hlavne, ze by sme ich mali na CD o to mi ide najviac. no ja sa prave rozhodujem, ci pockat na hoteloveho, alebo si objednat nejakeho popredu. vacsina z nich je draha, ale prave tento steeve ma podobne ceny ako hotelovy.p Walter mi pisal, ze vo Victorii stoji hotelovy 260eur 50fotiek v albume a CD. Tak uvidim co mi este odpise Steeve a podla toho sa rozhodnem
Odpovědět
Ahoj holky, no my plánujem taky nějakou zahradní párty, abychom seznámili rodiče. Ale jelikož jsme se rozhodli pro svatbu na konci září, tak tu akcičku uděláme před svatbou. Bude to taková předsvatební zahradní párty jen s rodiči a sourozenci....no i tak nám bude něco kolem dvaceti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj rea, nas tiez bude do dvadsat. najradsej by som tiez mala nejaku grill party, ale nemame velmi kde. takze to bude v takej malej restauracii, cenovo uplne pristupna a tiez dobre varia, to nam snad postaci :-) .
Odpovědět
Kate tak dej pak vědět na kolik přijde Steve:) No sama jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Já mám někdy pocit že je to daleko a šla byc htřeba zítra klidně na úřad a bylo by to.) Sice to není moc romantickéale zas bez čekání a nervíků:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych taky ráda už pokoupila prstýnky, šaty a tak, ale bez smlouvy ne. Doufám, že to do konce října pošle, abychom do konce roku stihli alespoň prstýnky, než se zase zvednou daně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucil no ja tiez som uz rozmyslala, ze som ten termin mohla dat skor ako v maji, uz by som tam najradsej bola :-D rawenna vsetky uz len cakame kedy budeme moct naplno rozbehnut tie pripravy a nakupy :-D dufam, ze to nakoniec nebudem musiet mesiac pred odletom vsetko zhanat :-p
Odpovědět
No právě já už mám doma šaty a ráda bych v klidu doladila zbytek at máme pak klid a nakoupíme oblečení pro přítele.V listopadu jsme chtěli objednat prstýnky-no jsem zvědavá kdy smlouva dorazí.
Odpovědět
Ahojte dievcata, tak my sme uz domka, hned ako bude chvilka casu pridam fotecky, este som chcela sem napisat moje posledne zazitky z Beau Rivage. Ked sa s nami rozpravala guest relation managerka tak nam hovorila o prijemnom zazitku ktorym by radi spravili aby po nasich zlych skusenostiach bolo nieco pekne na co by sme spominali, stalo sa :-o este v ten vecer sme boli pozvani na drink s managerom, ktory spravil velmi dobry dojem na nas a velmi zahadne hovorili o nasom veceri, trosku sme sa spolocne zasmiali ze maju pripravenu pre nas lod na opusteny ostrov - ze tam posielaju vsetkych stazovatelov, ale nakoniec to bol pre nas nezabudnutelny vecer, do poslednej chvili nas natahovali co bude, vyviedli nas pred brany hotela a tam na nas cakalo golfove auticko ktore nas odviezlo do privatnej vili, ktora patri pod hotel a tam pre nas mali prichystanu uzastnu veceru, to sa neda popisat slovamy ale s kamaratmy sme si to neskutocne uzili, okrem tohto nam ponukli privatne lyzovanie na vode a pri odchode nam vybavili neskore check-outy na obe izby :-) napriek problemom predtym tieto zazitky dokazali zmazat tie zle, a realne uvazujeme z manzelom ze sa sem este vratime :-) to kata13 - ano boli sme este na ceste okolo ostrova a bolo to tiez super, sofer nam ukazal niektore krasy ostrova, boli sme na korytnackach, ale co my vyrazilo dych tak to bolo ze nas zobral na utes, prvy krat som vydela asi 5 metorve vlny x-) viac casu na vylety nebolo, chlapy skusili vodne sporty inak bol relax a splyvanie s domacimy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dianka, tak super, takze nakoniec ste predsa len boli spokojni klienti :-) uz sa tesim na fotky :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Byla jsem marod a pak fofr v práci. Doma jsem pak padla. dianka: gratuluje k svatbě. Hodně štěstí v manželství. Docela mě překvapilo, co se u vás dělo na hotelu. proč jsi nevolala do BM, jestli jsi to ěla od nich? Hned bych jim volala, že takhle teda ne a ať koukaj lítat. Nenechala bych si to líbit. Holky, já nemám vůbec čas teď o svatbě přemýšlet. 29.10 jedeme za Waltrem, tak jsem zvědavá. uvidím, jak na mě bude působit a co mi řekne. Když mu napíšu mail, hned odepisuje. Nemám s ním žádný problém. Doufám, že nás čekají už jen dobré zkušenosti v hotelech ;-) U Dianky mě to mrzí. Člověk se na to těší a pak to na blbým hotelu ztroskotá.
Odpovědět
No BArčo ahoj já si holka říkala, co s te bou je 8-) Dianko gratulujeme ke svatbě a je dobře že nakonec se vše vysvětlilo a byli jste spokojení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?