Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@shmoulinka1 Tak to mění situaci, tam nevím jak to bude... ale podle toho co píšeš, tak to vypadá, že bude taky problém s úřadem a takhle stejně se chovají na Mauritiusu. Přesně takhle jsme se k tomu postavili i my... Ano agentury mají jen luxusní hotely, ale svatby v ráji právě mají v nabídce i méně luxusní hotely, proto jsme nakonec volili tuto cestu, protože cenově to vyšlo na stejno. Tak musíš potom napsat, jak to dopadlo a kdy to plánujete?
Odpovědět
@mishap letime 5. 10. :) to hej, zrejme tie urady beru provizie.... inak uz som v inom fore akurat spomenula, tak mame to za 50e/noc izba v guesthouse, velmi prijemna majitelka, letime z Viedne na ostrov Mahe a odtial tiez letecky na ostrov Praslin, z letiska nas odvezu zadara, je to self-catering, akurat mame welcome drinky, ovocie a speci veceru v svadobny den, takze 7 noci bude 350 eur. Jest budeme v miestnych take-away apod., nie sme narocni, ja som z tych backpackerov, co spavali v aute alebo pod sirakom :) Letenky na hlavny ostrov nas stali 1130 eur spolu pre troch (vratane nasho baby :), k tomu este bude treba pripocitat za prelet a trajekt na dalsie dva ostrovy (cca 300 eur) Saty som si dala usit namieru - vyzdrazene cez ebay, vlasy si tam len natocim, makeup minimalny. Teraz uz len vybrat cez koho zorganizovat svadbu, vela hotelov to zariadi, alebo lokalne agentury, ceny za papierovacky, Bridal Arc, kyticu, sampus, tortu aj s fotografom mali tak cca 700 eur, ale zatial este cakam na dalsie ponuky.
Odpovědět
ahojky holky, mam několik dotazu :) vdava se někdo v zari v Lux Le Morne? Jak prevazite svatebni saty? v zavazadlovem prostoru ci s sebou na palubu letadla??? Sliby musí byt receny v AJ ci mohou byt v cestine? v kolik hodin je nejlepší mit obrad? a co hudba ? mate nejaky tip ? dekuji za kazde info :)
Odpovědět
@pfanner123 pokud mas saty objemnejsi dej je do obalu a vem na palubu. Pokud jednoduche, muzes do kufru. Ale my meli pro jistotu vsechno svatebni s sebou na palube, kdyby se ztratily zavazadla ;) k satum jsem povesila manzelove veci ;) Nevim jak jinde, ale my si rikali slib v CJ, jinak byl cely obrad samozrejme v AJ, vcetne Yes, I Do :-D protoze tam velice brzy zapada slunce je lepsi mit obrad nejpozdeji v 15.h., pokud tedy chcete foto i se zapadem slunce . Hudbu jsem mela na prichod. Ale to zalezi jak vypada misto obradu, jak dlouho kracis k zenichovi atd... asi bych si vzala par pisnicek s sebou a rozhodla se na miste
Odpovědět
Holky, poradte ktery? http://www.korbicka.com/cs/snubni-prs... http://www.korbicka.com/cs/snubni-prs...
Odpovědět
@tabicek první!jsou krásný:)my už taky máme..
Odpovědět
@tabicek .. me se libi ty druhe :) mate jeste nekdo nejaky tip na stranky na snubni prsteny? diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tabicek o slib se neboj, manžel také neuměl anglicky a zvládl to. Dohodli jsme si s koordinátorkou malou změnu, místo opakování slibu ho ona dala do otázky a my odpovedeli jen Yes, I do. Takže manžel se nemusel stresovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tabicek ty první. Máme také tuto barevnou kombinaci a vypadaji na ruce krásně ;-)
Odpovědět
@tabicek Mně se líbí ty druhé :-)
Odpovědět
Ahoj všem, zdravím a hlásím se do klubu mauricijských nevěst, 12.12. 2014 Le Victoria svatba :-) doporučte prosím služby fotografa, chtěla bych i video...
Odpovědět
@finchovka Za nas rozhodne Backlight, delaji podle me nejrasnejsi fotky s atmosferou a i videa!!
Odpovědět
Článek se načítá
@finchovka ahoj,my máme svatbu 19.9 v Le Victoria,chtěli jsme Ellieho,ale nakonec se uvolnili Backlight,tak je máme!!!Moc se těším.Tak ti pak mohu něco poslat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky, minulý týden jsem se vrátila z Mauricia. Pokud se někdo chystáte do hotelu Lux Le Morne ... je to ráj. Nenašla jsem jedinou chybu, neskutečně milý personál, hotel nádherný, moře azurové - překrásné. Svatební koordinátorka úžasná, ochotná. Byli jsme jako ve snu...
Odpovědět
@yannya Janičko prosím o nějaké fotečky od kluků z Backlight :-) jinak gratuluji ;-)
Odpovědět
@pfanner123 Gratuluji, jaký je návrat do reality? kdyby byla nějaká fotečka pro inspiraci ...:-)
Odpovědět
@finchovka pošli mi mailik,zašlu ti naši prezentaci z fotek od Backlight:)
Odpovědět
@yannya lenka@acsolar.cz :-)
Odpovědět
Ahoj, holky. Prosím o radu. Jak přesně se postupuje při překladu rodného listu. Vystaví vám duplikát na matrice, ten pak necháte ověřit na poště a ověřenou kopii zašlete překladatelce? Děkuju moc.
Odpovědět
@mirushkaa už je to několik let, co jsem to vyřizovala, ale myslím, že duplikát mít nemusíš - stačí obyčejná kopie ověřená na úřadě
Odpovědět
@mirushkaa musíš mít vystavený originál, ten se pak ověřuje a dává přeložit. Udělají ti ho na matrice v místě narození za 100 kč. Může to vyřídit i rodinný příslušník, pokud ty nemůžeš :)
Odpovědět
Děkuju :) A to ověření stačí na poště nebo musí být od notáře?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@pfanner123 ahojky,mohla bych te poprosit o info ke svatbe v hotelu Lux Le Morne? Uvitala bych jakekoliv rady a tipy. Svatbu mame domluvenou na brezen.
Odpovědět
ahojky, co konkretne te zajima? vse probiha bez stresu :) jeden den musite do hl. mesta na urad, kde urednik kontroluje vypsane papiry ke svatbe - jmeno, narodnost, cislo pasu..po-te v blizkosti hotelu je dalsi zastavka, kde vydate prohlaseni o vire a rozdeleni majetku pred svatbou. v hotelu v den prijezdu s Vama svatebni koordinatorka ( Manie . je uzasna..) vse probere, vyberete si misto k obradu, menu k veceri, misto k veceri, cas obradu, cas prijezdu fotografa domluvi casy zkousky make-up + uces. ( pokud si potrebujes tocit vlasy, vezmi si s sebou kulmu ci zehlicku na vlasy - nemaji je..) Nevim, pres kterou CK jedete..kazda ma jiny svatebni balicek. My jeli pres BM..vse bylo splneno :))) Hotel je nadherny, plaz uzasna ,jidlo vyborne.,drinky skvele :) AI se urcite vyplati ..( v hotelu je draho ) Az Vam zavidim..hned bych jela znovu :) pokud jeste neco chces vedet - napis Nikol
Odpovědět
@ssimaju viz nahoře :)
Odpovědět
@pfanner123 Ahoj Nikol. Díky moc za rychlou odpověď. Já teď začínám řešit šaty (už jsem měl jedny vyhlédnuté, ale momentálně se rozhoduju, zda nezvolit něco opravdu jednoduchého, aby se pak z focení nestala noční můra:o). Tak jsem se tě chtěla zeptat, zda by jsi mi neposlala fotku, co jsi měla za šaty ty (koukala jsem na různé fotky z obřadů u moře a holky volí většinou něco jednoduššího). A to rozdělení před svatbou, jak zmiňuješ, musíš mít písemně (smlouvu)? Nebo stačí ústně, že se snoubenci dohodli? A ještě by mě zajímalo, za jak dlouho vám tady u nás v ČR potvrdili manželství? Simča
Odpovědět
@ssimaju ahojky, šaty jsem měla hodně úzké a foceni bylo opravdu náročné :D , měli jsme štěstí, že v září se teplota pohybovala okolo 26 st. , čili jsem se nepotila :) většina nevěst v hotelu měla obrovské, vlečkové šaty . Šaty jsem si vzala s sebou na palubu letadla a letušky mi je schovaly u sebe. V hotelu ti také zapůjčí žehličku pokud budeš chtít. stran potvrzení majetku stačí jen ústně, sepíše se to a vy to podepíšete. Opravdu neměj stresy, probíhá to pohodově..celý svatební den.. a hotel Lux Le Morne je nádherný :) PS: pošli mi email večer přepošlu fotku :) Nikol
Odpovědět
@ssimaju Ahoj, že vám do toho vstupuji... zachytila jsem, že řešíš šaty. Já jsem si nechávala šít, sice byly o hodně lehčí než klasické svatební šaty, protože byly bez kruhu, ale dnes bych volila jiné. Brali jsme se v květnu, bylo kolem 30 celý den a ačkoliv jsem je měla na sobě jen pár hodin, tak jsem se těšila až je sundám. Slavnostní večeři už jsem absolvovala v jiných šatech :-D Mít tu zkušenost, volím rovnou šaty, které jsem měla pak na oslavě s rodinou - lehké, antické. Přikládám foto pro představu ;-) A co se týče legalizace svatby, tak nám poté, co jsme nechali OL přeložit a zaslali je do Brna, přišel asi po měsíci český OL. Přeji příjemné přípravy. ;-)
Odpovědět
@pfanner123 Můj mail: ssimaju@gmail.com. Ještě mě napadá, jak moc draho je v hotelu draho? Nepamatuješ si? Zajímají mě hlavně nápoje, protože nemáme all.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?