Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ahoj, děkuji za názory. rozhodli jsme se pro Shadrani.Mám jiný dotaz. Kupovali jste výlety od BM nebo až na místě? Co je lepší a vyplatí se? Děkuji
Odpovědět
@hud093 prosím tě dotaz - jak je to v Shandrani s el.zástrčkama, pasují na naše koncovky, nebo je potřeba nějaké redukce?? A co to počasí?? Pořád přeháňkuje?? ;-)
Odpovědět
@slunecnicem Ahoj, kupovali jsme vylety az tady. Vylet lodi i s obedem vysel na nase zhruba 1500,-. A pak jsme si vzali taxi a ten s nami projel vsechny znama mista. Nevim kolik stoji vylety pres BM
Odpovědět
@hud093 prosim te, co ty zastrcky??
Odpovědět
@zuzineckah Zasuvky jsou v pohode, ted uz jen 3 dny slunicko :).
Odpovědět
Ahoj, minulý týden jsme se vrátili z Mauricia. Svatba byla 29.4. v hotelu Le Canonnier. Bylo to nádherný, úžasný, náš nejkrásnější den v ráji :-) Chcete-li cokoliv vědět, poradit - pište, ráda poskytnu informace. Sama jsem před odjezdem byla vděčná za tuto diskusi.
Odpovědět
@martina2904 super, tak ja to hned vyuzijem :-D chodili ste aj MHD? Je tam niekde v blizkosti vasho hotela zastavka?
Odpovědět
@martina2904 A co takto nejake fotos na inspiraciu a provokaciu? ;-) 8-) :-D
Odpovědět
@sara22 MHD jsme nevyzkoušeli. Udělali jsme si jeden celodenní výlet - objednali jsme si taxikáře a jezdil s námi až do večera po místech která jsme chtěli vidět.
Odpovědět
@sara22 Fotek máme spoustu, ještě jsme to ani nestihli protřídit. Ale určitě vám sem nějaké dám. Přemýšlím o to, že bych prodala svatební šaty, tak sem chci dát i fotky šatů.
Odpovědět
@littledesire @monikaxoxo @martym @martina2904 @zuzineckah Baby, v akom formate ste davali hudbu? Mozem to dat v MP3? 8-) budu to vediet prehrat? :-D a CD, alebo USB?
Odpovědět
@sara22 nebudu to vediet prehrat, teda aspon v nasom hoteli nevedeli. Dala som im aj cd s mp3 aj cd s wav . ale ani tak to nevedeli prehrat.. museli to nahrat do ich pocitaca a napalit na novo :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sara22 Tak my jsme s tím měli problém. Nejdřív jsem udělala CD v mp3, pak jsem si řekla, no jo, co když jsou tam 100 let za opicema a mají nějaký starý rádio, tak jsem udělala CD audio, které by mělo jít pustit na všem. Ale pustit jim to nešlo a řekli, že máme špatné cd, manžel se naštval, půjčil si klíčky od jijich Bmw a tam to CD normálně hrálo. Takže se přišlo na to, že i když jejich rádio bylo moderní, tak bylo rozbité. Nakonec jsme dostali zdarma DJ, takže to pro nás dopadlo dobře, jilikož on byl super. Jen kvůli tomu byly trošku nervy, protože koordinátorka na to CD přišla až ve svatební den, takže rada pro vás, zkuste jestli jim to hraje trošku dřív, třeba den předem.
Odpovědět
@monikaxoxo No super, my ideme tiez do Paradisu, tak aspon mame tip co robit, ak to nepojde :-D @littledesire omg, to mi pride fakt ako 100 rokov za opicami.. A vcera som dostala od Peta total vysmech, ze ved v 5hviezdovom hoteli musia mat moderny prehravac a urcite bude vediet prehrat MP3 :-D :-D great, esteze som sa spytala, inak by sme boli bez muziky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Ale jako jo určitě si vemte mp3, ale radši ještě něco, kdyby náhodou. Nám taky chtěli udělat, že to dají do pc a vypálí znova, ale to jim taky nešlo. Si ale myslím, že po tom s náma, už s tim přehrávačem něco snad udělali a fungovat bude :-D
Odpovědět
@monikaxoxo no tak to som zvedava.. :-D a inak, uz ked ta tu mam, tak sa rovno spytam- ako je to s MHD spred hotela, je tam niekde v blizkosti zastavka, alebo ste vobec nechodili busom?
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Tak to vůbec nevím, já si žádný nevšimla, ale je možný, že tam je, zaměstnanci určitě nějak jezdit musí. My jsme jezdili jen taxi, výlety jsme měli domluvené na celý den na různá místa a objíždět to autobusem by snad ani nešlo.
Odpovědět
@monikaxoxo My tie vylety, kde su behacky tiez pojdeme taxikom, ale napr.vylet do hlavneho mesta, kde pravdepodobne stravime cely den, to sa nam zda zbytocne platit drahy taxik, ked v nom realne nebudeme sediet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Aha, tak ono by bylo možná dobrý se domluvit s delegátkou Mirkou, že by jste se po městě podívali v rámci vyřízení úřadů, že by ten taxikář na vás někde počkal, mě by přišlo zbytečný, tam jezdit znova. Ale jde o to, v kolik hodin budete muset být zpátky v Le Morne v kanceláři oddávajícího, jestli by se to stihlo. Ale tak pokuď tam chcete trávit celý den, tak to je blbost, jen nevím, co tam chcete dělat, podle mě to tam tak zajímavý asi nebude.
Odpovědět
@sara22 My jsme meli hudbu na cd. Zkousela jsem to doma, v aute, kde se dalo a vsechny prehravace to prehraly. Tam s tim nebyl taky zadny problem. Ale v nasem hotelu byl fajn Dj a rekla bych, ze mel i dobrou aparaturu.
Odpovědět
@martina2904 DJ moze byt fajn,ale nechce sa mi za neho vyhadzovat peniazky,lebo viem,ze aj tak to budeme vnimat len na pol uska :-D @monikaxoxo no to bol nas prvotny plan spojit to s uradmi,len ja sa nerada ponahlam a bojim sa,ze to by boli fofry fofrovite a to sa mi asi nechce 8-) a taka MHD by mohla byt celkom sranda :-D
Odpovědět
Holky, jakou obuv zvolit, poraďte? V září odlétáme směr Shandrani a už bych měla pomalu začít něco řešit. Díky za rady.
Odpovědět
@tabicek Ja mam kupene sandalky na opatku- som dost malicka a keby som ich nemala, ani by som na zenicha nedociahla :D
Odpovědět
@martina2904 Neboli ste nahodou v Cannonier-i? Ak ano, ake su tam plaze? Nam tam idu rodicia a svokra stresuje, ze potrebuje boty do mora, tak sa snazim zistit, co je na tom pravdy.. 8-)
Odpovědět
@sara22 My jsme tam za Dj nic neplatili. Normalne jsme mu tam dali cd a bylo to :-) A pak nam jeste vecer hral co jme chteli. V Canonnieru doporucuju boty do vody. Meli jsme je oba. Chodili jsme na takovou malou plaz bokem, ne na tu hlavni.
Odpovědět
@martina2904 dakujem moc za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 ja na cd v mp3 a ve Victorii uplne v pohode..
Odpovědět
@martym no tak to by aj v paradise mohlo ist v mp3 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 puvodne jsem to chtela dat na flashku, ale pak jsem si vsimla, ze chteji cd.. docela jsem tapala, jak ho vypalit, prece jen jsem to uz nejaky ten patek nedelala :)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím Vás už jako paní a musím říct, že vzít se na Mauríciu bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat ;-) Shandrani je prostě neskutečně kouzelné místo a jejich fully AI je naprostá bomba. Takže maximální spokojenost. Pak přihodím nějaké fotečky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?