Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@inatali1 už teď, jo?! Pane jo, to to uteklo! No my to máme za necelé dva týdny, taky už se hezky pohlo :-D těším se na fotečky a šťastnou cestu!
Odpovědět
@inatali1 užijte si to a pak poreferujte:)) mluvila jsem přímo s nim a opravdu mě nepřesvědčil. Asi toho má hodně a není vždy 100% ale to ke asi jedno, s kým nakonec letíš, hlavni je, aby to klaplo. my máme dinarobin a vy?
Odpovědět
@sara22 My byli v Le Victoria, uzasne misto, plaz jsme si behem naseho potuvani zazili jinde hezci, ale jidlo a servis je paradni!!
Odpovědět
Ahoj holky, vy co jste si s sebou braly šaty na palubu, v čem jste je měli? Já je chci mít na ramínku, v obalu a personál požádat, aby mi je někam dal. Udělala jste to tak některá? Nebyl problém?
Odpovědět
@zuzineckah mne to takto odporucili v SVR,ze je to idealne,len si je treba pri vystupovani saty vypytat,aby sa na ne nezabudlo :-D coho sa ja osobne dost bojim,ze v tom zmatku pri vystupovani a unave je dost mozne.. :-\ ja dumem nad tym,ci ich zehlit este doma a potom aj tam,alebo kaslat teraz na to a vypigluju sa len tam..
Odpovědět
@sara22 v lietadle možeš chrápať, takže budeš vyspinkaná do ružova :-D ja už som nabila sluchátka, máme tie, čo eliminujú ten hukot, takže si ich pekne hodím na uši a budem mať polnoc :-D ale my letíme z Dubaja na Maur v noci, takže sa bude chrňať dobře :) No, tak ak ich budeš dávať na palubu - čiže sa ti nijak extra nezmačkajú, tak by som ich asi prežehlila doma a tam len prebehla. Ale ak je nejaký predpoklad, že sa zmačkajú a aj tak ich budeš musieť tam žehliť, tak by som zbytočne doma s tým nestrácala čas ;-)
Odpovědět
@zuzineckah no ja dufam, ze tam chrnet budem, nerada by som prespala prvy den na tom uzasnom ostrove :-D Mne sa s tym zehlenim nechce blbnut, lebo viem, kolko bude roboty sa zbalit a pripravit a ozehlit vsetko to, co tam budeme tie 2 tyzdne potrebovat..a pripravit byt na odchod, vyupratovat, vyglancit..tak sa mi nechce este aj so zehlenim siat piplat.. 8-) Vy kedy letite? Uz to mate za par, nie?
Odpovědět
@sara22 jááááj, budúcu sobotu letíme už :))) už aby to bolo! Sa teším jak malý cigán na novú hračku :-D Ešteže som doma na materskej, začnem baliť tak v utorok a robiť to priebežne, lebo naraz to nedám ani náhodu :( s tým malým stíhačom za zadkom...no way. Jirko chodí z práce po siedmej večer, moja mamina dojde až vo štvrtok, svokra až v sobotu okolo obeda....takže aby som to v kľude zvládla začnem skor :)
Odpovědět
@zuzineckah Hej, to mas vyhodu..Ja zacnem v piatok vecer, alebo sobotu rano- zalezi od masakru v praci..A budem pokracovat cely vikend az do stvrtku.. :-S Toto je presne ta cast, ktoru na dovolenke neznasam..aj ked..to balenie tam je este zazivne, ale to vybalovanie, pranie, zehlenie po prichode, to je hruza..
Odpovědět
Holky prosim poradte. Jsme v Shandrani hotelu a chceme se vydat na vylet. Koho mame oslovit, taxikare na hotelu? Nejsou moc drazi? Nebo si nekde pujcit auto, ale kde? Diky moc. Ps: neni tady nejaka nevesta taky;)))
Odpovědět
@hud093 ahojky, v hotelu bývají opravdu nejdražší. My jsme byli třeba v Le Victorii a na hotelu dost pálka. Když jsme s taxikářen jeli, tak nám dal vizitku, že mu máme příště zavolat a že bychom se setkali kousek za hotelem a že nám dá lepší cenu :-) Shandrani je mimo město. Jedině zkusit pronájem v Mahebourgu, to je blízko :-). A když tam budete, jukněte na krásný hinduistický chrám. Busem (mhd) se dá jet na krásnou pláž BLue bay- to je napsáno i na ceduli na busu. A celkově mi přišlo, že všude po ostrově bylo dost nabídek na pronájem. A kam chcete na výlet?
Odpovědět
@hud093 gratulace k včerejší svatbě a hiodně štěstí a lásky... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, letíme také v červnu na Mauricius do pondělí se máme rozhodnou kam. Rozhodujeme se mezi La Victoria a Shadrani and spa. Co doporučujete? Děkuji, spáchá.
Odpovědět
@akivdeh ahoj, my budeme v Shandrani příští týden od soboty :) Co říkáš na Shandrani? Jak jste spokojeni? Jaká byla svatba a kde jste ji měli?? Jsem tak zvědavá, že až! Jinak hodně holek říká, že se vyplatí mhd, ale když ne, tak rozhodně taxi mimo hotel. A gratuluji k svatbě ;-)
Odpovědět
@akivdeh jéééé, trubka jsem, né pro tebe to bylo, ale pro @hud093 :-)
Odpovědět
@akivdeh @zuzineckah Holky diky, uvidime. Nakonec si pujcime auto snad pres jednu spolecnost. Jinak diky za gratulace, my nakonec meli svatbu v cesku den pred odjezdem. A tady jsme na libankach. Ke to tu krasne. No raj na zemi. Mas se na co tesit ;).
Odpovědět
@hud093 díky! To moc rády slyším!!! :-D ...vlastně čtu ;-) Užívejte si to tam :)
Odpovědět
@hud093 no já si říkala, že ráno po svatbě už hledáš, jak se dostat někam na výlet :-)
Odpovědět
@slunecnicem Ani v jednom hotelu jsem (zatim) nebyla, ale podle fotek mi u Shandrani prisla hezci plaz. V La Victoria meli zase vice nazdobeny ten svatebni altanek a na fotkach to vypadalo moc hezky. Zkus se podivat na holidaycheck nebo tripadvisor na fotky od lidi, co tam uz byli. Bude asi hodne zalezet i na momentalni obsazenosti daneho hotelu, ale v cervnu by tam mohlo byt urcite mene lidi, nez na podzim. My se rozhodovali mezi Lux le morne a Shandrani a nakonec jsme zvolili Shandrani, protoze v Lux le morne to bylo s all inclusive uz o dost drazsi a zas tak vekly rozdil jsem mezi temito variantami nevidela, takze jsme radsi zainvestovali vic do prstenu. ;-)
Odpovědět
@sin_bunny Ahoj,moc děkuji. Asi taky zvolíme Shadrani.Jen mě překvapilo,že na západě,kde je La victoria je tepleji a méně deštivo.
Odpovědět
@slunecnicem Ahoj! My se loni rozhodovali právě mezi Shandrani a Le Victoria a od pana Waltera z BM nám byla doporučena právě Le Victoria - poměr cena výkon je úžasný a byli jsme tam opravdu spokojení. Ofiko mají sice o hvězdu míň než Shandrani, ale není to tam poznat. Je to normálně 5 hvězdový luxus. u Shandrani jsme byli upozornění na blízkost letiště - letadla tak jde vidět i slyšet přistávat, prý to není moc slyšet, ale citlivý jedinec slyší. V Le Victoria jsou bezkonkurenčně největší pokoje. Finálním argumentem pro nás byla cena, raději jsem v rámci budgetu vyměnili týden v Shandrani za 10 nocí v Le Victorii a byla to naše nekrásnější dovolená včetně svatby. Personál úžasný a gastronomie byla neskutečná!!! Pláž písečná, nejhezčí po během dlouhé procházky po pobřeží je určitě v Trous aux Biches :)
Odpovědět
@zuzineckah MHD super, byť neexistují jízdní řády, tak se dá v pohodě všude dostat, když se zeptáte řidiče na svůj hotel, hned vám kývne jestli tam jede nebo ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride taky jsme byli ve victorii naprosto spokojeni ;)
Odpovědět
@sarusbride Ahoj a byli v ALL i míchané nápoje nebo na co se vztahovala allinclusive?
Odpovědět
@sin_bunny @slunecnicem my jsme na Shandrani vsadili hlavně díky referencím na booking.com :-D když dáš mladé páry, tak hodnocení bylo 9,2 (z 10), což bylo nejlepší ze všech mauricijských 4 a 5* rezortů 8-) Těch letadel tam moc nelítá, to je informace od známých, co tam byli. Osobně mi letadla vůbec nevadí,denně mi létají nad hlavou (nalítavají na Ruzyň co minuta) ;-) Už se tam moc těšíííím x-) x-)
Odpovědět
@slunecnicem Skoro vsechny, s klasickym alkoholem, ne zadny mistni veci jako to byva v Egypte ;) V listku u vseho co je v All maji znacku, takze se to prehledne :) rozhodne jsme nemeli potrebu si noc kupovat, i perlive vino v ramci All bylo vyborne a sampano nebylo treba kupovat - meli jsme ho na svatebni veceri.
Odpovědět
@slunecnicem pokud zvolíte Shandarani a budete mít to jejich fully AI, tak budete mít i šampáňo od nějaké hodiny každý den v ceně :) je to na stránkách BM všechno vypsané a na stránkách hotelu taky ;-) Můžu ti příští týden napsat pokud tě to zajímá x-)
Odpovědět
@hud093 prosim te jeste dotaz, jake mate pocasi?? Abych vedela do jake miry verit yr.no, nebo accuweather ( i kdyz tomu vlastne nevychazi nic uz dlouho...) v Blue bay ale kazdopadne podle obou servru skoro kazdy den prsi... je to pravda??
Odpovědět
@zuzineckah ano opravdu tady kazdy den prsi ale vetsinou jsou to jen prehanky. Krome soboty, kdy prselo skoro cely den. Pres den byva polojasno s obcas destem. K veceru uz fouka a je zima. No klasicka letni dovolena to neni ale ja jsem rada ze nejsou paraky :)
Odpovědět
@hud093 nestraš, já se těším na vedro :-D ale na náš týden to právě ukazuje jasno, max. polojasno a příjemné teploty :) tak doufám, že to vydrží. Šíleně potřebuju svoji dávku horkého slunce :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?