Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@zuzineckah Asi tak, ono to tam strasne rychle utece, zvlast jestli mate treba jen 7 noci. 2 dny svatba, 2 dny nekam po ostrove a mas 3 dny na plazi. A kdyz ti do toho prijde cyklon (v kvetnu snad ne), tak se ani nevykoupes :-(
Odpovědět
@alfred1 Diky. A mohu se zeptat proc?
Odpovědět
@alfred1 jedeme na 11 nocí, 7 by bylo opravdu šíleně málo a já opravdu potřebuji vypnout 8-) a souhlasím i s tím co si psal o tom "pozlátku", taky nevidím nic špatného na luxusu, proto tam přeci jedeme ;-) @akivdeh omlouvám se jestli to vyznělo, že nějak zatracuji výlety mimo resortu, nebo tak něco, nebylo to tak myšleno. Já samozřejmě chápu, že ne každý se dokáže válet na pláži 10 dní jako já :-D taky určitě vyjedeme na nějaký výlet :) A po pravdě, ten šedý život mimo "pozlátka" nechci vidět, ne tady :) Jdu se tam vdávat, prožít něco krásného, na co chci vzpomínat jen v hezkých asociacích :) @tabicek my jsme se rozhodli pro Shandrani ;-)
Odpovědět
Zdravím, četla jsem že některá měla letos svatbu Le Victorii. My se bereme tamtéž 4.4. a mám pár dotazů. Jelikož jedeme i s dvoletou dcerou tak jestli mi může někdo reálně říct jak to tam probíhá?... Moc děkuji :-)
Odpovědět
Dámy, měla bych dotaz - jak dlouho trvá než speciální matrika po návratu legalizuje svatbu? Myslím od momentu, kdy se odevzdaly přeložený oddací list na místní matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah u nas to trvalo cca 3 tydny i s postou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 my tim busem kousek jeli, byla to celkem sranda :-D :-D vydali jsme se pesky do La Gaulette a zpatky uz jsme byli celkem unaveni, tak jsme se kousek popovezli :-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka to jde, díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martym dejte bacha, je tam jeste jeden slib - u prstynku. my o nem nevedeli, muz docela koukal :-D jinak ty vows nam na matrice dali vytisteny, takze se to dalo parkrat precist a clovek nebyl tak prekvapeny, ale pri tech prstynkach to byla sranda :-) ja aj ucim, takze me to bylo fuk, ale Honza je spis samouk, tak jsem mu u toho trosku napovidala :-) a co byla nevyhoda - chlap opakuje prvni :-D
Odpovědět
@rozzaarka Ahoj - všimla jsem si, že Vás fotil Backlight Photography. Můžeš mi prosím říct kolik bylo fotek a jestli jste měli i video a na kolik to celé přišlo? Moc děkuji - fotky jsou skvělé
Odpovědět
@tabicek No takhle, ja kdyz jsem vybiral, tak jsem skoncil u 4 hotelu (Lux Le Morne, Royal Palm, Sofitel SO a Shandrani). Do finale se dotaly Lux Le Morne a Shandrani (Sofitel nema AI a je na horsim miste a Royal Palm je na Mauricijskem "bibione" na severu). Shandrani je na zajimavem miste, kousek od letiste (coz je vyhoda i nevyhoda) a je tam hned Blue Bay. U me nakonec nevyhral (a proto jsem psal, ze z tech dvou), ale byl a je pro me na Mauridiu jasna "No. 2".
Odpovědět
@rozzaarka Ahoj, zdravim te. No ja tam jel taxikem, ale nejen, ze na me vzhledove pusobily neduveryhodne, ale za cestu do Port Louis jsme potkali dva odstavene na silnici a coudilo se tomu z motoru. Na to jak moderni tam maji auta a taxiky, tak ted verejne autobusy jsou hruza.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alfred1 jak se mas?? :-) jj, byly husty, ale my jsme dobrodruzi :-) jeli jsme tak 5 min jen na to rozcesti k hotelum :-) fakt to byl zazitek :-) puvodne jsme mysleli, ze to dojdeme, ale zpatky uz jsme byli trochu uskvareni :-D
Odpovědět
@zuzineckah Zhruba mesic. Popravde az po vydani novych obcanek pocitej minimalne 2 mesice.
Odpovědět
Profilova fotka
@kosmmi ahoj, diky moc :-) mam necelych 200 fotek. akorat vim, ze od lonska strasne zdrazili, takze moje cena uz je hodne nizko. my platili za 3h cca 400E. ale objednavala jsem to jeste 2012 na rok 2013. ted jsou tusim kolem 700E. video je cenove myslim podobne. ale kdyz posles mail, urcite ti poslou cenik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka diky za info, ja mam z aj statnice, takze problem nemam, ale pritelc neumi, ale slysela jsem, ze ten slib u prstynku neni vzdy, tak nevim.. Snad mi vse rekne koordinatorka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martym tak to nevim, jeslti je vzdy, pro nas (teda spis pro manzela) to byl trochu neprijemny sok :-) ale o ty vows si rekni na matrice, az pojedete na urady :-) nam i nabizeli, ze je nemusime mit vubec :-) do jakeho jedete hotelu? koordinatorka bude urcite vedet :-)
Odpovědět
@rozzaarka No ja tam vlastne autobusem jel taky... na safari :-D Jako uznavam, ze jsem pohodlny clovek a ne zrovna batuzkar. Kazdy je nejaky 8-) Hele "dojdeme" - to je tak 10 km ne? No pohoda, hned bych jel zpatky. Ted nedavno jsem litoval, ze nesazim - kdybych vyhral tech 440 milionu, tak uz jsem odstehovanej na MU :-D
Odpovědět
@martym Vsechny sliby se ale opakuji, to se da zvladnout myslim.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka mozna si pletu wows a ring ceremony, co jsem videla na videich, tak to byl vlastne asi ring ceremony- chceme toho v aj co nejmene ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 nic jineho nezbyva ;) a rika se to i celkem pomalu, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jedeme do Victorie, jsme ctyri, tak to pro nas bylo cenove prijatelnejsi ;)
Odpovědět
@martym Oddavajici vzdycky rekl tak pul vety, zopakujes, pak dalsi kus... Navic, kdyz mas text treba 1-2 dny predem, tak je to uplne v pohode.
Odpovědět
@rozzaarka jj moc děkuji. To je docela dost. Psala sem jim mejl tak uvidím...
Odpovědět
@martym Muzu jet s vama? Bude nas 5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a text maji k dispozici koordinatori nebo az na urade?? Mame to trochu komplikovane, na mauriciu trochu pozapomneli, ze maji 31.3. Statni svatek a tudiz jsou urady zavrene.. A je to nas jediny den pred svatbou, tak budeme mit vyjimku a pojedeme na urad v den svatby rano
Odpovědět
@martym Asi jak kde, myslim, ze koordinatorka z vaseho hotelu to bude umet sehnat. Ona vas bude urcite cekat hned jak prijedete, tak krom takovych tech veci jako vyberu kytice a svatebni vecere ji reknete o tyhle texty. Vetsinou v tom danem okrese oddavaji stale 2-3 stejni oddavajici, takze ten text bude mit v hotelu.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ja si myslim, ze to bude ok, jen pritel je trochu stydlivej a jeste kdyz si není jist angličtinou :) ale co jsem viděla videa svateb, tak mi to přišlo až úsměvný, protože to opakovali po jednom max. dvou slovech..
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 :-D tak good luck, my nesazime :-) bylo to asi 7 km, pak jsme sli jeste do ty vesnice na druhou stranu od La Gaulette :-) mame radi prochazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martym tak uvidite :-) my mohli rict, ze vows nechceme, ale ring ceremony by byl asi tak jako tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?