Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ano holky muzu potvrdit,uces opravdu moc nedrzel,ja bohuzel svuj nemela a ten co tam mela pani nic moc :-( :-(. Jinak ty co stresovali v zari z pocasi,neni duvod ! Nejchladnejsi den jsme meli 26st jinak se to vysplhalo az na 30st.Svatebni den ,nadherny bez jedine mracku !:-).
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chteli jet puvodne v unoru, ale nakonec jsme to posunuli az na konec brezna, bala jsem se deste. Dyl kvuli praci nemuzu, ale kveten bude urco super
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya no skvěléé děkuji ! pomohlo mi to , takže květen, ještě se zeptám pana W, , ale když ti to říkal sám on tak to je jasná věc :-) Na Mayline jdu mrknout! @martym @nikus30 Holky, ja chci mit vlasy rozpusteny..mirne si je navlním.. takže zas takovou škodu by mi vítr neudělal :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@inatali1 tak to jo ;) ja mam vlasy jen trochu pod ramena, tak je budu chtit navlnit a do lehkeho drdolu ..
Odpovědět
@inatali1 ja chtela taky vlasy dolu,ale na tom ostrove fakt fouka :-), tak jsem je na konec mela vycesany.u Le Victoria pry fouka z celeho ostrova nejmene:-).
Odpovědět
@inatali1 my máme svatbu na Mauriciu 13.5.2014 x-) Květen je rozhodně dobrá volba, nejen podle p. Waltera, zjišťovala jsem přes sestřenku i přímo u "domorodců" :-D pracuje v Londýně na letišti a má několik kolegů z Mauricia :)
Odpovědět
@nikus30 Ahojky, měla jsi krásné vlasy...celá jsi byla krásná 😉....já myslela, že už jsi to tu zabalila 😊
Odpovědět
@alneha dekuji:-) ty jsi byla take nadherna savedkyne :-). Jj zabalila na 3 mesice :-) nejak uz jsem mela na mailu moc upozorneni,tak jsem mrkla ,tak se chvilku zdrzim a zavzpominam :-). Jak se mate ? Napis :-)
Odpovědět
@nikus30 ooo děkuju😊 ... taky jsem sem dlouho nechodila, teď sem občas jukni co nového...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 muzu se jeste zeptat, jaky byl vyber svatebnich kytic ve victorii? :)
Odpovědět
@martym vyber kytek dobry !! .me se z toho alba ,co mi dali nelibila Jen jedna :-). Ale muzes si vzit I svou fotku a ONI pokud to bude mozne,ti ji udelaji,neni problem. Ja ti sem odpoledne hodim nejakou fotecku at mas predstavu :-). Jen mi bylo receno ,ze na ty jejich frangipani nebyla v zari sezona,ale ja je stejne nechtela. A dobry bylo,ze za 2 dny je jedna nevesty mela,ale nevypadaly zrovna moc fresh ! Tak nevim ,kde je sehnali:-). Jinak svatba tam byla kazdy den,krome nedele :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diky, jsi hodn, ja moc predstavu nemam, ale chtela bych bilo ruzovou kombinaci :)
Odpovědět
Článek se načítá
@martym tak tady posilam slibene :-)
Odpovědět
@martym
Odpovědět
@martym a jeste tady :-)
Odpovědět
@martym tak a tohle byla moje krasna kytka :-) vyzdoba stolu byla take super ;-)
Odpovědět
Tak ženy,letenky zaplaceny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya Taky na ně už netrpělivě čekáme :-D :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 krasna barevna kombinace. ja moc nemusim lilie, tak uvidim, neco vyberu ;)
Odpovědět
@martym diky:-),tak treba taky orchideje ,ja taky na lilie nejsem :-)
Odpovědět
@nikus30 Krásná kytka a krásný šaty ! Taky jsem na ně někde na internetu koukala :-) Moc ti sluší.
Odpovědět
@martina2904 dekuji moc :-) jj saty mely uspech ,byla jsem z nich nadsena :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 neco vyberem, ja to zas az tak neprozivam... Hlavne chci klid a pohodu :) ted cekam na preklady a pristi tyden zaplatit zbytek a poslat vsechny papiry.. Uz se to celkem blizi, tesim se ziju tim... Tak jsem zvedava, co budu delat, az se vratime ;)) jsem rada, zes mi poskytla info o victorii, puvodne jsme chteli neco najihu, ale jedeme ctyri a financne by to bylo vic narocny ;)
Odpovědět
@martym jasne ,klid a pohodu tam mit urcite budete ! No ja jsem se po navratu ,jeste asi mesic zabyvala fotkama :-). No to mas pravdu,uplne levna zalezitost to neni ,ale stoji to za to ? tak si to hlavne poradne uzijte ,ja bych chtela ,aby se Nam podaril navrat na Mauri na 5 vyroci ,ale kdo vi :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to se urcite zadari a vyrazite :) ale neprijde mi to drahe, jedeme 4 lidi s AI na 8 noci temer za cenu, co maji me spoluzacky z VS za svatbu za pouhy jeden den =-)
Odpovědět
@martym je pravda,ze to vyjde jak svatba v CR ,Jen v CR je Vic hostu :-). Taky jsem si myslela,ze to stoji vic,dokud jsem to neomrkla na netu :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja to mam vysnene uz deset let ;-) a ted jsem jen objevila p.waltera, ktery me presvedcil- uzasny pristup :) a taky jsem presvedcila skoro manzela, ze to bude super :)
Odpovědět
@martym tak se ti to splni :-) jj p.Walter je uzasnej :-) u Nas to byl manzeluv napad ,ja uz mela par veci zarizenych pro svatbu doma ,ale pak nastala zmena :-)
Odpovědět
Holky mám na vás co máte už po svatbě dotaz - jak moc je to jazykově náročné ? Přítel umí anglicky pár slov, já se učila docela dlouho, ale nikdy jsem angličtinu moc nevyužila. Ted jsem si našla učitelku, tak se snažím ještě něco dohánět, ale mám z toho trochu strach. Tentokrát je zodpovědnost na mně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martina2904 mam sice pred svatbou, ale uz jsem se dost vyptaval.. Mam podobny pripad, ja anglicky plynule a pritel par slov... Ale i p. Walter rikal, ze zazil svatby, kdy moc neumeli ani jeden a zvladli to bez prekladatele..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?