Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@hud093 taky jsme měli svatbu v Shandrani 3.6. vynikající výběr budeš spokojená.
Odpovědět
děkuji moc, mají opravdu moc hezké fotky, a kolik jste za ně dali? :-)
Odpovědět
@hud093 ahojda, my prijedeme do shandrani 10.5. :-) budete tam jeste? Svatbu mame 13.5. Tesim se na fotecky ;) my pravdepodobne zvolime ido.mu (nebo tak nejak to je...) @pe04czpl ahojky, prosim te jak jste byli spokojeni s ubytovanim? Meli jste pokoj superior nebo lepsi? My premyslime, ze bychom upgradeovali na deluxe, ale nevim jestli to neni zbytecne? Starala se o vas Sandrine?
Odpovědět
@zuzineckah ahojky, to je myslím zbytečné. měli jsme superior s nádherným výhledem přímo na pláž. Luxus. Starala se o nás Sandrine, ale to je zrovna ten bod celé dovolené, který nebyl úplně nejlepší. Má toho hodně, takže mi přišlo, že nás odbývala. Na první schůzku se zapomněla dostavit a podat nám informace o tom, jak bude probíhat cesta na úřady, kdy nás vyzvedne řidič atd. museli jsme volat delegátce Mirce a ta nám všechno řekla místo ní. A potom po svatbě se nám její vinou ztratil oddací list, poslala ho na jinou adresu a obyčejnou poštou. Takže jsme museli žádat o kopii a čekali jsme na to další 2 měsíce. Prostě hrůza. Myslím, že i jiná nevěsta tady s tím měla ten samý problém jako my. Pokud tě ještě něco zajímá, tak mi kdyžtak napiš na soukromou ju ?
Odpovědět
@pe04czpl dekuji, urcite pisnu ;) A GRATULUJI! :)
Odpovědět
@hud093 ahojky, já jsem právě řešila stejný problém. Všichni ostatní mi přijdou, jako bych si to fotila sama. Prostě nic moc. Dávali jsme 500 EUR za 3 hodinový balíček, příprava, obřad a fotky po. Celkem máme 200 fotek na CD a 40 nejlepších v ručně dělaném albu.
Odpovědět
@hud093 ještě doufám, že se na mě Jana nebude zlobit, ale měla taky Backlight, tak se můžeš mrknout na její fotky http://www.beremese.cz/blog/rozzaarka/
Odpovědět
@pe04czpl a měli jste patro nebo jste bydleli v přízemí? :-)
Odpovědět
@hud093 patro, je tam více soukromí a výhled
Odpovědět
Nemáte někdo náhodou kontakt na levné taxi nebo pronájem auta, skútru? Jak jste cestovali po Mauritiu? díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na Mauricius se jezdí vlevo a tam poměrně dost kruháčů. Nedoporučuji tam tedy řídit pokud nejste zvyklí. Asi nejlepší variantou je před hotelem den předem oslovit 2 nebo 3 taxikáře a dohodnout se na ceně. Často si je klienti takto domluví na celý den, kdy pak fungují jako řidiči a průvodci v jednom. Nemá cenu shánět někoho přes telefon.
Odpovědět
@akivdeh ahoj, my jsme si normálně půjčovali auto v hotelu, ale doporučuji automat právě proto, že je páka na jiné straně než jste zvyklí a takhle na to nemusíte myslet. Je pravda, že je tam hodně kruháčů, ale jezdí se pomalu a jsou ohleduplní. Takže my jsme žádný problém neměli.
Odpovědět
Článek se načítá
@hud093 Ahoj, my jsme od 27.4. v hotelu Le Canonnier - nevím jak je to daleko od Shandrani.
Odpovědět
@martina2904 ahoj, ja si to ted taky neuvedomuji. Ale myslim si, ze to blizko uplne neni. Odlitate uz 26. Z Prahy?
Odpovědět
@pe04czpl na kolik vás půjčení asi vyšlo? Půjčovali jste si tedy jen auto, bez řidiče? Díky ;-)
Odpovědět
@hud093 Ano, 26.4. odlitame z Prahy.
Odpovědět
@hud093 Koukala jsem se na mapu hotelů a jsou od sebe dost daleko. To je škoda.
Odpovědět
@martina2904 my právě odlítáme až 27.4. škoda... třeba se potkáme na výletech :-). Kdy máte svatbu?
Odpovědět
@zuzineckah 10.5 tam asi ještě budeme, takže se tam možná mineme :-).
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, nečetla jsem celou tuhle diskuzi.. protože tolik stránek by bylo na hodne dlouho :-D Chci se zeptat,zda se vdávala některa z Vas v jednom ze 3 hotelu jako je- Lux Le morne, Dinarobin Golf & Spa nebo St.Riege .. jestli ano a byla by nektera ochotna mi zodpovedet par informaci a dat par rad tak budu strasne stastna :) ..Chceme se s pritelem brat letos v listopadu..ale premyslime prave nad temato hotelama.Predem moc dekuji :)
Odpovědět
@akivdeh ahoj, měli jsme auto bez řidiče, chtěli jsme být sami. Dá se to v pohodě zvládnout i s jízdou vlevo. Manžel si za chvilku zvyknul. Stálo nás 55 EUR na den
Odpovědět
@pe04czpl díky :)
Odpovědět
Už začínám asi raplit před odjezdem :-D . Jak je to s přepravou šatů na palubě? Měli jste zavazadlo (kufr) + příruční do letadla + šaty? Je za to nějaký příplatek? Musí se šaty přepravovat v nějakém speciálním vaku? Můžu je přepravovat normálně na ramínku? Díky, díky... |-|
Odpovědět
Ahoj holky,tak už se to rýsuje 19.9.2014 Le Victoria:)
Odpovědět
@akivdeh příplatek snad jen kdyby ten let operoval Ryanair :-D :-D
Odpovědět
Holčiny,poraďte s fotografem?Zatím máme jen poptávku a Ellieho. Ráda bych i to krátké video,můžete mi doporučit fotografa,který zprosředkuje i to video?
Odpovědět
@zuzineckah nedělej si ze mě legraci :-p Nikdy se neví... :-D se raději zeptám než abych na letišti zjistila, že mi šaty dovnitř nevezmou nebo jen v nějakém speciálně tomu určeném obalu.
Odpovědět
@akivdeh ja to myslela zcela vazne s tim Ryanem, jsem nekde zahledla jejich novy cenik, docela jsem se pobavila, tak mi to hned napadlo, kdyz jsem videla ten dotaz ;-) ale v zadnem pripade to nebylo mysleno jakoze si z tebe utahuju x-) U Emirates jsem se s zadnym nesmyslnym poplatkem nesetkala, ale uvidime co napisi holky ;-)
Odpovědět
Zdravim vsechny budouci nevesty:-) my meli svvatbu v Le Victoria v zari. Kdyby jste meli nejake dotazy,tak se klidne ptejte. Byla to bomba,vsechny se mate na co tesit !!!! Hned bych si to vse zopakla :-). Je to nadherny ostrov. Take bych doporucila taxi na cely den ,my I kdyz zijeme v zemi ,kde se jezdi take vlevo,jsme si na pujceni netroufli. My meli taxi na 2,5 dne .nebylo to drahe cca 65€ na den . Ti z hotelu jsou potom drazsi:-(.
Odpovědět
@hud093 To je škoda, že nám to nevyšlo o jeden den. My chtěli původně letět taky až 27.4. ale svatbu máme už 29.4. takže by jsme to nestihli. Jak jsi na tom s přípravama ? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?