Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Děkujeme, je to zítra, tak už se to blííížííí... nene, mluvili jsme s ní, je moc přijemná, ale máme Sabine, taková pohodářka brýlatá... 8-) takže pohoda
Odpovědět
Ahoj holky,tak uz je ze me taky pani :)) vse bylo dokonaly od A - do Z -vse nad nase ocekavani :)mame za sebou i ruzkum ostrova a plavani s delfiny - to bylo naprosta pecka.. vice pak napisu z CR tady je hrozny vedro a blba klavesnice :D :D mejte se posilam trochu teplicka...
Odpovědět
holky prosim vas po priletudo cr jste sli s oddacim listem s apostilou na matriku u vas, kde bydlite a ti to posilali do Brna? a museli jste to nechavat zas soudne prekladat do cestiny? plati se jeste dalsi spravni poplatek?diky za odpoved
Odpovědět
@anetkaerik ahoj pani, moc moc gratuluju a přeji vám hodně lásky a spoustu šťastných let ve společném žití ;-) Užijte si sluníčka a zbytek pobytu- "líbánky".
Odpovědět
@anetkaerik Ahoj. Po priletu jsem nechala udelat soudni preklad a svazany preklad jsem jeste udelala kopii u notare (nektere urednice nechteji overovat dokumenty, kde je cizi jazyk) a ty pak dala na nasi mistni matriku, nechtela jsem nikam davat z ruky original. Oni sami poslali do Brna na matriku ci vam vyda cesky oddaci list :)
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh Ahoj, já jsem udělala ověřenou kopii na poště a tu dala překladatelce. Ta mi udělala svazek tý kopie, překladu a tlumočnické doložky. Tenhle svazek jsem předala na matrice, originál chtěla jen vidět a ještě rodné listy a opsala si info o svědkách. Nic jsme neplatili. Teď už je to měsíc co čekáme, má mi přijít email, jestli do týdne nepřijde, půjdu se tam zeptat, docela pospíchám na občanku.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Ahoj, já jsem udělala ověřenou kopii na poště a tu dala překladatelce. Ta mi udělala svazek tý kopie, překladu a tlumočnické doložky. Tenhle svazek jsem předala na matrice, originál chtěla jen vidět a ještě rodné listy a opsala si info o svědkách. Nic jsme neplatili. Teď už je to měsíc co čekáme, má mi přijít email, jestli do týdne nepřijde, půjdu se tam zeptat, docela pospíchám na občanku. A gratuluju!
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh Jé pardon, spletla jsem jméno :-)
Odpovědět
@monikaxoxo nic se neděje za pár týdnů se mi ta informace bude taky hodit ;-)
Odpovědět
ahoj holky diky za info...me prave stale trvdi ze svateb z raji ze uz zadny preklad nepotrebujem tak prave nevim.. no uvidime co nam reknou na matrice...:)
Odpovědět
Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s Exotica fotos ? Předem děkuji za informace.
Odpovědět
@martina2904 podívej se na předchozí stranu (326) přibližně před týdnem jsem se ptala taky :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@akivdeh Děkuju, nějak jsem to přehlídla :-), už jste se pro nějakého fotografa rozhodli ?
Odpovědět
@martina2904 jj, exoticafotos vyhrála. Jejich fotky se mi líbí a cena je dobrá (ve srovnání s jinými i poloviční ;-) Jelikož taky trochu fotím, tak mi ty ceny přijdou hodně přemrštěné...). Nevím, jestli jsi jim psala, ale nabízí různé balíčky, takže se dá vybrat a domluvit. A co mi pomohlo při rozhodování byla i rychlost komunikace :-)
Odpovědět
@akivdeh Taky se mi jejich fotky líbí. Na jejich stránkách jsem našla jen jednu cenu za svatební focení, ale myslela jsem, že určitě budou nabízet víc balíčků. Chystám se jim napsat až budu mít chvilku volněji o svátkách.
Odpovědět
ahoj holky tak posilam odkaz na náš nezapomenutelný den :) http://www.youtube.com/watch?v=JUK8J3...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat která byla na Mauritiu ohledně výletů, máme zaplacený jeden celodenní výlet po jihu ostrova za cenu cca 2500 Kč pro nás oba a chci si přiobjednat procházku se lvy v Casela parku a z cestovky mi nabídly za cenu 98 eur (cca 2.500) na osobu je to finančně na stejno když si to zaplatím předem u cestovky nebo mám to nechat na náhodě a zakoupit přímo až tam? Doufám že některá máte zkušenost moc děkuji
Odpovědět
Dobrý den nevěsty, také se budeme brát na Mauriciu. Chci se zeptat ohledně focení, dívala jsem se na stránky Exoticafotos, které tady doporučujete. Objednávají se tedy po mailu, co jste jim do mailu psali? Nejsem příliš v angličtině zběhlá. Děkujííí.
Odpovědět
@denisa219 Ahoj, my byli v Casela na interakci s gepardem a se lvem :) mrkni kdyztak na tyhle stranky - http://mauritiusattractions.com/inter... ale klidne bych tto nechala i na tam - nase delegatka to nemela drazsi (jako mame zkusenosti z jinych zemi) takze se da az tam :) a urcite doporucuju Chamarel a plavani s delfiny!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Mohla bych se jen zeptat kolik vás Casela a plavání s delfíny vyšlo? Kdyžtak můžeš napsat na můj e-mail
Odpovědět
delfíni vyšli 1500 Rs na jednoho :) a Casela to už si teď přesně nepamatuju ale tak cca 300 Kč - interakce se lvi a s gepardem ...
Odpovědět
@ojhilpunka1 staci jen ze budeete mit svatbu kde a kdy... a zda by nemeli volny termin ze byste meli zajem o jejich sluzby :) Good evenening, we will have wedding on Mauritius on DATUM. I would like to ask you if you have on this date free time for us? If yes, what is your offer and prices? Thanks nebo něco na ten způsob :)
Odpovědět
Ano děkuji, už se mi to podařilo vyřešit :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Děkuji moc, asi tu iterakci se lvi necháme až na tam, budu doufat že bude nějaký termín volný :-) Mohla bych se zeptat v jakém hotelu jste byly ubytovaní?
Odpovědět
@denisa219 to určitě nech - termín tam bude volný 100% je to pro dost lidí a jedeš safari busem k nim a pak se tam k nim chodí po skupinkách nebo i sama (jako já s gepardem) :))) My byli v takovým klidnějším - Coin de MIre Attitude - ale super doporučuji moc se nám tam líbilo :) jen to je úplně na severu takže pak když cestuješ musíš jet trochu delší trasu no :)))
Odpovědět
@denisa219 tady je naše interakce s gepardem a se lvi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Děkuji krásné fotky
Odpovědět
Ahoj nevěsty, jedeme do hotelu Shandrani v dubnu, svatbu máme 1.5. Potkáme se s některýma z vás? :-) Mám ještě prosbu - hledáme fakt dobrého fotografa. Zatím mám pocit, že skoro většina fotek vypadá jako od amatéra. Prosím poradíte?
Odpovědět
@hud093 Ahoj my měli Mayline a byla jsem velmi spokojená - takové přirozené fotky... mrkni kdyžtak do mého alba a dej vědět pošlu ti kontakt :)
Odpovědět
@hud093 ahoj my měli Billyho z Backlight a velká spokojenost. Mrkni na jejich stránky http://www.backlight.mu/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?