Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 Vy jste na Gabriel měli delfíny a velrybu? Tak jste měli štěstí....my chytly fakt vlny a silný proud. Takže při šnorchlování jsem vydržela tak 5 minut a byla tak zadýchaná, jako po hodině běhu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 No to jsem četla že je možnost je vidět, to bych byla nadšená a ani bych nemusela na samostatný výlet na velryby. Problém je, že u ostrova Cerfs tohle nepíšou, ale zase mi na fotkách připadá hezčí. @sarusbride Já jsem s fotkama úplně stejná, ze safari mám taky asi 5tis. a všechno fotím několikrát, ale budu se muset krotit, protože to probírání tim je patom fakt šílený.
Odpovědět
@sarusbride a ja si myslela ,ze 500 je hodně :-) :-) se mi ani tímto množstvím nechce probírat :-) . U nás fotim jen ja :-).jj měli jsme štěstí ,viděli jsme je z katamaranu a posádka vždycky úplne zpomalila , aby jsme mohli koukat a fotit :-). My vlny nemeli vůbec,jeste ze tak ,protože jinak by mi bylo zle ,nedělá mi to dobre :-(. Zo je Škoda ,ze jsme se nakonec neviděli,ale vy jste odjížděli tu neděli ,co my jsme přijeli .
Odpovědět
@monikaxoxo no me to taky stačilo takhle z katamaranu je vidět ,mas pravdu taky jsem chtěla původně na ten druhy ostrov ,ale Gabriel byl pro nás z Victorie blíž :-).
Odpovědět
@nikus30 Bylo nás tam jako psů :-D Potkali jsme tam ještě jeden český pár, který se bral dva dny po nás, ale vůbec nebyly z beremese, ale jsme s nimi v kontaktu do teď :-) Tu neděli jsme si už užívali jen na pláži a šli na poslední oběd do Horizon :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 My je máme asi oba daleko, uvidíme co nám řekne o tom delegátka. A vy jste ten ostrov kupovali u ní nebo jste si sami zařídili na mauritiusattractions a nebo ještě jinak?
Odpovědět
@monikaxoxo měli jsme to přes Marka delegáta ,stalo to myslím 1700 rupii na osobu i s odvozem z hotelu a zpět .
Odpovědět
@sarusbride to mas pravdu ,strašně moc Čechu :-) Mísu a s Markem jste potkali ,my dost často :-) hlavně v baru :-) a pak samozřejmě naše svědky tady z beremka s tema jste strávili taky dost času ,taky v baru :-). No my uz ti neděli měli takovou náročnou ,protože v UT byla svatba.
Odpovědět
@monikaxoxo Taky jsme to nechali přes Marka a sami jsme to neřešili :) Byl nám sympatický, tak jsme ho nechali si vydělat trochu..
Odpovědět
@nikus30 Jo tak bar byl dobrý...i v den svatby jsme ho "zavírali" :-D Já samozřejmě hrdinně celou dobu v šatech :)
Odpovědět
@sarusbride akorát me tam silene vytáčel ten pomalý servis ,my tam byli tak myslím do půlnoci ve svatebni den a ja taky v šatech ,jsme dali svatebni tanec ,ale pak uz jsme neparili ,asi jsme pak jen pili ,protože z baru si toho moc nepamatuji ten den :-)
Odpovědět
@nikus30 Já byla tak vyklidněná tam, že mi to bylo všechno jedno...ani jsem si pomalého servisu moc nevšimla :) Nicméně některé dny s Pina Coladou na pláži byly super, když jsme si dávali první jeden den tak jsem se ještě muže ptala, jestli na ni v 11 není brzo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@monikaxoxo ostatní výlety jsme ale pak uz řešili sami ,pronajala jsme si taxi na 2 dny za 2500 rupii na den ,taky jsme chteli pujcit auto ,ale manzel si to nakonec rozmyslel,takhle to bylo pohodlnejsi musim rict :-)
Odpovědět
@sarusbride no to ja si teda vsimla ,cely pobyt otresny ,ale v restauracich to bylo na jednicku :-) jj piña colada mnam hned bych si dala ,ale jedine na plazi :-).
Odpovědět
@monikaxoxo tak jak Elie slibil ,dnes nam po 3 tydnech DHL dorucily fotky :-).
Odpovědět
holky a s těma úřadama tam.. jede se jen jeden den před svatbou cca na 2 hodky jak píší nebo i pak po svatbě se musí? díky :)
Odpovědět
@anetkaerik @anetkaerik ne ne jen před svatbou ,my vyjeli v 8:30 a po 12h jsme byli zpět ,ale stavovali jsme se na poste a v obchode a jeste jsme měli stare rodné listy s novyma je to pry rychlejší ;-).
Odpovědět
@nikus30 A vidis, po nas nikdo rodne listy nechtel..a to jsme meli dolozene jen stare. Chteli jen pasy :)
Odpovědět
Vy jste se teda rozepsali. Ohledně šatů, klidně vám do zpráv pošlu odkaz na můj facebook a uvidíte sami. :-(
Odpovědět
@kotatko77 tak pošli .. třeba to je jen střihem nebo typem, který ti nesedne...
Odpovědět
@kotatko77 taky mi pošli prosim ,rada se podívám :-).diky
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ze mi taky posles? Diky.
Odpovědět
ahoj holky, mam dotaz.. chceme jet na Mauricius na dovolenou a nejak nevim jak to chodi s vizy? muzete mi poradit.. letenky i hotely uz bychom meli.. a ted jen viza.. kde se zarizuji po priletu na letisti? nebo dopredu..nejak jsem se nedopatrala.. diky
Odpovědět
@fyii Víza se neřeší - je to v britském commonwealthu :) Snad jsem dostala jen razítko do pasu na letišti :)
Odpovědět
Ten pas jen musí být platný 6 měsíců po návratu domů..
Odpovědět
@kalkulka @bromlegirl @miskule666 @sarusbride @kotatko77 devcatka,zitra to tu tedy ukoncim,kdyz tak jsem na facebooku.Mejte se vsechny krasne a ty ,co to jeste ceka ,Uzijte si to,co nejvic to jde ,svatba je super! ;-)
Odpovědět
@sarusbride diky moc.. jsem nekde cetla, ze potreba je nekde, ze ne.. tak jenom pro poradek.. ktera cas ostrova je nejlepsi? sever, zapad? co poradite?
Odpovědět
@fyii my byli severozapad,hotel Le victoria.a byli sjme spokojeni,pocasi super a pry tam tak nefouka ,jak na jinych castech ostrova:-).
Odpovědět
@nikus30 tak to neni tak uplne mimo nas zajem a na vylety je to jako tak nejak po ruce nebo je to skrz ostrov.. vsude vyuzivame jejich dopravni prostredky coz je celkem nekdy zazitek :) a co snorcholovani? je tam hodne oceanskych rybek? myslim jen tak si jit zaplavat se snorchlem... my byli na svatbe na Seychellach a ted hledame neco podobneho, co by se alespon castecne priblizovalo.. a cenove tohle vychazi za hubicku:) urcite je to tam zase krasny jinak... a co zelvy obrovsky jsou tam taky vsude?
Odpovědět
@nikus30 @fyii Souhlas s nikus, taky jsme byly na severozapade v Le Victorii a spokojenost. Mozna hezci plaz meli vic na sever Trou aux Biches, taky resort Beachcomber, ale hotelu je tam vic, byli jsme tam na prochazce a opravdu naaadherna plaz :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?