Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Kato my tam přijedeme 1.5. a odjíždíme 10.5. tak se tam uvidíme ;-) Fotografa tu někdo měl a stál myslím 260E. Zkus mrknout na starou diskusi o svatbě na mauriciu. Byl tam např. gerret.
Odpovědět
Profilova fotka
tak super, tak to sa urcite uvidime, aspon mi povies ako to vsetko prebiehalo :-) neskor sa mrknem na tu staru diskusiu, dik
Odpovědět
No jo, už se těším. A t udiskusi si přečti, je tam toho spousta.
Odpovědět
irusza: ahoj, chci se tě zeptat, jestli v Cannonier se musí nosit předepsané oblečení na obědy a večeře, nebo jestli je to tam volný. A taky kde jste měli svatbu, jestli na pláži nebo v zahradě? Díky...
Odpovědět
lucilO7: Luci, ty šaty jak si psala, tak jsou smetanové? Mě se moc líbí a teď jsem je našla na netu v bílém. A ta cena je taky super...nejsi v nich vyfocená, že bys poslala foto, jak ti sedí?
Odpovědět
Deni na netu taky byly v bílé ale bohužel skutečnost je smetanová-mírně. ALe sedí hezky-doporučuju o číslo menší velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak máme tu nevěstu, co přiletěla z Le Mauricia? :-) Jinak, pokud nebude podepsaná smlouva, tak nebudou mít peníze, takže pro ně je to taky mínus. Nevím, proč si tam nenajmou někoho na smlouvy, vždyť tam určo mají vzor a jen mění jména a hotely...
Odpovědět
lucil07: super, díky za tip...opravdu se mi líbí a přijdou mi na tu pláž ideální
Odpovědět
musím se do toho už pustit, protože na to nemám ani dva měsíce a hlavně se bojím těch dodacích lhůt, hlavně teď když se blíží Vánoce...
Odpovědět
Profilova fotka
denco, tak toho se fakt obavat nemusis, ze bych to hned slepicila na vsechny strany, snad me trosku znas ...... a myslim, ze jste se rozhodli super, svatba v klidku na plazi a jeste pred Vanocema je vybornej napad :-)
Odpovědět
simass: to víš, že jo...ale radši jsem si to pojistila. Protože o tom neví nikdo kromě tebe :-) Tak mi asi budeš muset pomoct s výběrem šatů a tak. Vlastně já jsem s tebou taky vybírala svatební šaty, vid? To je sranda. Jinak to pozvání pořád platí...musíš mě vyzbrojit informacema apod.
Odpovědět
Profilova fotka
denis: pozvání beru, napiš , kdy můžeš ju? a ty šatky ti dlužím, takže klidně vyrazíme, tentokrát se budu kochat já, když nebude nervozita z vlastní svatby :-D :-D a o Mauritiu poreferuju ráda , to je moje oblíbené téma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
simass: super, tak co třeba zítra odpolko? jak seš na tom? Na povídání se těším a máš-li nějaké vytištěné fotky, tak je dones, ráda se podívám.
Odpovědět
Deni na pláž jsou fakt jako stvořené, já měla strach si enchat ušít nějaké jen pdole obrázku a bez zkoušení a mít svatební šatky jen za 1100 se poštěstí málokomu. Jso usice dost průhledné ale ná pláž to fakt neva.
Odpovědět
lucil07: a ty si je kupovala z MMB od nějaké paní? Já je někde našla, ale mají je jenom ve velikosti 40 a bojím se, aby mi nebyly veliké.
Odpovědět
vladenas: ty tvoje šatičky jsou také nádherné...na pláž jako stvořené. Objednávala sis je přes E-bay? Případně jak dlouho si na ně čekala? Také o nich přemýšlím...díky moc
Odpovědět
Deni objednávala jsem je na MMB gratiashop-david a katka. Mají všechny velikosti za bezkonkurenčně nejlepší cenu. tyto šaty trochu pruží tak mi paní doporučila si koupit o číslo menší a měla pravdu.
Odpovědět
denisonek, hej mám ich z ebay. keďže nemám pay-pal, tak som to platila prevodom a to trvalo cca týždeň kým nabehli peniaze na ich účet a potom to hneď poslali čo trvalo 3-4 dni. ale k vám do čr to bude asi rýchlejšie.
Odpovědět
lucil07: díky, juknu na to a pak se hned změřím
Odpovědět
vladenas: tak to je rychlost a odkud ti to posílali? Já tam našla Šangaj...a to by šlo určitě déle, ne? A jsou opravdu tak krásné jako na té fotce a kolik byla teda konečná cena? Díky moc
Odpovědět
Deni jedna holčina se v těch šatech vdávala na seychelách a jedna i u nás. Je to v albech. Jedna se jmenuje mylsím Verusa.j
Odpovědět
denisonek, ja som išla rovno na ebay.at takže som mala istotu, lebo z číny a odtiaľ nikdy človek neviem či môže tomu veriť. vydražila som si ich a posielali ich z nemecka.
Odpovědět
lucil07: už jsem shlídla fotky té v čechách a vypadají hezky
Odpovědět
Deni já ti najdu tu druhou na seychelách.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Deni tady je:)
Odpovědět
lucil tie vyzerajú v skutočnosti ešte lepšie ako na tom katalógovom obrázku
Odpovědět
Díky Vladi.myslím že za tu cenu je to skvělá volba. Já řeším jaké kalhotky pod ně. šaty jsou průhledné tak asi zvolím bezešvé nějaké brazilky.Tanga pod to mít nemůžu-mám už nepevný zadek a vypadá to divně 8-)
Odpovědět
niečo určite nájdeš ;-)
Odpovědět
lucil07: no ty si úžasná, díky moc. Mám teď dilema, líbí se mi jak tyto, tak ty Vladěny...
Odpovědět
vladenas: a můžu se tě zeptat, za kolik si jich vydražila? já teď volala do Německa a tam by ji z jednoho krámu prodali za 149Euro
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?