Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kotatko77 díky moc :-)
Odpovědět
@bromlegirl to víš,ze povykladam ,ale asi až se vrátím do Irska v ČR jeste nebude na net cas :-).
Odpovědět
Holky,co jste uz obihaly úřady,chtěli po vás i apostilu?dekuju
Odpovědět
@kotatko77 děkujeme :-)
Odpovědět
@miskule666 Nez jsme odjizdeli, dostali jsme oddaci list s apostilou na Mauritius. Tady jsem to nechala prelozit, ale abychom nemuseli davat original k zadosti o cesky oddaci list, udelala jsem kopii. Zensky u nas na urade tvrdili, ze preklad mi musi overit na urade, ale tam me s tim vyhodili tak jsem to musela overovat u notare. Nic jinyho jsem neshanela-jen svedky do zadosti, ale ty mi od pana Waltera prisli mailem :)
Odpovědět
@sarusbride acha, super, děkuju moc :-) dobrý nápad s tou kopií :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 skvela fotka. Super akcni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ty si jeste furt uzivas na plazi? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ja se loni z Mauricia vzpamatovavala pomalu cely mesic.. naprosto rozumim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 taky jsem byla dojata, kdyz jsem je videla. My na lodce meli jen 2 dalsi pary, takze nas bylo dohromady 6, ale byla to prdel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co jste ted byly v podobny cas v Le Victorii...potkali jste se? :-)
Odpovědět
@bromlegirl děkujeme :) cítím,ze se budu taky dlouho vzpamatovavat:))) Jj potkaly jsme se se Zuzkou a Alici :),ted tam byla jeste v po ceska svatba,tak s nima jen letmo :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 @bromlegirl Tak to by bylo fajn, kdyby jsme ho taky dostali, z tý aj mam trochu nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Já plavala s delfínama v Egyptě v delfináriu, bylo to krásný a takhle volný jsem je viděla na Zanzibaru, taky jsme si k nim mohli skočit, ale neplavu zas tak dobře. Takže ted bych chtěla ještě ty velryby.
Odpovědět
Tak jsme zpět :-) ... hrozný šok - zima, brrr - se mi to vůůůbec nelíbí :-)
Odpovědět
@bromlegirl s nikus30 , s miskule666 a jejich muži jsme strávili pár pěkných večerů. Nikus30 jsme s manželem svědčili, byla nádherná, dojatá a byli jsme moc rádi, že jsme s nimi mohli být. Naše Nelinka doma všem vypráví, že nesla prstýnky nevěstě a ženichovi na Mauriciu :-)
Odpovědět
@miskule666 ahojky, tak jak se aklimatizuješ? Já příšerně :-) ....je tu děsná zima. Pavel konečně vystřízlivěl :-D , dnes po mě vyžadoval několik předkrmů, hlavních chodů a desertů a samozřejmě Mai Tai :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak nam ostava 10 dni do odletu, na co vsetko by sme nemali zabudnut (dokumenty co si mame zobrat sebou), ake miesta navstivit, rozarka napis mi prosim ta aj kontakt na taxiky, alebo ak niekto ma, dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha taky hledas hotelovy personal pod posteli? :-D:-D:-D vitej zpatky z Mauricia. Doufam, ze se rychle zaklimatizujes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha to je super baby:-D mate I ne svatebni fotky na ukazku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@thaniam vidis, to my vsechny ted zavidime, kdo ma tu nadheru pred sebou! :-)
Odpovědět
@alneha ahojky, sedím v praci a myšlenkama jsem stale tam a asi dlouho budu a mrznu :D Marek uz taky vystrizlivel,snad :-) na jednochodovy obědy,večeře si taky nemůžeme zvyknout, připadáme si jak na dietě :D pozdravuj rodinku a pokud budete mit někdy cestu Prahou,tak mužem něco vymyslet :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ked si budem chcet dat vlasy ucesat do ucesu mam si so sebou zobrat aj sponky?
Odpovědět
@thaniam ahoj,nemusíš,aspon to tak bylo ve Victorii,podle me to bude všude v balíčku ;).. Možna doporucuju si vzít lak,docela foukalo :)
Odpovědět
Jojo vitr trochu byl, proto jsem se nakonec rozhodla pro vlasy stazeny a ne rozpusteny. Spis jsem zapasila s vetrem a mym 3 metry dlouhym zavojem :) Holky jak tam chci zpatky, nebo nekam do tepla. Jsme doma dva tydny a uz mam zase zajeci umysly :D
Odpovědět
Profilova fotka
napiste prosim Vas,ak este niekto ma cisla na taxi =-) , kt. sa oplati
Odpovědět
@thaniam Tak s tím já zkušenosti nemám, vzali jsme si transporty od delegáta Marka. Víme že on z toho sám má provizi, byl nám sympatický, tak jsem mu to dali. Auto nás od něj (Solis agentura z Mauritia, se kterou to asi pan Walter na místě dolaďuje) na celý den stálo jestli se nepletu kolem 5100 rupíí :)
Odpovědět
Ahoj holky - nevěstinky co už máte svatbu za sebou - jak jste to měly s účesem? Vezly jste sebou fotku nebo oni mají nějaký "katalog".. proběhl účes i líčení podle vašich představ? :)
Odpovědět
@anetkaerik Ahoj, já byla naproso se vším spokojena. Je lepší, když už máš představu a ukážeš nějaký obrázek. Já měla z internetu vytisklých pár fotek, dva účesy se mi líbily, ale nevěděla jsem, zda mám na to vlasy. Ona mi zkombinovala oba dohromady, byla to nádhera !!! Vůbec jsem netušila, že je to z mých vlasů možné vytvořit. Účes vydržel v pohodě dva dny! Já se normálně nelíčím, v tom jsem jí poradit nemohla, neměla jsem žádnou představu, jen jsem nechtěla nic výrazného. Byl u toho můj muž a nějak se s ní domluvil a udělala mi krásné líčení, lépe bych to nevymyslela. Sladila mi to s kyticí, prostě to byl můj nejkrásnější a nejlepší den a užila jsem si to!!!! Teď jsem ještě vyvolávala nějaké fotky na zeď a do ráměčků a hned bych se tam vrátila. Muž říkal, že se zase musím někdy nalíčít, namalovat se a uděláme si pěkný víkend :-))
Odpovědět
@anetkaerik Katalog neměla žádný. Jen se mě ptala, jak bych to chtěla.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?