Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@monikaxoxo O sezonalitě nic nevím, ale pravděpodobnost je 70% že je uvidíte
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride Díky. Na mauritiusattractions píšou jen 60%, ale to je jedno, no nevím jestli to risknout, není to zrovna málo peněz kdyby náhodou nic. Třeba v Dom.rep. je to myslím jen od ledna do března, tohle je sice úpně jiná oblast, ale kdyby to bylo podobně, tak to mám smůlu.
Odpovědět
@sarusbride Děkuji za info, bohužel tato cena již neplatí, kontaktovala jsem Backlight a mají už stejné ceny jak fotograf Elie, tj. nejlevnější puldenní balíček za 700 euro :-|
Odpovědět
ahoj holky - tak konečně oficiálně zasnoubená ... :-P přímo na naše výročí - došla mi kytka do práce, pak romantická večeře, doma nachystané víno, dárečky... sedíme, popíjíme zachumlaný na terase a o půlnoci, že má ještě malé překvapení - ať se otočim a zavřu oči... a pak.. už .. otočim se a ON tam klečí s prstýnkem... no já bulela... :o)) tak to sem se chtěla jen podělit o moji radost... je to stále tajný, chceme utajit i svatbu takže jsem ráda že to můžu napsat aspoň tady Vám.. :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Tak to je krásný, gratuluju!
Odpovědět
@monikaxoxo Děkuji :o))
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Paráda, gratuluji, tak jsi se dočkala.... a co Mauricius? Stále platí?;)
Odpovědět
@aliciane díky :o)) jj platí platí - jen o něm ještě "jakoby" nevim - to bude až v druhé fázi teď v říjnu... co oficiálně vím, že na Mauricius odlétáme 6.12. :)
Odpovědět
@sarusbride jj presne ten :-) hi hi dneska uz odjizime :-( ale zrovna se trochu pokazilo pocasi ,takze asi v pravy cas :-).
Odpovědět
holky ,tady Vam posilam jednu fotecku ,vic jich sem davat nebudu :-). Jinak vcera tu byla jedna Slovenska svatba,take meli Elieho a dnes je tu dalsi ceska a take s Eliem,je tu spousta cechu ,jak v Chorvatsku :-)
Odpovědět
@anetkaerik take moc gratuluji :-) ja brecela u obradu jak zelva ,jeste ze rychla koordinatorka hned priskocila s kapesnicky :-) i ona a slecna ,co se starala o piti a dort mela slzy v ocich :-) bylo to krasne :-)
Odpovědět
@nikus30 jéé krásný!!! moc gratuluju!! no to věřim, ale tak to má být - jsou to dojemné chvíle :) hlavně, že jsou připraveni i s kapesníčkama :D to je dobrá zpráva..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, dostala jste některá z vás napsaný slib v aj předem?
Odpovědět
@monikaxoxo my ne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik gratuluju. To je romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 krasna fotka Zuzko!! Hrozne vam to obema sluselo! Nadherny parecek. Az prijedes, tak povykladas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monikaxoxo dostali. Asi 3-4 dny predem at si muzeme vybrat, ktery se nam libi nejvic a ktery chceme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride Sarko, mas nekde vice fotek ze svatby? :-)
Odpovědět
@bonac ahojky,ido.mu :-)
Odpovědět
@rozzaarka děkujeme moc,dnes vložím do alba..uz doma hrozny sok a mrzne rano :D
Odpovědět
@monikaxoxo my byli na delfinech a byla jsem normálně dojata,fakt paráda asi 2m od nich,doporucuju,dostali jsme tip na menší lodku o malo lidech a super...
Odpovědět
@nikus30 sluší vám to moc
Odpovědět
@anetkaerik gratuluji!!:)
Odpovědět
@monikaxoxo 2m od nich ale nedostala jsem,ze jsme snorchlovali:))
Odpovědět
Jedna fotka se svedkama,co mam v mobilu od Andyho :-)
Odpovědět
@monikaxoxo *nedodala
Odpovědět
@bromlegirl Zatím nee, máme v říjnu v Brně oslavu a tam budou mít fotky pro všechny kromě nás - ale taky jsme je viděli celé jen asi 2x - premiéru :) Nikdo je zatím neviděl z rodiny ani přátel, jen naše výletní viděli :)
Odpovědět
@miskule666 Teda Vam to sluší. Doufám, že i ostatní někam dají více fotek pro inspiraci. Závidím:-))))) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@nikus30 Wow spadla mi čelist, vážně. Snad každé to tam sluší.
Odpovědět
@monikaxoxo my jo ,mohli jsme si vybrat ze 3 slibu ,dali nám to den před svatbou .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?