Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 clovek se vidi jinak a je k sobe mnohem kritictejsi. Vem si s sebou nejakou kamosku a bez zkouset...a udelej si z toho zabavu;-);-);-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl aliciane jede tam, co my, proto to pisu:-) vim, ze jsi rikala, ze to bylo ok:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane jj, wifi jsme meli zdarma, ale to si najdi spis u paradisu.ale podle me bude vsude:-) jinak nemas zac, kdyby te cokoli zajimalo, ptej se:-) takyj sem tu vyzpovidavala koho se dalo:-D nekteri ze me museli silet:-) urco to tam zjistite, v tom Dinarobinu to bude stejne s tim obedem, ale pak budu rada, kdyz mi vysvetlis, jak to bylo v tom blue marlin:-D:-D mozna misto dezertu predkrm:-) ale kazdopadne se najite. v tom blue marlin delaji i treba steak z tunaka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane Celý ostrov dáte za 1,5 hodky autem ;-) pokud nejsou zácpy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl aaaha, tak uvidime, mame v planu notebook... Tak snad se zadari...
Odpovědět
@bromlegirl přes kamarádku - má svoji stranku - ted to ma teda mimo provoz tak objednává jen pro známy ale zas to obnovi.. a ta to objednava přesne nevim :) nekdy Čína nebo USA - už od ní mam jedny šatičky co jsem měla kamarádce a byly super :o) tak snad budou i tyhle..
Odpovědět
@bromlegirl tak super :o)) jj tyhle stoji tak tak kolem 40 liber :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, ja vzdycky cumim, jak si pamatujes veskere detaily. Treba ceny ruznych veci se mi uz vyparily z hlavy :-) a to od nasi svatby jeste ani neni rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ja vim, zes psala o vasem hotelu ;-) prece jen vas mel o hvezdicku vic ;-) ale s pitim jsme to meli stejne. ..cisnici nam nedovolili si neco nalit sami...ze zacatku jsem se s nima o tu flasku malem pretahovala nez mi doslo nebo spis nez mi jeden cisnik vysvetlil, ze by dostal od sefa kartac, kdyby videl, ze si host naliva sam. ..pak si clovek na to nicnedelani zvykne a na to, ze ma vsechno prineseno az pod nos a pri prijezdu do Anglie jsem prozivala tezky anticlimax a hledalala jsem " sluzebnictvo" pod posteli :-D:-D cely tyden po prijezdu jsme prezivali na toastech a take away. :-D:-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak pozítří odletame a já balíme. Docela dílo, to tu přehrabuju z hromady na hromadu, je to mazec zabalit pro čtyři lidí :-). Pořád příhazuju další a další věci. :-). Chci se zeptat, kde jste si měnili rupie? A půjčovali jste si auto soukromě nebo přes hotel a kolik stalo půjčovny? A ještě jeden dotaz, kdo byl v La Victorii, půjčovali tam šnorchly a brýle na potápění? Děkuju za odpovědi. :-)
Odpovědět
Jůů, tady to frčí, já se přestěhovala na modrou střechu, nějak to tu nestíhám... Všem již vdaným moc gratuluju, všem, které to čeká, přeju šťastnou cestu a ty nejkrásnější zážitky. Pořád prohlížím fotky a "jedu na Mauritius", dobíjí to baterky i po takové době... Jinak se musím pochlubit, že už konečně máme oddací list, hurá. Tady se zase vyznamenaly ty paní na ká.... Týden jsme tam každý den volali, protože jsme měli echo z Brna, že už to poslali. No a tady na matrice nám tvrdili, že to ještě nedorazilo. Leželo to tam od 10.9., až v pondělí 16. nám řekli, že už to tam je. Kdybychom si nevolali, nikdo by nám nezavolal, jak slibovali. A to, že "už" to tam je, jsem se dozvěděla vlastně asi náhodou, protože matrikářky, které mají na starost sňatky, tam nebyly a někdo zaskakoval... Asi by to byla nuda, kdyby to probíhalo hladce...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede co je to modra strecha? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@alneha zavisti skrabu rukama po zdi :-D rupie jsme si menili na letisti ( je to tam mazec) a pak uz jen jak jsme potrebovali. Ale covece s tim autem a snorchlama ti neporadim pac my si auto nepujcovali, ale holky, co tam uz byly ti to reknou. Vim, ze to zadna hruza nebyla. Ja na snorchlovani a potapeni nikdy nebyla, tak jsem se o to ani nezajimala.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede v Anglii mam zmenene uz uplne vsechno, ale v Cechach o mem snatku stale nic nevi. :-( vyridim si to pres cesky konzulat v Londyne, pac v Cechach by mi dali kartac, ze jsem si to nevyridila drive :-)
Odpovědět
@alneha snorchly a bryle pujcuji, penize jsme menili v port louis, muz ma zkusenost ze na letisti byva nejhorsi kurz...
Odpovědět
Holky,tak za chvili frčíme na letiště mazec :-) můj kufr ma skoro třicet kilo :-D jinak se chci ještě zeptat,jak je to s dyškama cisnikum? Dávaly jste každy večer/den?? Připadne kolik ? V nakych zemích se to očekává..mějte se fajn
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ahojky. fotografa je lepší mít dopředu sjednaného a doporučuji obrátit se přímo na něj, je to levnější než objednávat fotografa a ten balíček přes agenturu. Třeba Daniel dělá krásný fotky a nafotí jich fakt strašně moc. Hlavně žádný stresy, mysli jen na to hezké a užívej si to. ;-)
Odpovědět
@sarusbride děkuju moc za info. Jé, muž, vlastně už muž, vid? Moc, moc gratuluju a třeba se v hotelu potkáme :-). Ještě dotaz, jak je to tam s oblečením? Balim a zjistila jsem, že mám všechny věci bílé, černé nebo různe odstíny bezove, nemám nic moc barevného, není to blbé? Začínám mít netrva z cesty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak to je síla. My také čekáme na oddací list a pořád nic, má nám přijít domů tak uvidíme kdy se "dostaví" :-D ale zase ono se to nepo...e ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 jéé, tak krásný let a užijte si to :) Já bych letela zase :-D Nevím jak ve vašem hotelu ale u nás akorát ten co nesl kufry na pokoj dostal 2éčka ale jinak se dýška nedávají a delegátka kterou sme tam měli (PAVLA) říkala že to u nich není zvykem prej. Jinak jsou strašně milý a ochotní. Tak se měj krááásně! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha penízky zaměnit určo na letišti, je tam o dost výhodnější kurz než v hotelu. A lepší zaměnit tam kde ti dají potvrzení,kdybys náhodou na konci pak chtela zmenit zpátky. No záleží na tom kolik budete potrebovat.
Odpovědět
@mili215 děkuju za info:-) ted mi nak vse dochází v aute,podám pak info :)))
Odpovědět
@bromlegirl díky moc za info. Neskrabej! A nebo jo! Ono nám to rychle uteče a já potom budu škrábat taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 Tak to je dobré!;) to bychom se s anetkaerik mohli potkat... stejne mame v planu ostrov trochu prozkoumat...
Odpovědět
@bromlegirl Ty povzbudíš....no budu muset, potkala jsem dnes v Maggie Sottero nevěsty, které to mají za rok a už objednávají vše....a já za 120 dní a nemám nic.....nějak jsem v klidu:-)
Odpovědět
@bromlegirl modrá střecha je takové stavební beremko. Koupili jsme pozemek a chystáme se na domeček, tak nasávám informace od zkušenějších stavařů:-). Zatím z toho mám v hlavě akorát bordel teda. Matrika bude asi proti všem úřadům a papírům ohledně stavby procházka růžovým sadem:-).
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 tak si ten let, pobyt a svatbu moc uzijte :-) tipy cisnikum...to je na tobe. Nemusis davat nic, ale my davali kazdy den kazdemu, kdo si to zaslouzil. A davali jsme od £2 do £20. Zalezelo kdo a za co. Prosustrovali jsme tam takhle dost penez :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 tak to ma byt. .hlavne nestresovat ;-) ja jsem na tom loni byla stejne, fakt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 a padly ti nektere do oka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Ahoj, doufam, ze uspesne brazdite nebe:-) jsem blbka, chtela jsem ti poprat stastnou cestu a nedoslo mi, ze uz jste nahore:-) mam dneska utery:-D:-D tak si to tam moc uzijte:-) at jde vsechno podle planu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?