Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kotatko77 proč? :) nevíš který? :) já měla jasno hned :o)) hlavně známá mi je objedná přímo takže jsou skoro zadarmo tak ikdyby byli blbý nebo tak tak to přežiju a pak vyberu jiný :o)
Odpovědět
@anetkaerik A kde si je objednáváš? Pochlub se a jaké...potřebuji inspiraci:-)))
Odpovědět
@kotatko77 no ona objednává hodně z USA, Číny a tak... ale teď má zrovna pozastavený webovky :-/ ale tak od konce října zas bude normoš fungovat tak ti pak hodim odkaz :o) některý má fakt krásný a jako fakt levný!! :o)
Odpovědět
@kotatko77 no ty moje jediny :o)))
Odpovědět
@anetkaerik
Odpovědět
@anetkaerik A budou tak opravdu vypadat? Nebude to čínská kopie? Tohle je totiž originál.
Odpovědět
@anetkaerik Jinak jsou opravdu moc krásné. Ale jedna slečna tady je měla podle originálu ušité a vypadaly teda luxusně. Takže určitě budou super. ;-)
Odpovědět
Když jsme u těch šatů, všechny je máte takhle jednoduché nebo i klasické svatební? Nechci tedy šlehačku, ale na bluemarlin jen některé mají bohatší šaty , ale většina spíše jednodušší. Jak vy ostatní?
Odpovědět
Ja budu mit tyhle...zamilovala jsem se do toho červeného zdobení. .uz mi visí doma :-)
Odpovědět
@iwisek101 KRásné:-)
Odpovědět
@kotatko77 jj vím, ta známá už je doma měla a vypadají prý stejně..
Odpovědět
@kotatko77 no uvidim :o) jsou teď fakt za super cenu takže kdyby to byla hrůza tak si je nevezmu a budu v nich doma uklízet :D
Odpovědět
Článek se načítá
@kotatko77 Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka presne tak, jedeme pres BM, pan Walter nam to vychvalil, tak se tesime, i kdyz ostatne, je to jeho prace, tak proc by ne!;) Myslim, že lidé nám nevadí, naopak, nerada bych si připadala úplně opuštěná! O těch restauracích vím, bude to fajn, že můžeme mít změnu. Ani neva, že není all incl, myslím, že aspoň nepřiberu do šatů a budeme to mít fajn.. děkuji za info;)
Odpovědět
@anetkaerik Teda holky, fakt začínám mít z těch šatů dilema, nebít nemoci, nechám si vyčesat vlasy a vezmu si i pytel.....Jsem z toho tak ve stresu, že si nedokážu jít ani nic zkusit, a to bych si už měla
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik tak to jo... ale ti preji, aby se to opravdu naplnilo a sen se stal skutecnosti;)
Odpovědět
Nebýt....bože ta hrubka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane a co mate za jidlo? my meli plnou penzi... dinarobin dela bezne polopenze, obedy jsme dostali jako darek od hotelu. urcite zkuste restauraci Saveurs de illes v Dinarobinu, tam uzasne varili. ale my jsme si v tech restauracich obecne pripadali jako socky:-) prijdes, daji ti ubrousek na klin, kdyz si od svedskeho stolu neses talir, berou ti ho z rukou a nesou ke stolu a zase ti daji ubrousek na klin... nedej boze, kdyz si chces sama dolit vodu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@iwisek101 ty jsou nadherny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jako faaakt??? tak to mame stejne, myslim tu polopenzi... obedy jsme dostali take jako darek... ;) se na to tesim, i kdyz mam trochu strach z toho piti, preci jen, vodu pijeme jak dromedari.. musime na to myslet;) dekuji za tip! Je ta restaurace nejak zamerena??? jako morske potvory nebo tak neco? hmm, ja se na toto obletovani docela tesim.. jsem z prace uplne vystavena, jeste nas toho dost ceka, dodelavame projekty a mam pocit, ze v letadle, jak dosednu, tak padnu... ;) jeste se nejak nestiham tesit!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik To jsou saty od Madory ne??? ;) Maji nadherne modely a ja je budu mit od nich... maji perfektni pristup a jsem z nich nadsena
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane my pili jen vodu a ono k snidani piti mate, tam se napijes na cele dopoledne. ty dzusy tam byly naprosto uchvatny... pomerancovy mi normalne nechutna, ale tady byl opravdu cerstvy z pomerancu. marakujovy, mangovy... vzdycky jsem mela minimalne 2 sklenicky a caj:-) a pak jsme si dali lahev vody k obedu a lahev k veceri. takze 200Rs na den. v zaveru jsme platili asi 1400 rupii nebo tak neco. jinak urcite doporucuju zjistit si v restauraci Blue Marlin, kde mate obedy, co je v cene pro honeymooners. rovnou reknete, ze jste honeymooners a co si muzete dat. nejak jsem to tam moc nepobrala. Kdyz pujdete na obed do plazove restaurace v Dinarobin, tak tam mas hl. jidlo a dezert. vybira se ze 4 jidel a asi 5ti dezertu. ale v tom blue marlin jsme teda chteli hl. jidlo a dezert a pan se tvaril, ze dezert nemuzeme a kecal neco o predkrmu, takze vubec netusim... nakonec nam nic zaplatit nedal, ale moudra jsem z toho nebyla. vy mate tu vyhodu, ze hned u hotelu mate veskere sporty, nicmene u dinarobinu doporucuju vyjet treba na slapadle, je tam nadherny vyhled na le morne, lepsi nez od paradisu. tam zas mate i vsechny ty lodicky, vodni lyzovani atd, na to u nas nebylo dost vody, takze tam jsou jen slapadla a kajaky:-) jinak ta restaurace byla myslim na francouzskou a kreolskou kuchyni a uzasny je pry la ravanne. ale my po ty veceri v saveurs de illes byli tak hotovi, ze jsme radsi pak chodili jen do hl. restaurace na svedske stoly:-) my to snobareni proste neumime. ne, ze bychom se neumeli chovat, ale tohle byl fakt masakr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane @nikus30 @miskule666 jinak holky, moc doporucuju koupit nekde na letisti nebo cestou simku mistniho operatora. my ji meli a usetrilo nam to neuveritelny prachy. 1 sms by byla za 15kc, takhle jsme platili cca 1kc za sms do CR a asi 7-8kc za volani:-) takze naprosta pohoda. v hotelu jsme koupili i kredit a byl klid:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ok, to zni dobre... a meli jste tam wifi??? :-) normalne zdarma?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Báječné! děkuji za detailní popis... takže to necháme asi až na to, když tam budeme, snad to pochopíme, co a jak je v ceně! voda k snídani je fajn, to jsem šťastná;) na la ravanne se těšíme, chtěli bychom tam mít svatební večeři, prý je to úchvatné...
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Odkud sis je objednavala? :-):-D pro me vyber satu byla zabava a stres v jednom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane v Le Victoria wi-fi meli, i kdyz muj mobil nestihal se signalem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka V nasem hotelu to bylo uplne v poho, zadna snobarna. I v restauracich La Casa a L'horizon uplne v pohode. Jinak bych se taky necitila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@iwisek101 krasne saty! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 taky jsem si objednavala primo z Ciny, staly jen 40 liber a super zpracovani. :-) @anetkaerik
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?