Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 vám fajn cestu do ČR a pak za nama na Mauri ;-) těšíme se na setkání !
Odpovědět
Ahoj, taky se chystáme v prosinci na Mauri... :-)... nebude tam ještě někdo? hotel lux le morne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Zuzi, stastnou cestu, krasnou svatbu a cely pobyt!! :-) budeme na vas vsechny myslet xx
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No tak to je super;) a podle toho, jak tady píšeš, tak jsi byla určitě spokojená, že? Myslím, jídlo, pláž...
Odpovědět
@rozzaarka my se těšíme strašně moc...já už mám docela solidní cestovní horečku :-) ....letíme v pátek 20.
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik TO by bylo super!;) bereme se 13,12, je to pátek!;) budeme si to hezky pamatovat!;)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik A vy mate svatbu kdy???? :-)
Odpovědět
@bromlegirl děkujeme,podáme info :-) ještě se chci zeptat,jestli je tam fakt k dispozici zehlicka s prknem?:-D moc se s tím svatebním nevyzehluju,pze si myslím,ze v letadle to vyzehleny moc nezůstane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@iwisek101 Ahojda, my budeme také v prosinci... ale na druhé straně hory le Morne, v Paradis.... tak to budete za rohem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Napadla mne ještě taková delikátní záležitost :-) Holky, jak řešíte punčochy pod svatebními šatky? Má cenu si je vůbec ve svatební den vůbec brát? Co písek a tak? A když už, tak bílé? nebo tělové??? Hm...
Odpovědět
@miskule666 děkujeme , Vám pohodovy let :-). Taky uz se těšíme :-).
Odpovědět
@aliciane jj to je hezkýý :o)) my zas 11 12 13 :o)
Odpovědět
Článek se načítá
@aliciane za me punčochy na pláž ne ja budu rozhodne bez nich :-).
Odpovědět
@aliciane já půjdu asi na boso :o) pak se chci vzout a "bosí" fotky tak v punčochách nevim.. ale good dotaz ;o)
Odpovědět
@bromlegirl díky Stani :-). Když budes hodna ,ti pak úkazu jednu fotku :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Super! Máte hezkou postupku!!! ;) A víte už čas???
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik NJn, nedalo mi to se nezeptat! ;) také pak budu volit bosou variantu!;)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Souhlas!;)
Odpovědět
@nikus30 děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane u vas je o neco hezci plaz - jako cistsi, ale mate tam podstatne vic lidi. takze az budete chtit relaxovat nekde v klidu o samote, dojdete si k Dinarobinu:-) tam byli lide tak 50-70m od nas, takze jak kdyby tam enbyli:-) vas hotel ma celkove vetsi koncentraci lidi. jinak muzes vyuzivat i restaurace Dinarobinu, jen se musi rezervovat na urcity den:-) jedete pres BM?
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane a jinak puncochy nebrat:-) pak si je stejne roztrhnes o neco na plazi, az se tam budete fotit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane na puncochy kasli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Ja jsem furt hodna Zuzko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 mas v balicku, ze ti je pred svatbou v hotelu vyzehli? Mne to zehlili oni...kdyz tak se jich zeptej. Zehlicka by tam urcite byt mela :-)
Odpovědět
@aliciane to nevim :o)) já to totiž ještě jakoby oficiálně nevim... jen díky mým "sherlockovským" schopnostem a mýho miláčka náznakách vím, že to bude - kdy a kde :o) jinak už snad do 14 dnů bych to vědět měla ofiko :o)
Odpovědět
@bromlegirl děkuji :-)
Odpovědět
tak jsem právě objednala šaty :o)
Odpovědět
@anetkaerik \\\\\\\\\\\Teda- šaty jsou pro mě noční můra.
Odpovědět
Jinak vy holky jedete....vy dlouho mlčíte a pak se rozepíšete. Tak jsme postoupili v přípravách . Co máme? Vyrábí se oznámení, rezervovaný termín a....a to je vše. Pak taky stres co si vezmu na hlavě a co mi sakra na té hlavě může narůst, když už je konec září. Jinak jsem si pořídila blok a píšu si vaše postřehy na co nezapomenout. Kdy se tak objednává fotograf? Já bych potřebovala nějakýho kouzelníka s maxi retuší.... :-D
Odpovědět
@sarusbride Teda to je mazec, jak to bylo life...až mi naskočila husí kůže a to už je druhý den a ty jsi vdaná paní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?