Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik jj, mám jich spoustu, Daniel cvakal všechno :D Byla to sranda. Já jsem také blázen do fialové :-)
Odpovědět
@anetkaerik jj tuhl mám taky v albu ,ale nemyslím si ze bude :-) uvidíme no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik To už budeme na Mauri také :-) Máme přílet na 5.12. a budeme zůstávat do 21...mohli bychom se potkat :-D
Odpovědět
Holky, sedim na pokoji, oblecena, ucesana a uz jen cekam az si me koordinatorka vyzvedne. Je to parada, uz se moc tesim. Od prvniho planovani a koupeni letenek to strasne uteklo! :) Mejte se a tesime se na nove prichozi nevesty!
Odpovědět
@aliciane no to bysme mohli :-o) a vy budete taky v La Victorii? my letíme 6.12. do 18.12 :)
Odpovědět
@sarusbride hustýýý!!! to sem nečekala že to budeme mít od tebe přímo LIVE :o))) tak si to mooc užívej :o) ikdyž o tom nepochybuju!!
Odpovědět
@sarusbride pekny!!! Mazec info !!:-) užívej si ty okamžiky a těšíme se pak na další info a foto!!;-))
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 hrozne moc gratuluju a preju moc stesti do spolecneho zivota :-) xx podelis se s foteckama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride budeme na te myslet ;-) hezky si to oba uzijte xx
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Miso tobe se to taky krati :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Marisa ( koordinatorka) je na te a Zuzku uz natesena :-) vcera jsme si psaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl také moc děkuji! :) Jj, určitě jich pár vložím akorát to bude chvilku trvat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@miskule666 @nikus30 @alneha holky tak jak se tesite? uz to mate na spadnuti:-):-) tu krasnou dovcu vam zavidim:-) a svatby budou urcite uuuuzasne:-) dobre zvladnete tu cestu:-) kdy ze to letite? mam v tom hokej:-) a kolik vas tam bude? vy 3 nebo jeste nekdo?:-) jinak se omlouvam za neaktivitu, zamestnava me prcek a prace:-)
Odpovědět
@bromlegirl tak to je dobre ,ze je natesena ,ja na ni taky :-).
Odpovědět
@rozzaarka Jani my letime ted v SO ,ale zitra uz nam zacina dovca ve 21h vyplouvame I na to se tesim :-). My to chapeme ,ze na Nas nemas cas a to se to jeste ani nenarodilo :-) co bude potom co ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my mame i celkem hekticky zacatek roku:-) doufam, ze se to zlepsi:-) za 14 dni jdeme zas na kontrolu, tak uz se tesim:-):-) ty jo, v sobotu... krasa:-) uz jen par dni:-) pockej, az pristanete a dorazite do hotelu. me trvalo do druheho dne, nez mi doslo, ze tam jsme:-D
Odpovědět
@bromlegirl krátí jak blazinec :-) jeee tak to se ma ni taky těším ,uz aby se o me někdo staral poslední týden si připadám jak hadr na holi :-D
Odpovědět
@rozzaarka Jj uz se těšíme,odlet středa zítra naposled do práce-dneska jsem ještě letěla pro dorty pro ne,kosmetika,zítra nehty dobalit a uz snad klidek :-) ma ti cestu se míč netesim,ale myslím,ze usnu ještě nad ČR :-D budeme vás psi informovat ... Tak at prcek pekne porad roste:-) necháte si říct pohlaví?:-) jinak 22. nás tam bude minimalne 5 českých páru :-))))
Odpovědět
@rozzaarka omlouvám se za preklepy nesmyslny opravy mobilu :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 to si delas srandu? waaaw, tak to je mazec:-):-) pohlavi si rict nechame:-) ty jo, uz pozitri, to je parada:-) neboj, cesta tam utece:-) pak se spinka hlavne z Dubaje na Mauri:-):-) a pak huraaaaa, dovca:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 udelejte si ceskou party na plazi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka cau Janco. Od te doby, co jsem na fcb videla ty tvoje zakusky, mam na ne furt slinu ;-) Nastesti v patek odletam na Moravu na svatbu meho bratranka, tak tam vzhledem k memu stavu asi budu stat straz u jidla :-) nevim, co nasebe. Jedine saty, ktere mi jsou a nevypadam v nich jak jed jsem sned jsem jsou cerne...ale na svatbu v cernych satech to asi ne, ze? Nebo jo?
Odpovědět
@rozzaarka @bromlegirl Jj myslím,ze na baru se určitě sejdeme :-)) beru i z rozlucky havajskou sukni a doplňky,třeba se budou hodit :-))))....tak pak pisnete co čekáte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Jééje, tak to tam budeme úplně stejně... jen jsme úplně na jihu, v Paradis, což je dole na Mauri... to je asi daleko, že? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl klido:-) mela jsem taky cerne na svatbu:-) hod treba nejaky barevny satek a dolad k tomu zbytek a pohoda:-) jsem rada, ze jis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 no, melo by to byt miminko:-D:-D hula hula sukne se bude hodit v nejakem podnapilem stavu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane jeee, Paradis byl vedle nas:-) my byli v dinarobin:-)
Odpovědět
@rozzaarka :-D Jj to bude:-)))
Odpovědět
@aliciane hm to asi je..nebo jako neni - to ma na dylku tak 50 km :o)) a my budeme i cestovat tak treba se potkame ...:o)) a svatbu mate kdy? :)
Odpovědět
Jste to tu zase rozjeli kočky a ja nemám ani cas do číst:-(. od zítřka uz moc nebudu na netu ,takže tímto jsem chtěla poprat Nám zarijovym nevěstám krásný svatebni den a at si to poradne užijeme:-) :-). S nekteryma se doufám potkáme :-). Takže se mějte všechny krasne a když bude cas a možnost ,kouknu sem :-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?