Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 z phy do dubaje mate jedno jidlo. duba - mauri jsou tusim 2, ale moc jsme nejedli, nebyla chut, byla jsem utahana. jedno je vecere a druhe snidane. vecere ve 4 rano je pecka:-) no a cestou zpet je to podobny, akorat bylo blby, ze jak jsme odjizdeli z hotelu tesne pred veceri, tak jsme naposled obedvali a meli jsme hlad, tak jsme si na letisti koupili panini za 10E:-D no a pak v letadle jsme nemeli hlad, ktery prisel na letisti v dubaji, tak jsme dali 10E za 2 cokoladovy rolky:-D a pak jsme v letadle zase nemeli hlad:-) ale i to jidlo v letadle je bozi, dostanes plny tac a nez se tim prokouses, pul hodka v tahu:-) tohle jidlo bylo z prahy do dubaje:-) kde sedite? vzadu se obcas stane, ze uz nemaji tu variantu, kterou jste chteli...
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ale celkove ty sluzby jsou super, je tam ten monitor se spoustou her a filmu, jinak az pujdou s pitim, rekni si klidne o 2 kelimky - ja chtela vzdycky dzus a vodu:-) daji ti vic:-) jooo a uplne vzadu jsou sedacky jen po 2, byla to pecka, ze jsme se nemackali ve 3:-) jen jednu cestu ze 4:-) pak jsme 2x byli na te dvousedacce a jednou vedle nas bylo misto:-)
Odpovědět
@rozzaarka Ježíš ,tak to se musím rychle podivat ,kde sedím :-D
Odpovědět
@rozzaarka Jani a s tim pitím je to jak ,všechno kromě šampaňského v cene letenky ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my meli vzdycky praha dubaj vzadu a let na mauri i z mauri nad kridlem - 17 a 25. vzadu to bylo 44 nebo 45, byla to prvni "dvojka". ale bacha, cisla od p.waltera se nam prave v tech letech spojenych s mauri hnuly. praha dubaj nam zustaly stejny. myslim, ze jsme meli mit oboje to 25 a jednou nas soupli na 17. nebyt to nocni let, byla bych asi zklamana, ze nic nevidim:-) ale zas to bylo hned za unikovym vychodem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jj, davali si bezne vodku a tak. dostanete jidelni listky hned na zacatku letu a tam je to taky napsany. plati se jen sampus. jinak maji treba i pivo:-) na voziku nemaji vystavenou treba colu, ale kdyz si o ni reknes, daji ti ji
Odpovědět
@rozzaarka tak to je super, tak to snad rychle uteče,aspon tam :-) hry přítele zabaví si myslim :-D
Odpovědět
@rozzaarka díky ,Michal se prave zajímá o pivo ,jako kdyby nějak moc pil,ten si dá 2 a je mrtvej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to jsou hlavne nejaky mensi piva v plechovce na chut, nemaji tam vycep:-) ale je pravda, ze jsem byla rada, ze 2 lety byly nocni a snazili jsme se spat, zas tolik nas to nezabavilo. filmy jsou v aj, coz vam vadit nebude, hry tam jsou takovy ty stary jako arkanoid, hangman a tak:-) a muzika.
Odpovědět
@rozzaarka no mu stačí i ty dvě malé v plechu :-). Na hry nejsme ani jeden ,viděla bych to taky na spánek a možna film :-)
Odpovědět
@rozzaarka Prosim te ty si jako jedina co tu vidim mela objemnejsi saty, predpokladam mela si je ve vaku s sebou, nebyl s tim nekde problem? Jako doplatek nebo neco? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarusbride nene, mela jsem to v obalu, ve stejnem byl i oblek a normalne si to letuska sama vzala a povesila:-) zadny doplatek, zadny problem. jen po letu si to musis pri vystupu vyzvednout:-) jednou mi je donesli, ale ve zbytku pripadu jsem si rekla. tech etusek je v letadle strasne moc:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 @miskule666 Výhoda all inclusive je, že můžete konzumovat až do odjezdu na letiště, normál celý den. My si dávali koktejl na rozloučenou v báru. A toustíky před odjezdem, abychom nemuseli řešit jídlo na letišti. Je to tam dost prťavé a jídlo jen jedno. V podobný čas odlítala ještě asi 4 letadla, nebylo si ani kam sednout...
Odpovědět
@vede tak to je super,je fakt,ze odlet máme az nak odpoledne..
Odpovědět
ahoj holky... jakpak jste to měli s botičkama? obřad bude nejspíš na pláži - tam bych byla nejradši bosa :o) ale co ta cesta z hotelu a tak? to je blbý jít asi bosa ne? Nebo jak jste to měli vymyšlený vy? :o)
Odpovědět
A jeje, vy jste toho napsali. No mě jinak chlap celý v bílým také připadá jako doktor. A co boty. Mokasíny? Jak to vlastně vypadá, si to už nepamatuji, ty taky bílý? Na bluemarlin jsem videla holku , jejíž rakouský manžel měl bílé kalhoty, něco jako slabé džíny a bílou košily RL s hnědým koníkem a hnědým páskem a tím to rozbil a bylo to moc pěkné. Ještě mě napadlo se svědky. Koho jste měli? Někdo psal, že si jeho svědkyně - koordinátorka celou dobu smskovala. Mě na padalo tam prostě někoho den před tím poprosit z hostů. Nás, kdyby někdo poprosil, taky by jsme šli, ještě by jsme měli spestření. A ty lidi se pak asi více snaží. Jen nevím, jak to pak je s papírama pro ty svědky. Ještě se zeptám, když chceme svatbu 22. ledna, kdy by jste holky letěli, jak moc dopředu? Jinak hezký týden :-D
Odpovědět
@kotatko77 ahoj :o) mě by se i líbilo bílý lněný kalhoty a třeba do barvy kytky (v mým případě nejspíš fialová - jsem na ni ujetá ) :D košili ale takový ten ležérní styl bez saka a tak :o)) prostě plážová pohodová svatba :o)) jinak s těma svědkama myslim, že to nejde si tam až někoho najít - musí tam být také nějaký papíry dopředu což tihle už mají...takže jedině se s někym domluvit kdo víš, že tam bude ale to už je takový moc překombinovaný :o) takže hold se spokojit s koordinátorkou no.. myslim, že je stejně vnímat nebudem ;o) no my letíme 6 v pátek a 11 ve středu je svatba.. myslím, že doporučují min. 2 dny před svatbou aby se vše stihlo doladit :o) takže já bych třeba letěla 20. taky záleží na jak dlouho letíte - aby to zas bylo ta svatba někde uprostřed - abys stihla v klidu si odpočinout před a po mít líbánky :o)
Odpovědět
@kotatko77 @anetkaerik ja jsem taky ujeta na fialovou :-) a boty mám jen takové stříbrné sandály ,zádný vysoký podpatek,pak je stejně sundam :-). No svědky stačí nahlásit koordinatorce až na míste ,ale aspoň ty 2 dopředu . My budeme mít česky par ,co tam budou na svatebni ceste,oslovila jsem nevěstu tady na beremku.uz se těším až je poznáme osobně :-).
Odpovědět
@anetkaerik @kotatko77 my máme svatbu 24.9. A přílet na Mauricius 22.9. A stačí to pry :-)
Odpovědět
@nikus30 jj já je taky pak sundám určitě :o)) no uvidím tak nějaký bílý seženu :o)) no jako fialová je prostě top :D takže kytku do fialova to je jasný viď? :) jak to vůbec s tou kytkou je - to se vybírá všechno až tam pak :o) ještě pořádně nic nevim to mi přítel dá jako překvapení takže... :o)) sem moc ráda že s vámi můžu konzultovat :)
Odpovědět
@anetkaerik Ty jsi Anetka a přítel Erik? Myslím dle přezdívky? Já mám totiž přítele Erika taky:-))) Ty boty jsem myslela pro partnera. Svoje neřeším, nějaké lodičkové sandálky\ a je to...mám stříbrné , bílé i zlaté , tak nějaké čapnu a je to :-)))
Odpovědět
@nikus30 Český pár, jeee, to se máte. Taky bych raději:-))) Tímto dávám do éteru, že hledám svědky na 22. ledna Le Victoria.....klidně to někomu odsvědčím taky:-)))
Odpovědět
@kotatko77 jj přesně tak :o)) jéé tak to je dobrá náhoda Eriků mi přijde že moc není :o)) taky pravda mám doma takový bílý sandálky tak je možná vezmu.. zase na 10 minut kupovat jen boty když pak chci být bosky .. no uvidíme :o)
Odpovědět
jinak už vím, že jedem taky do tý la Victorie nebo jak se to jmenuje - to se přítel teď o víkendu trochu prokec ;o)
Odpovědět
@anetkaerik Ano Eriku moc neni, ale Anetek taky ne:-))) A ja zrovna taky typický jméno nemám:-)))
Odpovědět
@kotatko77 to já mám kolem sebe Anetek celkem dost :o) a ty se jmenuješ jak? :o)
Odpovědět
@kotatko77 tak snad se ti někdo ozve .pak dej vědet :-) moje svědkyně ,byla moc rada ,když jsem se zeptala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se jen podelit o zkusenost. Budeme se take brat na Mauriciu, pristi rok. Poctive jsem cetla celou vasi diskuzi, zabralo mi to snad dva tydny :) Ale informace jsem nacerpala, oslovila jsem obe agentury, jak BM tak SVR a musim rict, ze pan Walter je rozhodne profik. Meli jsme u nej hned schuzku, behem tydne vse domluveno, povidal si s nami pres dve hodiny a dnes uz nam zamluvil den svatby, pokoj v hotelu i letenky, takze super. Komunikuje hned, ve dne i v noci i o vikendu, SVR v Praze take ok, mail nejpozdeji do druheho dne. Ale schuzka nas zklamala, nic noveho jsme se dozvedeli, nez jen zakladni informace co maji v katalogu. Nebyli schopni vybrat nam hotel dle nasich pozadavku a o cene ani nemluvim. Oproti BM o 20.000 drazsi, coz je fakt rozdil. A co se tyka fotografu, kluci z Backlight nam odpovedeli do 8 hodin v sobotu rano co jsme jim psali a uz je mame bookle...takze super, uz se jen tesit :)
Odpovědět
@aneleh86 tak super ! Ja strávila v BM taky přes 2 hodiny hi hi.jsou super :-). A kam a kdy jedete ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Odletame 3.5. do Shandrani a svatba bude 7.5. Hledali jsme nejvhodnejsi termin kuli prckovi a v tuhle dobu tam je tak akorat, aby jsme se nepekli :) Uz nejsou ty vedra a neprsi (pry :-) Tak uvidime..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?