Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@anetkaerik www.pixelinthebox.com, má tam kontaktní formulář. Je i na facebooku pod tímto jménem. Jinak se jmenuje Julien Venner.
Odpovědět
CHtěla jsem se ještě zeptat, jak je to v LE Victorii na pláži? Prý jsou tam korály a potřebujete boty a také na žádných fotkách nevidím žádné slunečníky a lehátka?
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane no to je zajímavé, ten výraz..specifická postava :-D chtela bych ho videt, možná má ten můj také specifickou a ani o tom nevím :-D ;-) Určo neco seženete, hlavně aby se v tom cítil dobře. My odlétáme v neděly a už ted se mi třesou kolena :-D Tak hodně štestí při nákupech a vůbec všude a ve všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ješíííííšíííí, " v neděli " s tvrdým Y ...už mám fakt dost :-D A to ještě nemám nic zabaleno. Měli jste všechny které už máte - PO -svateb.šaty v příručním kufříku?? Já stále nevím jak je zabalit...jsou kratší...no nevim.
Odpovědět
@mili215 ahoj, ja je mela normal v kufru, kterej nastesti dorazil :-)). Tak at se vam to vydari s moc si to uzijte (i kdyz o tom nepochybuju :-)). Svatbu mate kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 plaz ve Victorii je piscita, takovy malinko hrubsi pisek nez zlaty pisek. Muzes klidne bosky, ale obcas se v nem muzes na neco nabodnout. Do vody bych sandaly doporucovala. Jinak lehatka tam na plazi jsou a lide budou na plazi I pri svatbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 vis, co byla prdel, ze jsem mela na saty svatebni krabici. Cestou tam zadny problem, mohla jsem mit kufr, prirucni a krabici. Ovsem na ceste z Mauricia po me chteli dodatecny poplatek za "dalsi zavazadlo". Jsem jim rikala, ze se mi to zda nelogicke. To si mysli, ze jim tam ty saty necham? Jinak pokud se ti vlezou do prirucniho tak super vrzni je tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ale stejne nejvice casu travili u bazenu, ktery je vylozene u plaze...
Odpovědět
@bromlegirl nádhera,uz bych nejradši ležela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lehatka u bazenu a lehatka u more
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ani nemluv!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A tady je videt, jak daleko jsou pri svatbach lidi na lehatkach.
Odpovědět
@bromlegirl ty jo to jsem myslela,ze je větší izolovanost:)))) ale je to úplne na okraji arealu ten obřad viď?
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jo a toto je to album, co dostanete od Backlight hnedka. Je v nem myslim 40 fotek. Zbytek je na cd.
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 je to na okraji arealu, ale protoze areal jako takovy je celkem maly, tak budete na rane, ale budes si to uzivat, I kdyz jsi stydliva jak ja :-) Samotny altanek stoji pred restauraci La Casa. Pres den altanek nevypada nic moc, ale pockej az ho nazdobi :-) A lidi jsou chapavi v tom, ze kdyz je svatba tak se automaticky odsunou dal od mista svatby.
Odpovědět
@bromlegirl A jeje, to je blízko.....viděla jsem fotky z pláže Dinarobinu a to je teda luxus...takové ty pomalu postele:-)))) Ale taky ta cena....:-)))
Odpovědět
@bromlegirl tak to jo,aspon,ze tam nepostavaji :-D,ale vypadá to krasne ...
Odpovědět
holky a jak to je s účesem a tak? jde se tam na zkoušku nebo prostě rovnou z fleku? :D já teda nechci nic složitýho jen jednoduchý s živou kytkou (možná bych to zvládla sama) ale důvěru bez zkoušky moc nemám.... líčení řešit nebudu vůbec :o) mám prodloužený řasy takže hodim trochu make-up tvářenku obočí, lesk a čau :D jak to plánujete vy?
Odpovědět
@anetkaerik zkouška je v balíčku ,make up i vlasy ,:-). Ja mám taky rasu na rasu a jsem moc spokojena :-).
Odpovědět
@bromlegirl krásný fotky Stani !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 Co je blizko? :-) ber to tak, ze z celeho Beachcomber retezce Le Victoria je o dost levnejsi nez jine hotely, ale ta uroven mi uplne stacila. Vetsi luxus nepotrebuju a nikdy jsem vetsi nezazila, tak jsem byla ze vseho prijemne a mile prekvapena. Je to tam moc prijemne :-)
Odpovědět
@bromlegirl chci se te prosím zeptat,můžeme tam u altanku udělat "čurbes" s konfetama??:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ty lehatka u more v Le Victorii uz ale zazily lepsi casy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 si myslim, ze jo :-D kdyz si to po sobe uklidite :-D:-D ( si delam prdel)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik makeup s kadernici jsem mela v balicku vcetne zkousky. Ale pokud ji v balicku nemas, vsechno se da doplatit.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 blba otazka, citite ty umele rasy? Ja je nikdy nemela, tak proto se tak blbe ptam :-)
Odpovědět
@bromlegirl ok beru i smeták :-D :-D
Odpovědět
@nikus30 jo aha tak super :o) já jak jsem psala ještě o tom právě nic nevim až tak za měsíc mi to přítel řekne.. tak jen zjištuji dopředu abych pak stíhala :o)
Odpovědět
@bromlegirl nene to není vůbec cítit max když se ti občas nějaká otočí ale to je fakt vyjímečně.. já se toho taky dost bála mám hodně citlivý oči ale jako super mám je už skoro rok a nemůžu si to vynachválit... ráno vstaneš a za 3 minutu hotovo - hodíš tvářenku, oboč max je trochu projedeš kartáčkem a jdeš :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?