Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@aliciane jj už to musím vydržet a budu dělat překvapenou - ikdyž to i vlastně budu .. pořád tomu nemůžu uvěřit :o))) noo nejpozději 10 října bych měla vědět kam tedy přesně jedem takže to dám vědět ;o) takže ted na tajnačku vybíram šaty a prstýnky :o) co ty - máte už vše vymyšleno? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 toto leti Zuzi! ! 3 tydny, ty blaho ;-) uz se na te nemuzu dockat! :-)
Odpovědět
@bromlegirl strasne to leti ,nemuzu tomu uverit :-) uz mam doma nove osloveni "moje skorozena". No ja jsem taky strašně zvědavá a natesena ,snad přežijeme tu cestu :-)
Odpovědět
@nikus30 Nakonec je kvůli mým vláskům a větru......na hotelu stejně jen spíš a jde o prostředí kolem. Ušetřených 10 000 nebo 15 000 už je na výlety. Vždyť i ten Ellie stojí 20 000 a více. I když já teď nepotřebuju fotografa , ale nějakého čaroděje dobroděje:-))))
Odpovědět
@nikus30 Jinak ty to máš vážně za pár. My vybrali zatím jen oznámení. Ale nějak mě to nebere, tak chci rychle. Spíš mě děsí hostina po návratu. Nemohu na nic cenově rozumného, kde se dá i spát a dobře vaří a je prostor pro 50 lidí s kapelou , v Praze najít.
Odpovědět
@bromlegirl - svatební pantofle, dobrý:-)))) Stejně jsi ale byla fakt moc krásná nevěsta. Před tím jsem měla vlasy jako ty....:-)))) No hlavně , že žiju a mám ruce a nohy:-))) Tu Le Victorii budeme rezervovat zitra, tak pak si definitivně tady změním to datum:-)
Odpovědět
@nikus30 Jaké máš vlastně šaty?
Odpovědět
@kotatko77 to mas pravdu dobrých 15 tisíc !. A budete mít Elieho,ja jsem na něho zvědavá ,my máme ten balíček za 700€. O hostine mi ani nemluv,ted zrovna hledám redrauraci ,ale jsem asi hodně vyburava :-) nic se mi nelíbí :-). Máme jen menší posezení s nejblizsima 12 osob .a druhy den grilování s kamaradama,teda takový je plán :-)
Odpovědět
@kotatko77 mám v albu ,co uz máme ,mrkni :-)
Odpovědět
@nikus30 A na co jsou ty hvězdičky? Ty šaty máš koupené nebo půjčené? Kolik vlastně holky stojí vás šaty půjčit si na 9 dní?
Odpovědět
@kotatko77 Ja jsem mel bavlnenou kosili. Lnena je takova moc lehka a nedelaji se pro manzetove knoflicky.
Odpovědět
@aliciane Blazek neni spatny, ale ceny jsou tam silene.
Odpovědět
Článek se načítá
@kotatko77 šaty mám pujcene ze super salonu ,kde nenavysuji ceny takže je budu mít na 2 týdny za 9500kc :-). Jeste mi pani objednala úplne nové ,je zlata. Ty hvězdičky ,jsou ozdoby do vlasu ,jsou to mořské hvězdičky ,minuly týden mi přišli a jsou krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 cos vlastne mela za operaci? ( jestli nevadi, ze se ptam). Mas uplnou pravdu. Zdravi je nejdulezitejsi, coz vetsinou zni jako klise, dokud to zdravi neztratis. :-( No ja uz dlouhe vlasy taky nemam. Pul roku po svatbe jsem si je po 10 letech nechala usmiknout na mikado. ..:-)
Odpovědět
@kotatko77 Elie ale je carodej... Nejenom jak je hyperaktivni, ale jeho fotky jsou fakt dobre...
Odpovědět
@kotatko77 Dobre vari malokde. Zalezi samosebou na cenovem rozpeti, ale proste kdyz ve 2 dam za veceri 1200, tak nemuzu chtit v 50 lidech aby to stalo 10000 :-)
Odpovědět
@alfred1 ha ,to Nám všem připomíná ,ze jsi Nám ani jednu fotku od Elieho neukazal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 cesta bude v pohode. Vy to mate s presedanim ne? My meli primy let a clovek je rozlamany jak tak. Aspon si protahnete nohy :-) Ja mela desny jetlag, den po prijezdu jsem fakt cely prospala. Jesteze bylo ten den zatazeno, aspon mi to nebylo lito :-) pri transferu jsme meli drobny problem. Chlapik si nas vyzvednul na letisti, nasedli jsme do mikrobusku. ..a pak jsem jen uplnou nahodou videla na papiru seznam lidi pro transfer a do jakych hotelu. Uvidela jsem tam nase jmena prirazena k uplne jinemu hotelu na uplne opacne strane ostrova. Kdyby jsem ten papir nevidela, tak bychom meli nedobrovolny vylet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 Prijedte na Valassko :-D znam par dobrych hospudek :-D
Odpovědět
@nikus30 Jednu jo :-) Jednu jsem poslal bromle...
Odpovědět
@nikus30 Ja ti neco poslu...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jake menu na hostinu chcete? Typicka ceska nebo neco z ostatnich koutu sveta? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a bromle se fotka libila a klidne by chtela videt vic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 ty brdo, ja kdyz prijedu na Moravu, tak mam abstak po takovych obycejnych valasskych jidlech. Halusky, plnene tasky, kyselica a tak. Jsem rada, ze jsou tam hospudky, kde zustali sami sebou a nehraji si na nejaky gastropub. Delaji valasska jidla, ale dobre. To preferuju nad varenim zahranicnich jidel ..a blbe. I v Anglii radeji chodim do pubu nez fancy restauraci, kde neni zadba atmosfera a kde se citim jak na trni. V Praze musi byt dost dobry vyber ne? :-)
Odpovědět
@bromlegirl Měla jsem bulku, vypadalo to na rakovinu. Po operaci mi vypadaly vlasy (ne všechny) a pak mě otravoval expartner a to bylo na moji psychiku konečná:-(((( Rakovina to nebyla, jen beningni utvar ale velky - na krku, neco jako latentni cysta. Tak jsem šla na mini ježka a řekla jsi, hlavně , že mám nohy, ruce......nebylo to tak jednoduché jak píši:-))) sáhla jsem si psychicky na dno, jsem ženská , ale.....Já dříve namyšlená dlouhovlasá blondýna. Díky některým věcem se ti přehodí hodnoty. Zasnoubená jsem byla několik let s expřítelem.....cizinec, pro kterého můj vzhled byl důležitý. Během vztahu a po rozchodu a operací jsem o tu " krásu" přišla. Současný přítel je ale to , co bych přála každé ženě. Miluje mě, ať už jsem "ošklivé káčátko" nebo dlouhovlasá blondýna z "Londýna". Je mi jen líto, že nemohu být krásná nevěsta jak jsem si vysnila, i když on mi tvrdí opak. Ale snažit se teda rozhodně budu:-)))
Odpovědět
@bromlegirl V Praze umej varit ceska jidla leda z prasku ;-( Rodinna oslava se nehodi uplne do hospody na rohu, nehlede prave na jejich kucharske umeni. Ja mam v Praze oblibene restaurace, kde skvele vari (i ceska jidla), ale spocitam je na prstech rukou.
Odpovědět
@alfred1 ROzpočet máme na večerní raut pro 45 lidí 45000. Ale nic hezkého velkého nemohu najít. Tady holky na beremese,cz navrhují pořád stejné 4 místa. Kdybychom byli z vesnice, to by byla jiná:-))))
Odpovědět
@nikus30 Na dva týdny za 9500, teda tak to je super.....to asi v PRaze neseženu co...:-))))
Odpovědět
@alfred1 díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 krasa je strasne subjektivni!! Je to spis o tom, jakou vydavas energii do okoli, charisma. Dlouhovlasa blondyna bez charisma je. ..dlouhovlasa blondyna. Jezecka nema jen tak kdekdo a clovek muze vypadat zajimavejc..vynikne vice tvar, oci. Ale to, ze ztrata vlasu a nemoc s tebou otrasla to dokazu pochopit. ( ja bych si taky sahla na dno a jeste hloubejc.) Zevnejsek je pro kazdeho dulezity... Asi to tak melo byt, aspon jsi nasla bezva partnera!! A uz jsi dobra? *zdrava* ..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?