Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@Nikus30 tak to je opravdu za chvilku! Budu moc drzet palec, at vam to vyjde podle predstav!;)
Odpovědět
@bromlegirl mě bylo teď 36:-))) Ale při koupi alkoholu stále po mě chtějí občanku:-))))
Odpovědět
@aliciane Dekujeme ,snad to klapne :-)
Odpovědět
@kotatko77 jeee to se mi ted stalo taky ,me je 31. Asi musime vypadat dost dobre :-). Ale polichoti to ze ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 @nikus30 ze by ceske geny? :-D
Odpovědět
@bromlegirl o tom neni pochyb :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak mne 18 nehada uz nikdo, ale samozrejme polichoti mi, kdyz mi tipujou 30 :-D:-D
Odpovědět
@bromlegirl :-D jako minus 7 to je dooost dobry Stani !!! No ja si nemyslim ,ze vypadam na 18,pani v obchode mela asi problemy s ocima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane ahoj. jj, u blažka měli krásné bílé (takové ty lehké lněné -super na tu pláž) ale nevím jak v Praze :) Jinak ještě v CIPO&BAX měli lněné plátěné, a taky v Joss & Lovenstein mají bílé, ale to nebyli lněné, anebo klasické kalhotové světlounce šedé. A jinak v Praze musí být přeci větší výběr než u nás ;-) Určo seženeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 to jo... jen přitel má takovou specifickou postavu a s tím spojený odpor k nakupování, takže už teď se toho nemůžu dočkat... ale děkuji mooooc! Píšu si!
Odpovědět
@bromlegirl Ja jsem jim tam daval cislo britske prepaid karty na zacatku (chteli cislo karty, kdyby clovek zpusobil nejakou skodu a podobne) :-) Tam byla jistota, ze me nemuzou natahnout 8-)
Odpovědět
@miskule666 To mas lehky... vymen 300 eur, a kdyz dojdou tak vymen zase neco. A schovej si uctenku ze smenarny, abys pripadne mohla vymenit penize zpet.
Odpovědět
Článek se načítá
@kotatko77 Kalhoty jsou vyzva :-) V bilych bude tvuj nastavajici vypadat jako cisnik (bila kosile, bile kalhoty). V modrych jako namornik, v cernych jako cesky cisnik. Ja bych asi volil cerne. Tedy jako oblekove bez saka... Boty jsou k tomu dalsi vyzva - je to svatba a uredni udalost, takze bych volil stejne jako na veceri uzavrenou obuv.
Odpovědět
@kotatko77 Mozna taky nejake sede...
Odpovědět
@aliciane Vylety urcite na miste. Respektive kaslete na vylety - napiste si seznam co chccete videt, vemte si taxika a reknete mu co ma objet. Nejake pripravene vylety jsou naprd. A urcite si nekde dejte cerstvy cane juice... To je mnamka.
Odpovědět
@aliciane Co je to take "specificku postavu" ? :-D Tu mam taky a rekl bych, ze ji ma skoro kazdy...
Odpovědět
@alfred1 děkuji za tip ;-)
Odpovědět
@vede ahoj :o) mohla bys mi prosím poslat kontakt na fotografa :o)) budeme mit nejspis svatbu v prosinci :o)) (ja o tom teda oficialne jeste nevim - přitel to chysta jako prekvapko) ale tak nejak se to trochu provalilo o)))
Odpovědět
Díky moc. Já myslela, že spíše než bílé, třeba béžové. Je pravda, že dle fotek mi pánové když jsou celý bílý připadají divní, ale černé kalhoty taky ne, to se na pláž nehodí. Jelikož budeme v Le Victorii, a svatba tedy na plážy, tak snad raději bez bot. VIděla jsem fotky, kdy pánové měli pantofle a vypadalo to dost blbě. U holek je to jedno, v dlouhých šatech není nic vidět:-)))) A co vy holky a kalhoty u chlapů, a košile lněná , nebo prostě nějaká bílá?
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 jasny, mame to tak v planu udelat. Budu studovat mapy a hltat moznosti? Kam se podivat, ani jeden nejsme moc valeci typy;)))
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 :D no, ze mu spolecenske kalhoty, ktere se ted nosi moc nesedi, maji na nej moc nizky pas a proste se do nich nejak neposklada;))) na druhou stranu nechci, aby mel takove ty siroke nohavice, jak pro dedulu, preci jen, je to mlady kluk, tak at mu to slusi!!;) uvidime... Sazim na toho blazka
Odpovědět
@aliciane Ahoj holky :o) tak se taky přidávám (ikdyž ještě trochu předčasně ikdyž jak se to vezme) přítel má pro mě překvpaní - jediný co vim, že letíme 6.12 na Mauricius někam na SZ - hotel nevim ještě to se prý dozvím tak v říjnu - což mámnarozky... noo a vždycky sme se bavili že se na Mauric. vezmeme.. no a to bych nebyla já abych se nedala do pátrání... Přítel mi oznámil, že pojedem na dovču ale že to mám vše nechat na něm že se vše včas dozvím... moje pátrání ale dopadlo tak, že sem našla paragon od prstýnku :-D další stopa :D nám přišlo od paní Mlejnský dopis - což má nastarosti myslím ty svatby v rají nebo co....a 28. září máme výročí takže si myslím, že mě požádá o ruku... a další "stopa" byli sme na úřadě pro kopii rodných listů - takže na co je asi jinýho potřeboval? :D mě teda řek, že je to nutný jako nějaký další doklad mít sebou - no nic nechci mu kazit radost takže s nim hraju tuhle jeho hru ale nemůžu se dočkat!!!! :o) takže já pokukuju po šatech a prstýnkách a tak... tak budu ráda tu s vámi sdílet info a zážitky :o) jinak @aliciane - to tam budeme stejně s Vámi :o) my bychom měli 6 letět a 11.12. svatba :o) a zpět 18. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 mne se libi lnene veci na plazovou svatbu.. Muj mel bilou lnenou kosili a lneny kapucinovy oblek. Na nohou mel kozene sandaly a kdyz muj videl fotky, tak by volil nejake lezerni mokasiny. Uplne naboso to taky neni uplne ono, prece jenom pujdete po chodniku a pak po cervenem koberci. Pokud budete v Le Victorii ...vypadalo by to az moc uvolnene. Pak na foceni jit naboso je v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik ty bedo, to by bylo super prekvapko ;-)
Odpovědět
@bromlegirl Taky mě napadlo mu nějaké mokasíny na chvíli dát. Krom jiného na chvilku si lodičky vzít chcu, protože je mezi námi rozdíl 27 cm, tak ať tam nevypadám jak zagroškudla:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 rekla bych, ze tu "specifickou" postavu ( nebo jeji pocatky) ma po 35 vetsinu kluku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Jeee, tak to je super!;) no pokud je to SZ, tak to musíte být blízko nás - hotel Paradis nebo vedle je Dinarobin...moc krásné, být takto překvapená... přestně tak, nezkaž mu to! To už musí být na chlapa, aby se takto snažil a byl tak krásně romantický... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 dej. Mokasiny budou vypadat vypadat elegantne, ale ne upjate. Jak rikam, kdyby se manzel rozhodoval znovu, volil by mokasiny. Tenkrat nam kazdy radil kozene nazouvaky ( sandals weddings), ale neni to ono. :-) jo a taky, muj se na nekterych fotkach trochu lesknul, kdezto ja kvuli makeupu ne. Doporucuju kluky, kteri se poti na tvari trochu napudrovat. Nemyslim makeup :-D
Odpovědět
@kotatko77 tak jste se nakonec rozhodli pro Victorii ? My budeme mit na obrad urcite boty a obleceni nic formalniho , proste plazova svatba :-).me se libi lnene obleceni ,ale co si ten muj vybere to je ve hvezdach :-) vzhledem k tomu ,ze svatba je cca za 3 tydny ,tak by si mel pohnout :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 sranda je ta, ze nekdy manzel na me: " jdu na zahradku sekat travu. Mohla bys mi prosimte podat z botniku sandaly?" A ja:" ktere? " " no prece ty svatebni":-D:-D aspon si jich muze uzit i pri domacich pracich :-D:-D Ja mela lodicky na mensim podpadku pujcene od kamosky z prace a mela jsem je pouze na obrad. Pak jsem si je vyzula. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?