Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ted kamera zabrala Jana Zelezneho. .ty bedo, ve 47 a jaky kaluuus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jj, ale mam pocit, ze jsme tam sedeli I dyl, nekdy jsme sli na vecu az kolem 8.30, oni vas po 10 hned z tama nevyhodi a kdyz tak presidlis do baru :-)
Odpovědět
@bromlegirl no tak to asi presidlim do Baru :-) ja uz se těším ,17.9. Vyplouvame z Irska a hurá domu :-)
Odpovědět
@bromlegirl ahoj a copak Ti je?? že by vás bylo za chvíli víc? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon uz to netajim. Cekam mimco, ale muj 1.trimester je ponekud narocny asi mam moc hormonu. :-)
Odpovědět
@bromlegirl ahhh konečně oficialne ,tak uz ti muzu i veřejne pogratulovat :-) takže jeste jednou ,mooooc gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl to tady se davaji vsechny ceremonialy, i kdyz tam neni nokdo z nasich.jj, vypada dobre:-) sportovec:-) ale me libi Sebrle:-) mam ho na svym seznamu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diky, ale jeste moc negratuluj az tak za 2 tydny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to vis ja jsem na ty starsi. Zelezny je podle meho gusta a taky Michael Johnson nebo Jonathan Edwards (byvaly troskokan), ted dela komentatora, vlasy sedive, ale je to kalus :-)
Odpovědět
@bromlegirl musíš byt pozitivni :-)
Odpovědět
@bromlegirl s gratulacema teda ještě počkám, ale moc Vám to přeju a hlavně, ať je Ti brzo líp!
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl me se libi i starsi i mladsi:-) zalezi na charisma a celkovym pusobeni toho cloveka:-) Jete se mi libi Tomas Hanak:-) to je taky kusanec:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 tak to je krásný dvě rozlučky :-) jj mě něco připravuje sestra s kamarádkama,tak to bude překvápko :-) na září :-)..co je ale horší,že druhý den mám závod 5km Prahou a nevim zda to dám :D přítel mě přihlásil,aniž bysme doladili co jak :-) no o to je to pro mě větší výzva :-D ;-) =-)
Odpovědět
@nikus30 tak to je krásný dvě rozlučky :-) jj mně něco připravuje sestra s kamarádkama,tak to bude překvápko :-) na září :-)..co je ale horší,že druhý den mám závod 5km Prahou a nevim zda to dám :D přítel mě přihlásil,aniž bysme doladili co jak :-) no o to je to pro mě větší výzva :-D ;-) =-)
Odpovědět
@miskule666 jeee super ,to bude urcite paradni prekvapko :-) jaky zavod ,beh? No tak to nevim :-) :-) to je opravdu vyzva :-)
Odpovědět
@nikus30 od RunCzechu,pořádají běhy na různý vzdálenosti po ČR ..no jsem na to zvědavá :)))
Odpovědět
@miskule666 aha ,tak to vubec neznam :-( beh nepatri mezi me nej sporty hi hi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 to bezis pro nejakou charitu? Na rozlucce se asi budes muset mirnit nebo jit druhy den pesky :-)
Odpovědět
@nikus30 @bromlegirl ja běh taky nemusim,přítel zacal byt nadšenec,tak me zapojuje,radost moc nemám :D a to sport mám rada :-).. Nn je to normální běh,myslím,ze to tady založil naky Ital,pokud se nepletu..Jj u me bude asi rozlucka v poklidu nebo se fakt projdu :))) uvidíme podle vývoje,to se neda nikdy předpovědět :-)
Odpovědět
@bromlegirl Zelezny? http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladim%C... ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 no ten ma taky " stribro" v hlave, ale tohohle jsem na mysli nemela :-D:-D
Odpovědět
@bromlegirl Navic ma "nezapomenutelny" usmev 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, těm co mají svatbu už za sebou moc gratuluji a ostatním,které to teprv čeká přeji hooodně štěstí a at vám to krásně vyjde... i já plánuju svatbu v září na Mauriciu, budeme ve Victorii od 16.9.=).. po přelouskání několika stránek jsem nadšená, že jste s tím všichni tak spokojení, ale tak trochu mě mrzí výběr hotelu... byla to volba hlavně z fin.důvodu, jinak bychom volili asi shandrani, nebo jiný na jihu kvůli divoké přírodě a krásnému moři... tak holt si za tím budeme muset udělat nějaký výlet=)
Odpovědět
Profilova fotka
každopádně jsem se chtěla poptat na fotografy.. nějak jsme to moc neřešili a spoléhali na hotelového, ale všichni píšete, že je to ta největší blbost=).. když bych měla teda vybrat nějakýho profi, tak se mi líbí backlight..není moc pozdě je ted kontaktovat? a víte orientačně za kolik jsou?
Odpovědět
@tynus to se tam asi teda uvidime :-) vy jeste nemate fotografa jo ? tak to jste dobri :-D :-D :-D kdy mate presne svatbu.? Kazdopadne klukum napis a uvidis ,co ti napisou .
Odpovědět
Profilova fotka
no nemáme=).. za to může ten můj, když sme se dověděli, že třeba ten Elie je kolem 700 eur tak okamžitě řekl, že na to teda kašle.. tak chci najít alespon nějaký kompromis, jestli se teda u hotelovýho pak nějaký hezký fotky ještě doplácej tak mi to přijde jako svinárna a to si to radši zaplatim rovnou a za hezčí... jinak přiletíme 16týho a 19. je svatba
Odpovědět
@tynus no to me prijde taky jako svinarna :-( ale mozna nejsou vsichni takove ,ale nevim.NO ja myslim , ze vetsinou tam budou stat fotografove okolo 500-600E,aspon takove mi chodily nabidky ,kdyz jsem poptavala ja ,bohuzel uz nemam ty maily ,ze bych te preposlala.U kluku jsem poptavala video a to je za 400€ ,co zme prislo dost ,takze nas natoci svedci ;-)
Odpovědět
@tynus a na kolik to mate noci ,taky 9 ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jo s těma svědkama je to nejlepší, ti by mohli klidně i fotit=).. nás i napadlo, aby s námi jel kamarád fotograf s manželkou, aby si tam udělali dovču, odsvědčili a odfotili a tak, ale narodilo se jim mimčo, tak máme smůlu=).. jj máme taky 9 nocí
Odpovědět
@tynus no ja radsi profi fotky ,nez od svedku :-D nic proti nim. Ted jsem nasla mail od JEAN DANIEL VILLIERS ,nejlevnejsi balicek ma cca 380e ,je to ale jen na 3 hodiny foceni a kolem 100-150fotek ,plus album.Ale ty ceny jsou z lonska ,takze ted to muze byt vsechno jinak ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?