Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka nejsou ,nejsou . jsem zvedava,jestli tady budeme mit nejake novacky ;-) . jen ,kdyby te to nahodou zajimalo,porad nemame obleceni pro zenicha :-D pry si koncem mesice ,neco objedna na netu a pujde obhlidnout golf shopy :-) Me ceka za dva tydny dalsi rozlucka ,tentokrat i s prespanim. Co ty uz se ti krati prazdniny co ,tesis se na deti ,asi jo ze?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @rozzaarka jsem furt nepojizdna :-( ale kvuli neschopence se aspon muzu divat na mistrovstvi sveta v atletice v primych prenosech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nepadne, akorat zmenime obcas tema ;-)
Odpovědět
@bromlegirl porad doma ? :-( taky koukám na atletiku :-)
Odpovědět
@rozzaarka @nikus30 taky jsem si holky říkala:))) budeme to tu muset udržovat porad my nějak :-D třeba i tím až pojedem na Mauri třeba na výročí sv. :-) 8-) ti chlapi mají na vse dost času viď :-) my zase nejsme schopny si porad sednout nad pisnickama a ani vyletama,furt až v záři :-D a kdy mas ty rozlucku?? Těsně před odletem?..
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no, uprimne, moc se netesim. jsem porad unavena, kazdy den spim i pres den... bude to fakt narocny:-( s tim oblecenim je to vtipny:-) ale ma jeste mesic, casu dost, ne? v nejhorsim se bude zenit v boxerkach:-D @bromlegirl furt doma? a je ti aspon trochu lip? atletika je fajn:-) fandis GB nebo CZ?:-)
Odpovědět
@miskule666 no asi budem muset a budem doufat v nejake nové nevěsty :-) prosím té ani nemluv ,písničky a výlety to nás taky jeste čeká :-). Rozlucku budu mít uz druhou :-) poslední víkend v srpnu ,první jsem měla v květnu v ČR .co ty planujes něco ?
Odpovědět
@rozzaarka jo tak :-( taky jsem si říkala ,ze budeme mít aspoň originální fotky s zenichem v boxerkach nebo v plavkách :-). No o no sice mesic jeste čas je ,ale my jsme tady trosku busy ,přes týden nejake nákupy nehrozí a víkendy jsem ted taky nějak busy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka furt doma az do 3.9. A blbe mi je furt. Moje celkova aktivita se sklada z toho jit rano do koupelky a blit/nebo se aspon nadavovat. Vcera jsem blila trochu krve, ale na netu jsem si nasla, ze to je normalni pokud blijes furt, hrdlo asi nestiha. V noci se budim co kazdou hodinu, takze dospavam pres den. Fyzicka aktivita nulova.:-( chteli jsme oslavovat 1. Vyroci v Le Victoria, ale to se s nejvetsi pravdepodobnosti konat nebude. V atletice fandim Cechum a kdyz tam zadni nejsou, tak slabsim nebo UK. A brecim u kazde statni hymny :-:-D:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 muzu byt tvuj personal shopper, ja mam casu dost :-D ty brdo mne ta nase svatba prijde tak davno. ..kdyz se divam na fotky, tak si tam pripadam tak hezka, za to ted to stoji za starou belu :-D:-D asi to uz lepsi nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl tak to je pekny... :-( a doktori nic? snad te to brzo prejde. to je sileny. tak to na oslavu prvniho vyroci taky asi nevidim:-D ale co, zase usetrite na neco jineho a pojedete pozdeji:-) taky brecim u hymny, ale jen u te nasi:-) kdyz dobehla Hejnova, rvala jsem jak mala holka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja myslela, ze pisnicky mas z hotelu. Na vyletech se muzete domluvit az na miste. My jsme se nad vyletama vubec nezaobirali. Pak prisla holka se slozkou a letakama a vybrali jsme si az podle letaku. Pohoda jazz ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka jedine, co mi dava nadeji, ze to nejhorsi by melo byt za mnou za 2 tydny, ale ...co kdyz mi bude takhle az do konce? To by me naprosto odradilo do budoucna. Citis ze mne tu pozitivitu? :-) Hejnova byla genialni! Vcera jsem fandila Veselemu, bohuzel BBC se zameruje na sve sportovce, takze jsem jeho vysledky sledovala na netu. To se mi vzdycky libilo na nasich vysilanich, ze kdyz byla ceremonie se statni hymnou, tak se vsecko prerusilo a sledovala se ceremonie. Britanie pres ceremonie dela rozhovory, ktere jsou zajimave, kazdopadne by mohly pockat. Hejnovou na stupnich vitezu jsem tudiz nevidela ( jen slysela. ..a nadavala) a nedelam si iluze, ze dnes uvidim Veseleho.
Odpovědět
@bromlegirl klidně můžeš byt můj personal shopper,ale ty ted nemáš zadnou aktivitu ,tak nevím :-D . Písničky mám sice z hotelu ,ale 12 CD :-) ,takže musím porad vybírat ,ale aspon je to užší vyber -:). To ja to mám rada naplánované aspoň trosku dopředu ,na kazdou dovcu trochu naplanuji výlety :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja videla na beremku nejakou novou diskuzi Mauritius, Maldives 2013 ( uz si ten nazev nepamatuju), mozna jsou nove nevesty tam...nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ty nas maly planovaci :-) jake pisnicky mas na tech 12 cd?
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl hele citim a naprosto chapu. taky jsem byla v takovem stadiu:-) ale ted uz je to lepsi:-) jen pro jistotu mam asi alergii na psa... ceremonial s Hejnovou jsme taky nevidela, tenhle tyden byl vic nez narocny:-):-) chci si to pak v klidu vygooglit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl nebo muzes na netu sledovat ct4 sport:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale nas laptop je z roku 2006, takze nestiha. Uz ho ani nepouzivam, vsechno delam z mobilu. Nemate nekdo tip na dobry laptop? :-) Ct4 se mi furt seka :-(
Odpovědět
@bromlegirl no nás laptop uz taky pomalu umírá ,taky jsem věcně na mobilu ,asi si jako svatebni dar nebo na Vánoce dame tablet :-)
Odpovědět
@bromlegirl aha tak tu diskuzi jsem neviděla :-(. Jj ja rada plánuji když se to týká cestování :-). Prosím te písničky jsem zatím jen tak přiletěla . Jsou tam 2 cd francouzských hitu :-) pak ,je tam napr.Seal,Bryan Adams ,Robbie,Pink ,Bruno Mars ,Riahanna , Bon Jovi ,musím říct ze tam není spatny vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my taky chteli tablet, ale daji se na to stahnout treba fotky nebo pisnicky? Jestli ne, tak si ten laptop beztak koupit musime. Co treba ten, co se da pouzit jako laptop I jako tablet?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 soude podle vecernich programu v baru v le Victoria tak ts hudba bude dobra. Hrali tam po vecerech super hity :-)
Odpovědět
@bromlegirl ja myslím ,ze na všechny tablety kromě ty od apple se to dá . Na apple musíš přes i tunnes a tam se za hudbu platí ,mám iPhone ,takže s tím mám zkušenosti :-). Ale ja tomu moc nerozumím ,to spis Majkl a ten by chtěl ten co píšeš :-).
Odpovědět
@bromlegirl tak říkáš ,ze večerní zábava dobra ? To jsem zvědavá ,jako disco a tak ?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no disco vylozene ne, ale tancit muzes. Dospeli vetsinou jenom poslouchaji a popiji a deti tanci. Je tam I ziva hudba nebo ruzni tanecnici. Bylo to super. Kazdy vecer jsme tam sedeli :-) hned bych jela, kdyby ta cesta netrvala tak dlouho :-)
Odpovědět
@bromlegirl ti my tam budem taky každy večer :-) ale četla jsem taky ,ze ty restaurace tam ,zavírají celkem brzy . Co ta večerní zábava ,taky to konci do 22h ?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no to bbc me fakt stve! Ted jsem na stadionu slysela nasi hymnu a komentatorka ve studiu rekla: " ted se na stadionu nic nedeje ( a co nase ceremonie?!), tak si pustime neco o historii Moskvy! "... coooo?! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no kolem te 10, ale to bohate staci, fakt. :-)
Odpovědět
@bromlegirl mas pravdu ,v nasem veku to stačí až až :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?