Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@miskule666 Soukromčo Sega je v tom luxusnějším svatebním balíčku:-). Jinak, jestli máte obřad v pátek, můžete si ji užít v rámci animačního programu, myslím, že tak v 18 hod na pláži to bylo:-). A hrálo tam pořád něco, ale Sega je fakt autentický zážitek.
Odpovědět
@vede děkuju :) my to máme v sobotu a balíček teda základní :) škoda, no uvidíme ..necháváme to nějak volně a jak to přijde to přijde..tu Segu bych ale určitě ráda viděla..tak aspon snad hromadně u baru :))) škoda, že to neni salsa, tam máme aspon základní kurz za sebou :))),ale asi pak už je to jedno,člověk se třeba i chytne :-D
Odpovědět
@nikus30 no my měli kraťasy na obřad, tak myslim, že to jde :-)). Nikdo do toho nemluví, co si vezmete na svatbu, spíš záleží, v jakym stylu to chcete mít. Ale dlouhý jsou lepší, jenom nám to bylo fuk a já jsem měla obyč šaty, tak to celkem šlo, Radim chtěl prostě kraťasy :-)) A na večeře jsou dlouhý kalhoty slušnost v každym lepším hotelu a tady tuplem :-). V tom to ty chlapi maj horší :-))
Odpovědět
@petabon ok , dekuji moc za info asi zustaneme u tech dlouhych .
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 zatreses bokama a rukama a budes to mit jak salsu :-D:-D
Odpovědět
@bromlegirl :-D tak tak a v mým podání to splyne úplne :-D
Odpovědět
@miskule666 tak kůň nebude :-( dnes mi p.Walter napsal ,ze mu z Victorie napsali ,ze je to za 250€ ,to už je moc !!! Ze hotelu Paradise myslím,to je za pul ,protože jízdárna je jen přes cestu :-( tak nic .
Odpovědět
@nikus30 ty jo:((( to už je mazec!!!:( tak představám i ja přemýšlet,docela jsem to dost taky zvažovala..ale na tu chvíli je to dost...ale děkuji za info,ještě jsem se o to nestihla zajímat-psát mu :)
Odpovědět
@nikus30 možna jízda na zelve by vyšla levněji :-D :-D :-D
Odpovědět
@miskule666 no ja myslim,ze to uz je extrem :-) ale zelva by byla opravdu originalni :-) :-) . Ja ted v nedeli jela poprve na koni za 25€ na hodinu ,ale to se neda srovnavat . Ale bylo to fajn ,jeste vcera me bolel zadek a nohy :-)
Odpovědět
@nikus30 jj ten rozdíl za transport kone na relativne malým ostrově je prehnany..Jj ono se to nezdá,ja seděla na koni naposledy asi v deseti a vím,ze to nebylo jen tak,ale bavilo mě to :))
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 zelva by byla originalni, ale abys to zelvim tempem stihla do sezdavky :-D osedlala bych ji uz rano po snidani, aby tam do te doby dosla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bromlegirl chtela jsem napsat presne neco takovyho:-)
Odpovědět
@bromlegirl @rozzaarka vy jste samé srandicky ,ve dvě hi hi.ja už si představuji osedlanou zelvu :-). :-D :-D co jinak jak se mate kočky ? :-)
Odpovědět
@bromlegirl @rozzaarka @nikus30 :-D úplne ji taky vidim :-D radši se budem spoléhat na svoje nožky :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak nejak porad stejne:-) vratili jsme se z dovci, kde jsme malem chcipli vedrem a pripravuju se na pristi tyden, ktery bude vysoce narocny:-)
Odpovědět
@rozzaarka a kde jste byli ? A co se děje příští týden ? To víš ja musím všechno vědet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 byli jsme v orlickych horach:-) no, je to ted mega narocny. zitra jedeme do Humpolce - teta ma oslavu 60.narozenin. v nedeli jedeme ke kamaradum grilovat, v po jedeme koupit s tchanem veci na malovani a vecer na veceri, utery budeme asi malovat u tchana, patek ma kamaradka svatbu... no, nejak se to seslo.:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak tam jsem jeste nebyla :-). Teda ty jsi busy :-). Ja uz nebyla na svatbe asi 5-6 let :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my letos meli 4 + ta nase... mazec:-)
Odpovědět
@rozzaarka to je teda drsny :-) a koupila jsi si na vsechny nove saty ? Hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nene:-) jen na svoji:-)
Odpovědět
@nikus30 Ale osedlat zelvu by nemel byt problem... Zelvy tam jsou a celkem velike.
Odpovědět
@alfred1 ze by ? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem svatebni fotografka a od 9.9-18.9 budu na Mauriciu. Pokud nektera shanite fotografa bud na svatbu nebo na romanticke foceni pri zapadu slunce na plazi, mrknete ke me na profil :)
Odpovědět
@dara_zidkova moc pekne fotecky ,skoda my tam budeme až od 22.9. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 dekuji! Jeee, tak to je skoda...kazdopadne preju, at se svatba vydari na jednicku! :)
Odpovědět
@dara_zidkova děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 mam se furt nevolne :-( uz 2 tydny na neschopence.
Odpovědět
@bromlegirl :-( to me mrzí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?