Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 sezenes i levnejsi pujcovny:-) A smir se s tim, ze taxikar nezavre hubu celou cestu:-). spolu nemate sanci ani prohodit slovo, porad ti bude neco vypravet, takze jestli na to moc nejste, radsi jedte sami:-D
Odpovědět
@pe04czpl ok diky ,to neni tak strasny :-)
Odpovědět
@rozzaarka jezis ,tak to ne !!! Ja mam rada svuj klid ,prece jen starnu :-) A Michael na to uz vubec neni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak to se tes, poznas to uz cestou z letiste. jediny taxikar, ktery drzel zobak byl ten, co nas odvazel vecer na letiste. zbytek zvani, zvani, zvani. ukazuji ti, vysvetluji, popisuji, 100x si vyslechnes o tom, jak je tam propleteny nabozenstvi, jak se tam vsichni staraji o rodiny a ostatni... jako jo, zajimavy popovidat si o jiny kulture, zpusobu zivota a tak, ale nenechaji te ani minutu v klidu:-)
Odpovědět
@nikus30 Běžte naboso, je to nejlepší. A u moře vlastně nejautentičtější. Jestli teda neplánujete úplně formální oblečení. Altánek je stejně v písku.
Odpovědět
@nikus30 Náš řidič povídal tak akorát. Rozhodně ne, celou sestu. Povídal zezačátku dost a pak vždycky, když jsme dojížděli k těm místům, vždy o tom něco řekl. A teda byla jsem ráda, že jsme byli s ním, protože jsme viděli mnohem víc, než kdybychom jeli sami. Ale jde o to, jestli to chcete jen objet, nebo se i něco dozvědět a fakt poznat. My jsme třeba s tím obrovským kusem papyru, který nám přinesl řidič z lesa, teď oslňovali na oslavě:-) A já už se těším, až to přinesu dětem do školy. Pro mě je to třeba největší suvenýr, který jsme si přivezli. A kdybychom jeli sami, tak ho nemáme. Řekla bych si možná, že to je divný strom, ale dál bych to nezkoumala... I do té botanické doporučují průvodce, protože jinak to projdeš a nevšimneš si všeho.
Odpovědět
@rozzaarka no tak to nevim jak to prezijeme :-) Majkl neni zrovna moc ukecanej ,tak ten se asi zblazni hi hi ,a po te ceste z letiste si urcite povidat chtit nebudu ,ponevadz budu mit asi dost :-).
Odpovědět
@vede ja uz mam krasny sandalky ,takze ty si musim aspon na chvilku nazout :-) ale formalni to urcite mit nebudeme. My si nejradsi vzdycky vse objizdimd nebo obchazime sami, ale v fe botanicke zahrade sluzeb pruvodce vyuziji ,stoji ta zahrada za navstevu ?? A ten papyrus jste prevezli bez problemu ?
Odpovědět
@nikus30 My jsme tam bohužel nebyli a teď mě to trochu mrzí, bylo to za bukem. Papyrus jsme převezli v pohodě. Schovejte si noviny z letadla, protože to chce vysušit. A papyrová alej je u Alexandra falls. Jen u silnice je to obrané, tak to chce hlouběji do lesa. Já botky u obřadu měla taky, ale přek krájením dortu jsem je skopla a oba jsme byli bez. I většinu fotek máme bez. Prostě to bylo pohodlnější:-)
Odpovědět
@vede Jo aha ,to je skoda :-(. No nevim jestli tam Majkla vubec dostanu ,ale tak snad Jo :-) Alexandra fall are jak je ta sedmibarevna zeme ? Taky pocitam ,ze boty na sobe asi dlouho mit nebudu :-).
Odpovědět
@nikus30 U sedmibarevné země je vodopád Chamarel. Ale Alexandra je cestou z Grand Basin do Chamarelu.
Odpovědět
@vede aha :-) diky
Odpovědět
Článek se načítá
@miskule666 takže kůň na obřad 125-150€ :-) přiznám se ,ze jsem čekala jeste o něco víc :-)
Odpovědět
@rozzaarka krasne reference na stránkach BM :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diky:-) ty jdes do kone????
Odpovědět
@rozzaarka jeste nevim ,ale dost o tom premyslim :- :-)
Odpovědět
@nikus30 děkuju za info,ty jo,ja čekala taky o něco víc :) otázka na jak dlouho :)) ty jo,zvazujes na něm přijet asi na obřad a pak ho půjčí asi i na fotky viď?? No prekvapko by to nebylo spatny,sakrys :)))
Odpovědět
@miskule666 na fotky bude asi příplatek jeste..to teď čtu znova,ze na obřad :)) ty jo budu taky přemýšlet :))
Odpovědět
@miskule666 no ja prave nevím ,jestli je ta cena podle délky pujceni . Pan Walter už tam psal ,ze o to budeme mít možna zájem :-) :-). Napsal tam od 17-18h ,protože západ slunce dne 24.9 je 18:06 ,ano i tohle mi napsal :-). Takže by to byli super fotky ,takže ani nevím jestli by byl na obřad ,to jsem si odvodila sama hi hi . Vse se řeší a platí až na míste:-). No řeknu ti dost vazne o tom přemýšlím :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 byla bys jak Popelka ;-) no doufam, ze si nezaplatis konika a nedostanes nejakeho oslika :-D
Odpovědět
@bromlegirl no to taky doufám :-) ale to by se spis mohlo stát asi v ČR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 uz se ti to cekani krati, co? ;-)
Odpovědět
@bromlegirl jj už jen necelé dva mesice ,uz se nemuzu dockat :-). Co ty mas se ? Dlouho jsi tu nebyla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Diky diky za to meno toho kvetu :), zhanam ho uz dlho a ty si vyriesila moju zahadu bermudskeho trojiholniku :D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 popelka na oslovi:-D to me trochu rozesmalo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Ahoj, ked spominas biele nohavice, tak tie sme prave zhanali minuly tyzden a uspesne... Boli sme skoro vsade - v Brne, neviem odkial presne si, ale podarilo sa nam za super cenu v Lacoste a su vo vypredaji prave.Sedia ako usite na mieru, moj skoro manzel je z nich nadseny :) - ved aby nebol... ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po dnesnom dni v praci som stihla akurat precitat vsetky prispevky, co som zameskala za poslednu dobu - cca 30 stran... Kebyze mam zhrnut, co vsetko som precitala, tak ani neviem, ale viem, co sa chcem spytat :) : Prosim Vas je tu niekto kto sa chysta do Shandrani v obdobi od 15.9. do 26.9.13 ? Ked tu tak citam, ze sa vas hodne stretne v vo Victorii, tak ci aj my narazime na nejakeho ceskoslovaka ;). Viem,ze ste spominali aj kontakty na lacne taxiky, tak ak by ste si niekto spomenul a dal nejake odporucania, tak urcete uvitam. Moc krat dakujem za pekne straveny den v praci :) PS: Sefe ak sa toto k tebe dostane, tak sam vies, ze rodinny zivot je ti milejsi nez praca, tak prosim pri treste mysli na to, ze aj ja si chcem zalozit rodinu a uz sa mi to krati, tak na kusok uliatia mam narok ;). Dakujem.
Odpovědět
@vbakosova ahoj,moc děkuju za tip!!:)Brno mám dal,ale juknu tady! :) už je musíme sehnat,čas leti jak blazinec :)))
Odpovědět
@nikus30 Ty jo kůň! A necháš mě projet? Ne, si dělám srandu :-). Jinak hlásím, že jsem si dneska koupila nové šaty, takže mám dilema a nevím, v čem ti to odsvědčim :-D
Odpovědět
@alneha ja jeste nevim ,jestli bude kun :-D ale pokud by to slo ,tak proc by jsi se neprojela:-) dalsi saty? ty taky rada nakupujes co :-) a jaky ,pochlub se ,jakou barvu ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?