Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že s těma palubovkama je to fakt zamotaný :-D No musíme si je nějak vybojovat :-D Těším se už na nějaké fotky. Teď koukám z kanclu a normálně je 6:50h a venku je ještě tma jako vy pytli. Docela rychlý :-( Lepší bylo vstávat do světla, sluníčka....
Odpovědět
leni, tak už sa teším na ten nový album barca, ani mne sa veru do tej tmy nechce vstávať. lepšie bolo keď mi ráno slnko zasvietilo do tváre ;-) ozval sa mi aj sám p. Walter, že rezervácia je platná a už čoskoro zašle zmluvu :-)
Odpovědět
Jé tak snad nám smlouva taky přijde. Já si s ním psala včera kvůli cestovnímu pasu. Mám ho platný až do října 2011, jenže oni vyžadují aby byl platný asi 6 měsíců po skončeneí pobytu což mi asi o 2 týdny nevyjde. Takže kvůli tomu si musím nechat udělat nový a po příjezdu jako vdaná paní zase nový :-p Prý to nemáme riskovat protože by mě třeba vážně nepustili do země. No a jinak ten rybolov na který chce můj drahý stoí cca 10-15tis Kč. Ale moc se na to těší tak to bude jako jeden výlet:) Pak asi dáme ten jih taxíkem. Víc asi nestihnem. 8-)
Odpovědět
lucil: já bych tp taky neriskovala s tím pasem. Nevíš kdo bude na letišti a stačí aby se dotyčný blbě vyspal a máš to. Docela drahý rybolov, co? :-o :-D je v tom i to, že co si ulovíš (pokud vůbec něco), tak si taky sníš? :-D Ten Mystický jih chceme taky. Jinak uvidíme. Necháváme to pak na situaci na místě. Určitě budeme pár dní jen lenošit a nehýbat se :-D
Odpovědět
Baru no právě že je tam prý zvykem že úlovek si nechá kapitán lodi-takže dobrý byznys. Dostane takovou pálku za to že tě nechá rybařit a co mu ulovíš on si pak prodá. Ale přítel je z toho nadšený tak objetujem jiný výlet. Stejně se chceme i trochu válet na pláži a ne to jen procestovat. Máme na výlety 5 dní včetně víkendu.
Odpovědět
Spíš si odpočiňte. Kdyby jste měli mít každý den výlet,tak si ani nestihnete užít páže. To je docela blbej zvyk. To by se mi nelíbilo. Pěkně teda rejžujou, sakra...Asi se tam odstěhuju :-D Zrovna si říkám, co tam budeme 14dní dělat :-D
Odpovědět
No my máme dní pobytu 10-první 3 dny se řeší svatba-4. den si chceme po svatbě odpočinout a tak. A určitě nechceme pořád někam jezdit, je mi jasné že to nemůžeme všechno stihnout. Chceme se i válet u moře a u bazénu :-D
Odpovědět
kdo by řekl, že 4 dny se řeší svatba, co? Takhle přijdeš o půlku pobytu - skoro. takže z 10dnů máte fakt jen 5 dní na válení. I když bych se asi válela ty 4dny do svatby a zbytek cestovala. Člověk si to plánuje a pak je to stejně jinak :) nechte vše plavat a na co budete mít chuť, tak to dělejte. Všchno se stihnout ani nedá. To bys tam musela jet na měsíc.
Odpovědět
No a to jsme Bru tu svatbu ze 4. posunuli na 3.5. Přiletíme v neděli ráno, ubytujem se a sejdem se s koordinátorkou a v pondělí na úřady a v úterý svatba. No a odlet je v úterý večer-jako další týden:) Ve středu po svatbě se budem válet a užívat si 8-)
Odpovědět
zítra už je říjen a je jeden měsíc za námi ;-) Neutíká mi to. Myslím, že si to užijete i bez každodenních výletů
Odpovědět
No to jo, ode dneška za 7 měsíců máme v plánu odletět:) Ale když už pojedeme takovou dálku, chceme něco vidět a nejen hotelovou pláž. Však uvidíme kolik našetříme a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my to máme zítra za 8 měsíců :-) Už se těším. Penízky už máme, takže jen čekáme na smlouvu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, my to plánujem za 355 dní. :-D Hotel Le Mauricia. :-)
Odpovědět
Jé Reo tak to bylo rychlé ;-) Jak jsme si přečetla v albu. My jsme o možnosti mauricia začali uvažovat někdy v srpnu, rezervované to máme ale ještě není hotová smlouva. Jinak já jsme byla požádána o ruku po 5 letech a 2 dětech :-)
Odpovědět
ahojte, my to mame za 15 dni :) a povieme si ano, uz cakame na letenky kazdym dnom by nam mali prist, dufam ze pocasicko bude pekne a vydari sa nam vsetko podla planu :-N
Odpovědět
Jejda Dianko to se máte. ted je takové počasí že jet do tepla bude super. Jo vlastně ty se vdáváš na 3. narozky našeho staršího synka.
Odpovědět
Dellores: teda tak já už tomu nerozumím :-) Nám u přepážky řekli, že to není možné, protože na to nemají systém. Tak to asi dělají podle toho, jak se jim kdo líbí nebo nevím :-D Ahoj Reo ;-) Dianka: Už jsi nervozní? Počasí určitě vyjde-teď tam skoro neprší ;-)
Odpovědět
lucil07 - to uz je treti cloviecik o ktorom viem ze ma narodeniny v nas svadobny den :) ano velmi sa tesim na to teplucko, som si ho vysnivala tak dufam ze nebude strajkovat :) my letime utorok a piatok sa bereme tak to budu 3 dni na zblaznenie, teda 4 lebo pondelok maju prist k nam priatelia co nam idu za svedkov, tak sa uz teraz modlim aby im nezacalo strajkovat nejake lietadlo :-. to by bol pruser :-N
Odpovědět
Jé Dianko tak vy tam budete mít i známé??to bude fajn. Já jsme zase zapomněla do jakého hotelu jedete??
Odpovědět
ano budeme, pozvali sme si nasich dvoch najuzastnejsich ludi (tajne dufame ze si tam padnu do oka) ideme do beau rivage
Odpovědět
Myško.... další Mauricijská paní :-D Móóóc gratulujeme a užívejte sluníčka co to jde :-) Štastnou cestu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rea: Ahoj, taky hotel Le Mauricia a už jen 245 dní do svatby :-)
Odpovědět
Jé vás nakonec tolik jede do Le Mauricie. My pořád přemýšeli mezi Mauricií a Canonierem a nakonec jedeme do Victorie 8-)
Odpovědět
no my to máme za 217 ale to je ešte strašššne ďaleko :-D
Odpovědět
To lenule26: Ahoj. :-) Tak jsem neodolala a musela jsem se do té vaší diskuze přidat...holky mauricijský. :-D To Rawenna: 354 a už se nemůžu dočkat. ....ale zároveň se i hrozně bavím plánováním. Jsem taková šílená organizátorka, takže jsem ve svém živlu. To vladenas: ....no to mi povídej. Ty už budeš vdaná a mně bude do svatby zbývat ještě 137 dní. :-) (použila jsem kalkulačku)
Odpovědět
rea, ten balík čo máš s dierovačkami a tak chceš načo použiť? na oznámenia?
Odpovědět
To vladenas: No vlastně na všechno možné. Chci asi tak měsíc nebo spíš dva (kvůli počasí) před svatbou udělat takovou předsvatební zahradní párty, na které bych ráda seznámila naše rodiče. ...mno a protože už jsem jednou psala, že jsem takový organizační blázen, chci tyhle blbinky využít na výrobu pozvánek, etiket na svatební víno, etiket na čokolády, štítků na mandličky....prostě na všechno možné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Téda holky, vy se s tím piplláte :-) To mi asi jen přijdeme s nějakým koupeným vínem a oznámením a hotovka :-) Přemýšleli jste někdo již nad hudbou?
Odpovědět
My přijdeme asi jen s fotkama:) No a hudbu zatím neřešíme-ale něco si pak vypálíme-snad.
Odpovědět
ahojte chcem sa opytat ak nahodou si vlastnu hudbu nedonesieme, ak to riesia koordinatory v hotely? pustia pocas obradu nieco co maju alebo sa svadobny obrad odohrava bez hudby? ma niekto skusenost zo zivou hudbou pocas obradu - spevakom, respektivne triom?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?