Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 jj 8 tydnu :)))to uteče jako voda :) já taky se těším, my máme nakonec prekvapko,ze pojede asi i sestra s manželem ,ještě teda nemají letenky nic,ale mluvi o tom, tak snad :))))) teď akorát čekám na svadlenu,Saty si nechávám nakonec usit..
Odpovědět
@miskule666 no on nám bohužel i ten pobyt tam uteče jako voda 😞. Tak snad Vám to prekvapko klapne ! To by bylo super ,to by Vám to asi i odsvedcili co ? U nás taky brácha a potom známi ,ze pojedou ,ale nakonec nejede nikdo :-). A jake si nechavas sit šaty ??
Odpovědět
Jj uteče :(,ale porad je to ještě před nami :)..tak uvidím,snad to klapne,jj odsvedcili a bylo by i víc fotek :)) celkove budu rada :) nakonec takový lehčí,nahoře krajka se stojackem menším a i na jednom boku na satech,dolu sifon,korzet..vzniknou z mixu asi 3 obrazku ;)))
Odpovědět
@nikus30 Jj uteče :(,ale porad je to ještě před nami :)..tak uvidím,snad to klapne,jj odsvedcili a bylo by i víc fotek :)) celkove budu rada :) nakonec takový lehčí,nahoře krajka se stojackem menším a i na jednom boku na satech,dolu sifon,korzet..vzniknou z mixu asi 3 obrazku ;)))
Odpovědět
@miskule666 tak to jsem moc zvědavá na šaty ,zní to zajimave a originálně :-) my budeme mít nakonec taky české svědky :-). A plánujete nejaké výlety ,nebo jen pobyt na hotelu ?
Odpovědět
@nikus30 já jsem ti taky zvědavá, jak nakonec dopadnou až budou final :)) jj určitě plánujeme, já moc dlouho ležet ani přítel nevydržime..zatím jsem to neplánovali - to přijde v srpnu, ale asi si půjčíme auto a projedeme to :) popř. i výlet lodí někam.. :)..tak to je super, že budete mít taky český svědky :)
Odpovědět
@nikus30 a co vy a výlety? už máte konkrétně plán? :)
Odpovědět
@miskule666 plán jeste nemáme ,příští mesic taky chceme udělat plán ,ja taky moc nejsem na valeni u hotelu . Ale určitě nepojedeme na delfíny . Ja chci vždycky vidět všechno ,to je můj problém 😉 Chtěla bych zkusit jízdu na koni ,na severu jsou pry dobrý stáje ,ale nikdy jsem to nezkousela,tak nevím :-(. A určitě jedeme do Casela Parku a Vanila parku.
Odpovědět
@nikus30 přesně tak to mám taky,ze nechci byt u hotelu a hodně vidět..ty parky budou super,jsem zvědavá jaky okruh vymyslime..kone zní taky fajn,vím,ze není problém ho mít i na svatebním dni :)))
Odpovědět
@miskule666 no taky me napadlo mít kone ve svatební den ,pan Walter něco zmiňoval o Vánocích ,když jsem s nim měla schůzku ,ale vůbec nevím kolik by to stalo :-(. Nemáš predstavu náhodou ?? To by bylo prekvapko ,kdybych na obřad přijela na koni hi hi .
Odpovědět
Taky jsme přemýšleli o půjčení auta, ale nakonec po první cestě přes Port Louis jsme to okamžitě zavrhli. A že z Victorie přes Port Louis vedou všechny cesty na jih a východ... Jako jestli chcete, aby si ten výlet užil i partner - řidič, nenuťte ho řídit, protože je to tam docela mazec (Nikus30 má výhodu alespoň v tom, že jsou zvyklí jezdit vlevo). A ty jejich dálnicové kruháče, které jsou všude, řidič se nám snažil vysvětlit principy řazení do pruhů ,ale moc jsem to nestíhala teda...Po malých silničkách jen po severu by se to samozřejmě dalo (od Victorie). A ještě další věc, třeba ten kráter v Curepipe bychom asi nenašli, kdybychom neměli řidiče...Navíc nám teda řekl hodně zajímavých věcí. Ale jestli jste dobrodružné duše obrněné velkou trpělivostí, směle do toho :-) . Hlavně si překontrolujte, jestli vám funguje klakson :-D .
Odpovědět
@vede no ja se do toho půjčování míč nehrnu ,ale Michal chce :-). Třeba ho jeste přemluvim,byl by to i usetreny čas ,kdybychom jeli s řidičem . Irsko je taky zeme kruhovych objezdu ,nekdy je to mazec se zaradit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@nikus30 Tak jestli sám chce...máme ze SVR docela dobrou a podrobnou mapu, kdybys chtěla. Na nic ji nepotřebujeme. Ale tam asi budou mít v půjčovně taky k dispozici...
Odpovědět
@vede no porad I tom mluvi ,tak asi Jo :-) ja porad doufam ,ze ho ukecam . Mapu si od Tebe rada vezmu ,treba ho to odradi jak ji uvidi 😜. Poslala by jsi mi ji postou nebo jak ?
Odpovědět
@nikus30 mapa sama o sobě ho asi neodradí:-) Ta nevypadá tak špatně:-) Akorát ji teda nemůžu najít. Snad jsme ji tam nenechali. Slibuju a pak bude někde ztracená. Když ji objevím, pošlu poštou.
Odpovědět
@nikus30 ty jo,cenu netusim..jsem se neptala pak už,jsem si říkala,ze to bude asi cenově mimo :)) ale zážitek a fotky pak musí byt super...jj pan Walter říkal,ze nejaka nevěsta si objednala cernyho :)
Odpovědět
@vede ty jo,tak to možna zvazime řidiče,moc trpělivý nejsme :D a já za volantem už vůbec :)))) toho řidiče jste si zarezervovali v hotelu? A co stojí? Nekde jsem cetla,ze se probajme na den a i ceka treba u parku atd..Už se to tu asi probiralo,ale to jsme byli v počátcích zařizování,tak jsem tomu nevěnovala tolik pozornost :)) a auto je velký? Asi bysme jeli možna 4.dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 mapu taky dostanete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 jestli pojedete 4, uz berou vetsi auto... osobaka berou do 3 osob, asi nechteji, abyste se mackali 3 vzadu. jinak holky @nikus30 muzu vam poslat email na levnyho taxikare, mam ho od jine nevesty a zkuste mu napsat. rikala, ze celodenni vylet s nim se da dostat i na 35E, na 40 pry urcite:-) my nakonec nikam nejeli, tak nemuzu rict, na kolik se nam to povedlo ukecat. Hlavne nebrat hotelovy taxiky - ty maji tabulky, kolik to kam stoji a to je narez. do vedlejsi vesnice - cca 5-6km to stalo 400 RS. A klidne zkuste autobusy:-) je to prca:-) potahala jsem si nekdy jizdni rady a jednou jsme i busem kousek jeli:-) tam se vyplati jet spis delsi trasy, protoze jizdny je 25-cca 35 RS at jedes 2 zastavky nebo celou trasu:-) ale to neni na celodenni vylety, to je spis na jednu vec tam a zpet, kdyz to neni uplne daleko, protoze to stavi na kazdym rohu a jezdi pomalu:-)
Odpovědět
@rozzaarka super :) děkujeme ..jj tak kontakt bych poprosila :) asi ho využijeme,to bude nejlepší varianta a bus na okolí :)) ještě dotaz trochu bokem,kde jste porizovali oblečeni pro chlapa? My jsme se dívali a sehnat bily kalhoty je vcelku problém,tak už zvažujeme světly oblek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 op prostejov:-) bily krasny meli v CA, ale uz to chvile je... jinak vsude byly spis takovy hodne pytlovy a to Honza nechtel. kontakt vylovim a poslu:-)
Odpovědět
@miskule666 ja se p.Waltera na kone zeptam ,jsem zvedava :-). No a o bilych kalhotach mi ani nemluv ,my musime sehnat I bile sandale ,to taky neni jednoduche :-(. Jelikoz je tady velice popularni golf ,tak pujdeme omrknout kalhoty do golfovych obchodu ,tam pry maji .
Odpovědět
@rozzaarka Jani taky prosim o kontakt ,dekuji :-)
Odpovědět
@vede tak pise rozzarka ,ze mapu dostaneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 mas to tam zlato:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 bily boty jsou letos problem i damsky, natoz pansky... nutne jsem letos potrebovala a sehnala jsem jen u Bati a to jeste nejsou takovy, jaky bych si prestavovala, ale z toho, co jsem videla, to bylo nejmensi zlo:-(
Odpovědět
@nikus30 Klidně si auto půjčte. Podle mě je zase lepší, než s taxikářem. Chtěli jsem být sami dva a ne tam mít pořád někho třetího. Měli jsme ho půjčený na dva dny přímo od partnerské cestovky Blue Marlinu Solis. Mirka nám zařídila vše potřebné a projeli jsme celý jih a Port Louis a to nejsme zvyklý jezdit vlevo jako vy :-D
Odpovědět
@rozzaarka diky moc zlato :-)
Odpovědět
@pe04czpl diky za info ,tak ted zas nevim :-). Asi udelame kompromis ,jeden den s taxi ,jeden den z pujcovny :-).muzu se zeptat na kolik Vas to vyslo na 2 dny ?diky :-)
Odpovědět
@nikus30 půjčovali jsme si hyundai I10, ten je nejlevnější a stál 48 EUR/den + benzín
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?