Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ty dam az z domova. net tu sice mame na wifi, ale je tak pomaly, ze jsem 6 fotek nasim posilala snad hodinu:-) jinak je tu nadherne... slunicko, na nebi ani mracek, spali jsme jak mrtvoly:-) mame obrovskou postel, ze se v ni skoro nemuzeme najit. Rano lezel Honza smikmo a ja se furt divila, ze se tam nemuzu vejit, kdyz je ta postel tak velka:-D:-D Na veceri jsme se priserne nacpali, bylo tam tolik dobrot, ze jsme museli vsechno ochutnat. Cisnici si museli myslet, ze jsme neandrtalci:-):-) je fakt, ze jsme meli pekny hlad. po letu nebylo Honzovi dobre, vzdycky mu pristavani rozhodi zaludek a uprimne, ta cesta do hotelu byla hodne narocna. obema se nam v aute delalo blbe - asi unava, malo spanku... nemeli jsme ani na to jit pak na obed. Po schuzce s koordinatorkou jsme se prosli po plazi k Paradisu, tam to omrkli. Jinak na tu schuzku nam stacilo 45 minut... pohoda. a v utery jedeme na urady a mam zkousku ucesu:-)
Odpovědět
@rozzaarka takove live info ,to je super :-). To Vam v letadle nedali najist :-D . Uzivejte ostrova ,ve St na Vas budu myslet :-) a vsechno nejlepsi !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 zlato dali. cestou dubai - mauri jsou 2 jidla. Prvni byla takova "lepsi bageta". neco jako ciabatta s masem, zeleninou a dresinkem a muffin. Pak vsichni chrapou, nebo se o to snazi a pak je snidane. ale ta me moc neuchvatila... vajicka byly takovy divny, jednou jsem do toho rypla a nechala to. Byla tam misticka ovoce, coz je fajn, ale silene me bolelo v krku a tak jsem to nemohla. Jeste tam byl nejaky syr a bulka, ale mozna to bylo tim, jak mi nebylo dobre. Honza si tu snidani ani nebral... ale me ten druhy let fakt kvuli angine nebylo nejlip... jeste jsem somrovala o caj, abych dostala dva salky a protahla to necim teplym:-) co tu vubec nepadlo - vem si s sebou do letadla tuzku. vypisuji se 2 papiry - jeden o zdravotnim stavu a druhy o tom kdo jsi, kde bydlis, proc sem jedes a tak. a u vystupu z letadla chteji videt papir o tom, ze mas zpatecni let. bohate staci to, co mas od p.Waltera. Ale kdyz se na toho urednika budes usmivat jak slunicko, ani to nebude chtit videt:-) povidala jsem si s nim o Ceskoslovensku, pak kdyz zjistil, ze jsme se rozdelili, tak doslo i na Jugoslavii:-):-) ale je to tu fakt paradni:-) dneska jsem na pokoji nasla sampus jako darek k narozkam:-):-) pecka:-) to zas bude v alejich nablito:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka vsechno nej nej. HEZKY TO ZAPIJ! ! :-)
Odpovědět
@rozzaarka a jak se citis ted? uz je ti lip ? rekal bych ,ze po sampicku urcite :-D to bylo od nich hezke :-) a jak dlouhi jste jeli do hotelu z letiste? a porad sem nepis a uzivej si :-D :-D :-D se pak tesim ,cim dal vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja si uzivam, neboj:-) pisu bud brzo rano jeste pred snidani nebo vecer - v pul 7 je tma jak v pytli, tak vecer relaxujeme:-) a rano? jelikoz ani jeden nejsme schopni jist a vstavame min hodinu nez jdeme na snidani a Honzovi to jeste ke vsemu v koupelne trva dyl nez me, tak mam cas vam obcas pisnout:-):-) jinak lip ani nevim. vcera rano mi bylo totalne blbe, protoze pri tom letu se mi trochu rozhazelo uzivani antibiotik, ale dneska je to lepsi. spis se desim toho, ze mam posledni 2 prasky ted na vecer a na rano a pak zadny uz nemam, tak doufam, ze to pozabiji vsechno a nepojede to dal. Zato Honza se nekde nechcip a ma svoje klasicky stipani na patre a tak, takze dneska v noci paralen:-) jinak sampus jsem dala radsi do bedny na pozdeji, prece jen s antibiotikama by to asi nebyl nejlepsi napad:-) a druhy sok - u vecere jsem dostala uchvatny dort s napisem z cokolady happy birthday, svicky a tak. no proste bomba:-) fakt me to dojalo:-) dneska za sebou mame urady a zkousku, vsechno no problem:-) a zitra jdeme na toooooooooooooooooooooooooooooooooo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl diky moc:-)
Odpovědět
@rozzaarka v kolik hodin to máte, ať na tebe můžu myslet :-)
Odpovědět
aha, už jsem to našla u nás ve 13:30, tak ať vám všechno vyjde ještě líp, než jsi si vysnila a say many regards to Billy pls
Odpovědět
tak se hlásím jako vdaná paní :-).... a v září šup na svatební cestu směr Mauricius :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak doufám, že na svatbu budete oba fit a pořádně si to užijete! :-) Budu na vás myslet, ať se vše vydaří!
Odpovědět
Profilova fotka
@alneha tak to vam moc moc gratuluju a preju hodne stesti. Jak to vsechno probehlo? ;-) Mas uz fotky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka no tomu rikam blbe nacasovani ( myslim tu nemoc) :-( doufam, ze budete na svuj velky den oba fit. Uz se tesim na vypraveni! !! Budu na vas zitra myslet ;-) xx
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl @vikynka33 holky diky, je tu dneska par velkych mraku (vzadu za koralovym utesem), ale snad behem dne odpluji do haje:-) Billyho budu pozdravovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ani mi nemluv s nacasovanim... moje angina, Honzova rymicka ci co to je... ale my si to stejne uzijeme:-):-):-) a dekuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Rozzaarka se dnes vdava :-):-):-)
Odpovědět
@rozzaarka tak a je to pani :-)) jsem na Vas myslela . Gratulace velika:-)
Odpovědět
@rozzaarka gratuluju novomanželům :-)...snad všechno dopadlo nejlíp jak mohlo ...
Odpovědět
@rozzarka tak teď už můžeme gratulovat mladá paní. Tak gratulace veliká, doufám, že všechno klaplo, jak jste si přáli. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka obrovska gratulace I od nas. Po svatebni noci ( mrk mrk ;-)) nam muzes vsechno podrobne vylicit :-) xxx
Odpovědět
@rozzaarka přeji taky vse NEJ novomanželům ;))
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl @nikus30 @alneha @pe04czpl @miskule666 holky vy jste zlate, jak jste na nas myslely:-):-) moc moc diky:-) svatba byla naprosto uzasna a dokonala, dneska jsme oba byli jeste jak "zfetovani" tim opojenim a uzivali si:-) co byl fakt narez byla ta vecere. Jidlo bylo naprosto perfektni, ale asi milion chodu a delali mezi tim sileny rozestupy a jak jsme byli po celym dni unaveni, tak jsem tam pak jen sedeli a oba koukali do blba a tesili se, az jin dojdou chody a propusti nas na pokoj:-D:-D byly i veliky porce. Ale svatba, pocasi a vsechno vyslo na 1. jen teda foukal vitr a porad mi to nekam hazelo zavoj a mlatil muze pri obradu a tak, ale to je spis sranda:-) mame i video, nic profi, ale jako vzpominka to staci:-) Ted cekame na fotky, Billy rikal, ze nam je dneska priveze, ale uz je celkem ozde, tak myslim, ze to necha na zitra a ja se tu zcvoknu, protoze ty prvni 2. co dal na facebook me celkem navnadily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka fotky jsou boziiiii!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik:-)
Odpovědět
@bromlegirl @rozzaarka jsou uz me boli prst od toho lajkovani :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jen lajkuj:-) bude jich vic:-)
Odpovědět
@rozzaarka no to doufám ,ze jich bude víc ,jeste jsem neviděla dort :-)
Odpovědět
@rozzaarka ale ,ze jste ty fotky měli rychle ze ? To je super !
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jojo:-) Billy jede dneska na sever a pak uz by se mu sem nechtelo zase jezdit:-) byla jsem vcera jak na trni:-):-) ale moc sep ovedly:-) pak ti jeste napisu v klidu z domova par postrehu, co by se ti mohly hodit:-)
Odpovědět
@rozzaarka jj jsou krásný !. Určitě pak napis ,budu rada :-) tak užívejte zbytek pobytu .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?