Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 dik, uz jsme doma:-) byl to cirkevni obrad, ale dobry to bylo:-) byla tam spousta vtipnych momentu:-)
Odpovědět
@rozzaarka jojo, a pápá ČR:-) Ze SVR mi přišly informace, že doplatky jsou při polopenzi a doplácíš částku, o kterou je jídlo v A la Carte rest. dražší, než by bylo v té "bufetové" restauraci. Počítám, že to bude i při all. BM píšou, že v all je zdarma menu šéfkuchaře (co to je? jedno jídlo? nebo je nějaký výběr?) a zbytek z karty se doplácí. Tak mě zajímá, jak to je. A každý hotel to asi může mít jinak. Jako v podstatě je nám to jedno, rádi si za nějakou dobrotu připlatíme, ale nechci být překvapená na místě, radši teď:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede jo, to chapu... taky tomu systemu moc nerozumim. budu jeste volat panu Walterovi, ale par dni pockam, protoze jsme mu vcera psala takovy obtizny mail, tak aby si ode me chvili odpocinul:-D co jsem vycetla na netu, tak a la crte je proste neco jako mensi menu - jako kdyz ti nabidnou treba 5 specialit... ale buh vi, jk to je a presne jak pises - v kazdem hotelu to muze byt jinak. jen na to priplaceni bych si dala bacha, to jidlo tam bude silene drahy. Co psal Alfred byl celkem masakr:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak my mame ve smlouve stravovani formou polopenze + zdarma obedy. takze a la carte resit nemusim. ani nevim, jak jsem se k tomu dostala... mozna podle webu, cetla jsem si o restauracich na strankach, abych vedela, kam chodit.
Odpovědět
@rozzaarka Tak jestli to chápu dobře, máš nějaký kredit = to, co stojí v all normální večeře. A to, co je víc, doplatíš. Takže to nebude nikdy plná cena toho jídla. Ale ráda bych si ověřila, jestli to tak opravdu je, případně, jestli ty doplatky jsou teda nějak extra moc... Kdyžtak budeme baštit menu šéfkuchaře, to je fuk :-D Italskou klidně oželím, ale na rybí specialitky se těším:-)
Odpovědět
@rozzaarka My máme jednu hlavní restauraci, kde je vše zdarma a pak jsou dvě další, ve kterých se vybírá z menu a tam by mohl nastat tento "problém". Nevím, jaký restaurace máte vy, ale předpokládám, že ne všechny budou bufetové...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede ja myslim, ze dostanes jidelni listek a tam bude nabidka. mozna to bude i oznaceny a la carte. predpokladam, ze to budou udelany menicka. A podle me nebude problem zeptat se tam delegata - spoleham na to, ze se ujistim a prvni vecer proste pujdeme do bufetove. myslim, ze ve victorii musis mit do nekterych restauracek i rezervaci. myslim, ze tam poznas priplatkove polozky... tady u jedne z vasich restauraci se to i pise:-) Le Superbe Hlavní restaurace nabízí mezinárodní kuchyni. Díky poloze u bazénu nabízí jedinečný výhled na pláž a moře. Je oblíbená pro přepychové bufetové stoly a kuchařská show. K restauraci Le Superbe je připojena restaurace dětského klubu Bob Marlin s třiceti místy pro děti. Snídaně: bufetový styl 7–10h, oběd: bufet a A la Carte 12–15h, večeře: tématické bufety 19–21.30h. L´Horizon Čerstvé ryby a plody moře dominují jídelníčku této neformální restaurace. Nabídka jídel se mění každý den právě v závislosti na úlovku místních rybářů. Stoly jsou umístěné rovnou v jemném bílém plážovém písku. Otevřeno šestkrát do týdne. Jednou týdně probíhají humří večery (za příplatek). Oběd a la carte 12–15h, večeře (je třeba rezervace): 19–21:30h, a la carte menu v ceně, označené položky za příplatek. La Casa Oblíbená italská restaurace. Rustikální styl jejího vybavení podtrhuje využití dřeva a tepaného železa jako hlavních dekoračních prvků. Hosté mohou večeřet pod rozměrnou doškovou střechou nebo přímo u moře na dřevěné terase. Odtud se nabízí kouzelný výhled na oceán, panorama ostrých vrcholků hor na jejich úpatí a mihotající světla večerního Port-Louis, zatímco vám se podává jedinečné jídlo. Ryzí italský požitek. Otevřeno šestkrát do týdne. Večeře (je třeba rezervace): 19–21:30h, a la carte menu v ceně, označené položky za příplatek. Le Corail Bleu Bar Hlavní bar, ideální místo, kde sledovat nejen západ slunce. Otevřeno od 10h do půlnoci. Pochutiny a lehká jídla 11–17:30h, sendviče 12–17:30h, sladkosti ke kávě 15.30–17.30h.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede my mame u tech restauraci napsane toto: a la carte menu je zahrnuté v ceně polopenze. Za některé luxusní položky se připlácí podle me to proste musis poznat... zeptam se kdyztak na recepci/cisniku nebo te delegatky
Odpovědět
@rozzaarka Tohle o těch restauracích všechno vím. Chtěla jsem se zetpat konkrétně těch, kdo tam byla a zažil, jak to opravdu chodí...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede on ti urcite nekdo pisne:-), ze?:-) @bromlegirl atd:-)
Odpovědět
@rozzaarka no tak to jsem taky zvědavá ,co pisnou :-)
Odpovědět
@rozzaarka @nikus30 tak uvidíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vede za 3 tydny uz jsme taaaaaam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlergirl @alfred1 @petabon @kalkulka @tripitaka moc prosim jake je poradi pisnicek? Prvni prichod je jasny. pak jednu a pak tu na ring ceremony jako treti? Mame ja ti prstynek dam, takze to chce opravdu na ring ceremony a nevim, kolikatou ji dat:-) a jeste dotaz - jak dlouho je ta vymena prstynku? u toho se rika ten jejich slib, ze jo? takovy to with this ring I commit suicide:-)
Odpovědět
@rozzaarka hele já Ti ani nevim, mám pocit, že se hrálo na příchod a pak až po obřadu, na prstýnky ne. Ale fakt nevim, vůbec jsem to nevnímala :-). Slyšela jsem, co hrálo, když jsem přišla a pak po asi dvě písničky. Celej obřad byl tak 15-20 min a samotná výměna prstýnků tak tři minutky, my měli krátkej slib. Jsem Ti moc nepomohla :-). Ale fakt ty písničky bylo poslední důležitý na tom celym krásnym dni.. Ty se máš, už se Vám to krátí..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon mame 5 pisnicek, tak snad to bude stacit:-) moc diky:-) ani nevis, jak se tesime:-) za tri tydny mame prvni vecer na Mauri. doufam, ze nebudeme po te ceste moc unaveni a budeme schopni nejakeho normalniho zivota:-D
Odpovědět
@rozzaarka určitě jo, ono tim nadšením ta únava opadne :-). My první večer poseděli pěkně dlouho na baru :-)). A písniček jsme měli tak 5 a stačilo úplně v poho :-)
Odpovědět
@rozzaarka Ma hezkou verzi predavani prstynku :-D Hele ja vubec nevim. Pri te cele slave a povidani pana oddavajiciho vubec nemam tuseni co a kdy hrali, ale povidali, ze mu hrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka a co tato http://www.youtube.com/watch?v=XkAtT3... my si dame tiez na uvod od Petra Hapku Panna a netvor
Odpovědět
Ach jo, na travelchannel je dokument o Mauriciu, koukla jsem na tripadvisor na aktualni fotky hotelu a musim rict, ze se tesim cim dal vic:) uz aby ti bylo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka to ti bohužel vůbec neporadím, protože my vlastní hudbu neměli a co tam hráli si vůbec nevybavuju, něco jo, ale vůbec nevím...to člověk vůbec nevnímá...je to potichu, jen takový podklad....to šlo mimo nás :-)
Odpovědět
@sarusbride a kdy vy vlastne letite ?:-)
Odpovědět
@nikus30 Ahojky, teď to tu pročítám...vy budete říkat slib? Tak to to tam probrečím :-)
Odpovědět
@alneha :-) no to se pry musi :-) ,ale jak jsi se docetla ,tak mi na ty sliby moc nejsme ,takze to bude kratky :-D :-D :-D brecet urcite nebudes,neboj !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @alneha taky to probrecim:-D z toho si nic nedelek:-) doufam, ze vizazistka bude mit jak by rekl Honza "nepromokavou" rasenku:-)
Odpovědět
@rozzaarka pro tyto pripady uz 2 tydny zkousim metodu rasu na rasu :-D a zatim jsem moc spokojena :-)
Odpovědět
@nikus30 :-) taky na nějaké veřejné proslovy moc nejsem, ještěže my řekneme jen ano a bude to :-)
Odpovědět
@rozzaarka snad to zvládnu a brečet nebudu, abych nikus30 neudělala ostudu :-)
Odpovědět
@alneha @alneha no tak ja bych to chtěla taky ,říct ANO a to je všechno .:-)) prosímte jakou ostudu :-)) umíte anglicky ,kdybych se nějak zasekla ,ze by jsi mi podala pomocnou ruku :-)
Odpovědět
@nikus30 tak ruku ti podat můžu, ale pomocnou asi ne :-D .... moje angličtina je mizerná, neříkám, že neumím vůbec, ale žádná sláva to není...ale Pavel umí...myslím, že pomoc potřebovat nebudeš, to v pohodě zvládneš :-) Ještě mi prosím řekni, co si mám pořídit na sebe, na to svědčení...máš nějaké zvláštní přání?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?