Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl Gratulujuuu:-) a tise zavidim:-) jak tam mate? krasne slunecno a teplo? My to mame za necele 4 tydny:-)
Odpovědět
@rozzaarko to spíš já závidím všem, kdo to mají ještě před sebou a mají se na co těšit :-) Jinak je to krásně teplo přes den přes 30 a večer se ochladí tak na 20. Počasí je tady hodně proměnlivé, chvíli azuro a najednou přijdou mraky, občas krátký tropický deštík. Včera na svatbu jsme měli krásně, jen foukal strašný vítr a já jak měla jen lehké šaty, tak jsem každou chvíli byla skoro nahá :-D . Jinak můžeš se těšit na Billyho je to s ním fakt zábava, je takový malý a hubený, skoro bys ho přehlídla. Setká se s námi ještě jednou v Casela parku, aby nám předal fotky.
Odpovědět
@petabon díky za tip, máte krásný fotky, hlavně ty panoramatický. Měla jsi krásnou kytku, já nakonec zvolila klasické světle růžové růže hmmm teď trochu lituji. Za chvíli nám přinesou první novomanželskou snídani.
Odpovědět
@bromlegirl my nejsme naštěstí u reky ani přehrady primo..tak snad uz to ustane.. A na jak dlouho jedes do ČR?
Odpovědět
@petabon krása :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon tak jak to dopadlo?určitě dobře, že?:-)
Odpovědět
@tripitaka ahoj, zatim v pohode. Vyzvedla jsem si ty formulare, vyplnime a ve ctvrtek to tam odnesu, tak snad to bude dobry.. :-). Byla tam na urady nezvykle mila pani a docela i vedela, co a jak :-). A svedky rikala, ze nemusime, ale jestli byli a mam ty udaje, tak at je vezmu..
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Občas taky narazím na milého úředníka, který i ví, ale někdy je to naopak příšerný. Tak to jsi měla štěstí, že to tak hladce jde. To je fajn :-)
Odpovědět
@tripitaka no nech bejt, ještě nemám českej oddací list.. :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl Tak veliká gratulace a moc to pozdravuj od nás v Shandrani. ;-) Hned bych jela zpátky, fakt závidím, že tam ještě můžete být. Už jste byli na masáži v lázních? ;-) Po těch se mi stýská asi nejvíc a taky po divoký pláži a vůbec těch lidech a jídle....... :-D A tady leje a leje, ach jo. :-( Přivez nám nějaký sluníčko, až se budete vracet. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon ale je to na dobrý cestě :-) nejhorší je to čekání, jsem se ho už nemohla dočkat, poslali ho po 5ti týdnech. Ale potom ta radost :-))
Odpovědět
@tripitaka to jo, taky bych to už ráda měla, už bych potřebovala v práci všechno přenastavit a začít se představovat novym příjmením :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petabon To příjmení si ještě užívej :-) to mě přišlo na tom docela dobrý, že jsem to nemusela hned řešit, kolikrát se ještě teď představím svým rodným nebo se instinktivně podepisuju v emailech, ale už jsem taky ráda, že to mám všude nastavený v práci, všechny karty a změny vyběhaný. Ani to nebylo tak hrozný, jak jsem si myslela.
Odpovědět
@tripitaka to jo, ale někdo už mi říká po novu, já zas postaru, delám v tom bordel :-)). Toho běhání se nebojim, pracuju v bance, tak až budu mít občanku, tak to je během jednoho dne zařízený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Jo to máš pravdu, taky mi někdo říkal už předtím po novu, a byl v tom zmatek a každý se mě ptal, kdy už to budu mít...teď už to mám vše, tak už žádný vysvětlování...tuhle sobotu máme svatební oslavu ještě pro rodinu a přátelé a pak už to bude asi definitivní konec po našem svatebním veselí...až mě to bude i líto, že už to máme všechno za sebou :-)
Odpovědět
@tripitaka tak snad vam vyjde pocasi! My to nechame az bude klidnejc, je ted moc prace, jeste zkouskovy, tak to vidim na nekdy v cervenci.. Takze si znovu beres svoje krasny satky? :-) Jojo, taky bych si to hned zopakla.. Se vsema pripravama, tesenim se.. Pekny to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon snad nám nebude aspoň pršet a mohlo by se i oteplit, ale už v to ani moc nedoufám. Tak vy jste se brali pozdějc, my už to máme za sebou přes tři měsíce...a anoo beru si znovu svoje svatební šatky :-))
Odpovědět
@rozzaarka ahojky, tak dnes přítel vyzvedl přeložené rodné listy a ptal se na cenu prekladu oddaciho listu a pan Korman říkal, ze ti bude cca cena jako ty rodný listy,tj. kolem těch 700kc :)
Odpovědět
@rozzaarka ještě jsem si zpětně všimla,ze si se me ptala na hotel,máme to ve Victorii :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 dekuju:-) Victorie je super, chteli jsme do ni, kdybychom nedostali nabidku na Dinarobin za stejny penize:-)
Odpovědět
@rozzaarkaTak to je super, to bych volila stejně ;)
Odpovědět
@tripitaka Mně taky připadlo dobrý, že jsem se ještě mohla představovat po staru a pomalu se přeaklimatizovat na nové příjmení. Mně trvalo, než mi došlo, že jsem vdaná :-) a lidi mi tím pádem gratulovali ještě dva měsíce po svatbě, když jsem si to příjmení po tak dlouhé době teda změnila
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka taky jsem zvedava, jak si zvyknu na nove prijmeni... prece jen 27 let se predstavovat jednim a najednou druhym bude asi mazec:-) podpisy natrenuju hned v zari ve skole:-D
Odpovědět
@rozzaarka vy uz to mate za par co?? vsechno nakoupene ,zarizene,naplanovane ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 nemame porad jen ty boty pro Honzu... ale to uz je malickost:-) nj, od soboty za 3 tydny:-) ani nevis, jak strasne moc se tesim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Přesně tak, brala jsem to jako výhodu a hlavně jsme přiletěli a nepociťovali žádnou změnu, že bychom se vzali, že jsem vdaná, nic...jméno jak za svobodna, tak to bylo fajn...a teď jsem si už zase docela zvykla na mladou paní :-)
Odpovědět
@rozzaarka no dovedu si představit jak se asi tesis :-)) já už chci taky jet. Už jsem zvědavá na Vaše fotky :-). A jake boty ? Nejaké letní ? Nebo uzavřené ?
Odpovědět
Profilova fotka
@pe04czpl fakt? tak to je super:-) i kdyz si s nim pisu, vypada desne v pohode:-) jak jste si dohadovali presne misto obradu? jestli ho teprve uvidis, tak ho pozdravuj od nevesty na 3.7.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 klasicke k obleku. je strasny problem sehnat tu barvu, ve ktere mame oblek. tak jsem namichala barvu a prebarvila cerne, ale potrebuju tu barvu jeste doladit - mame ten oblek takovy ani kremovy, ani sedy, proste neco mezi. udelal jsem svetle sedou barvu a neni to ono. takze jeste prikoupime hnedou a kapnu do toho trochu hnedy, aby to bylo jakoze do te bezove. fakt vopruz. Ale snad to klapne:-) s Honzou totiz vybrat boty, to je nestesti. nasli jsme jedny, ale byly na s tkanickama, takze ne. Na druhych bylo ja uz ani nevim co a to mu straaaasne vadilo atd. Fakt no comment s mym muzem:-D Zuzi, ani nevis, jak uz chci jet. dneska jdu jeste na vyndani znaminek, tak snad se to pak rychle zahoji. mam vyprane saty, udelanou slozku s vouchery, pasy atd. Ted jdeme 2 soboty po sobe na svatbu, tak se moc tesime:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to ti nezávidím shánění takových botu :-(. Tak ať něco sezenene !! Jdeš na řezání nebo laser ?? Já byla na obojím .. To se mate , já už na svatbě nebyla 6 let :-(. S tím mým bude to nakupování to samy ,pry si "něco" koupi jak budeme v ČR a to tam budeme 2 dny před odletem !! Na nejaký shopping nebude čas ,takže příští mesic vyrazime :-)).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?